Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Na jei viskas bus gerai(tuo ir tikiu),tai zadame savo lelyte pakrikstyti rugpjuti-rugseji,kai jau bus pora menesiu..ir ne taip salta dar..kazkaip nesinori tempti gumos kol vaikelis paauga, o tada bajerius isdarineja baznycioj biggrin.gif
Atsakyti
Mes krikštijome pavasarį- gegužės mėnesį, o vaikeliui buvo veveik 4 mėnesiai. Gal galima ir vėliau krikštyti unsure.gif
Atsakyti
Na mes jau ruosiames krikstynoms.Kazkaip sako,kad vaikas antras kaledas turi sutinkti jau krikstytas,bet nemanau kad tai turi esmes,krikstyjama kad jau manoma, kad reikia,kaip bebutu nuomones nesutaps niekada,vieni mano,kad vaika krikstyti reikia kad jis jau kanors prisimena,na kokiu 5 metuku,o as visad norejau kad krikstynos butu kai jau sedeti mokes,tad darau taip,kaip man atrodo geriau;)Aj,skubeti tikrai nera kur!!!
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 04 12, 19:59)
O tai ka tokio tavo sunaitelis spejo prisidirbt, kad jo nuodemes reikejo taip skubiai atleisti? ohmy.gif

Taigi del ko visus vaikus krikstija???? O, kad panaikinti ta pirmaprade nuodeme, irasyti i krikscioniu tarpa. Jeigu esi praktikuonanti katalike, ta turi zinoti.... wink.gif
Kas del Kriksto sakramento, tai i baznycia reikia kreipti kuo anksciau, tiksliai nepamenu, ar pries menesi, ar pries tris. Nors man atrodo, kad pries menesi. Mes tai dar tokias paskaiteles lankem, apie kriksto sakramento svarba. Nors gal kitose baznyciose to nera.... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 04 14, 09:39)
Taigi del ko visus vaikus krikstija???? O, kad panaikinti ta pirmaprade nuodeme, irasyti i krikscioniu tarpa. Jeigu esi praktikuonanti katalike, ta turi zinoti.... wink.gif
Kas del Kriksto sakramento, tai i baznycia reikia kreipti kuo anksciau, tiksliai nepamenu, ar pries menesi, ar pries tris. Nors man atrodo, kad pries menesi. Mes tai dar tokias paskaiteles lankem, apie kriksto sakramento svarba. Nors gal kitose baznyciose to nera.... g.gif unsure.gif

Pirma karta girdziu kad reikia lankyti paskaiteles.. g.gif mes jau susitare baznycioje ir niekas apie tai ne neuzsimine unsure.gif Cia juk ne santuokos sakramentas,pries ji tai mneu kai vaiksciojom.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 04 14, 09:39)
Kas del Kriksto sakramento, tai i baznycia reikia kreipti kuo anksciau, tiksliai nepamenu, ar pries menesi, ar pries tris. Nors man atrodo, kad pries menesi.

Krieptis bent mums sake pries 2 savaites,bet galima ir anksciau..mes uzsirasem pries menesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 14 balandžio 2004 - 09:44
Mes zadam krikstyti geguzes pirma diena. Kaip tik ir vestuviu metines bus. Ir balius vienas, ir proga grazi.vaikuciui tada bus 9 men.
Tik dar baznycioj nebuvom, tikiuosi spesim, dar priims.
gal zinot kurioje Vilniuj Foto atelje graziai nufotografuoja krikstynas?Kiek tai gali kainuoti?
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 04 14, 09:39)
Taigi del ko visus vaikus krikstija???? O, kad panaikinti ta pirmaprade nuodeme, irasyti i krikscioniu tarpa. Jeigu esi praktikuonanti katalike, ta turi zinoti.... wink.gif

Niu tai kad ne visus vaikus krikshtija. Turiu gana daug pazhiistamu, kurie tai atideda ateiciai- kai vaikai bus saamoningi. O kokios gali buti nuodemes pas ka tik gimusi kudikeli? Dafaj, remkimes ne religija, o loginiu maastymu. wink.gif
Man, zhinoma, nera jokio skirtumo, kas kada krikshtija savo vaikus. smile.gif
Atsakyti
Na, nesiimsiu as cia aiskinti visu krikscionisku doktrinu, ir lietuvisku tradiciju aiskinti. Bet manau, kad kiekvienas daro taip kaip jam geriausia, primtiniausia. O motyvai buna taip pat labai skirtingi... Ir ne tik tradicijomis paremti...
O as savo maza krikstijau Virsuliskiu palaiminto Jurgio Matulaicio baznycioje.
Atsakyti
As savo pirmus du krikstijau kai sie buvo jau 4 ir 2m kartu.Trecia kai buvo 8 men nes kartu krikstijo ir giminaitis na vieni kitiems pabuvom krikstateviais.O ketvirta kai turejo 2 men.Visi vaikai apeigu metu buvo ramus ko nepasakyciau apie giminaiti wink.gif Bet mieliausia krikstyti visai maza , net negaliu to paaiskinti.Gal tiesiog kad toks mazas, kaip angelelis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramunne @ 2004 04 13, 21:31)
O pries kiek laiko reikia baznycioje susitarti del kriksto?

pries 2 savaites,bet mes pries menesi susitarem,juk neisvys kai atesit anksciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE (daurynka @ 2004 04 09, 13:20)
cia,kiek suprantu nuo vardo priklauso...jei duodamas vardas yra sventas ,antro nereikia.o jei ne,tai tuomet reikia antro.[/color]

Dabar nebutinai turi buti sventas vardas, kad jis butu vienas. Grantas tikrai ne sventas vardas, o mus puikiausiai baznycioj pakrikstijo siuo vardu ir sake, kad antro galim ir neduoti, jeigu nesugalvojom.
Atsakyti