Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mes krikstijom birzelio 20d.,man norejosi,kad dukryte butu jau paaugusi,kad galima butu aprengt suknele,kad oras butu geras,visos svajones issipilde smile.gif
Atsakyti
Kaip manote ar galima vaika krikstyti 3 savaiciu? g.gif smile.gif
Atsakyti
Savo mažąjį kavalierių krikštinom visai neseniai - per Jonines, kai sūnelis buvo 10,5 mėn. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2009 06 30, 18:09)
Kaip manote ar galima vaika krikstyti 3 savaiciu?  g.gif  smile.gif

as manau,kad galima,juk kiek zinau anksciau ir krikstijo visai maziukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Savąsias krikštynas planuojame rugpjūčio 1dieną
Papildyta:
QUOTE(Jolancik @ 2009 06 30, 17:09)
Kaip manote ar galima vaika krikstyti 3 savaiciu?  g.gif  smile.gif

Žinoma galima, nėra jokių amžiaus kriterijų, kuo anksčiau, tuo geriau, bent aš taip manau.
Atsakyti
anksciau vyravo nuomone, kad kuo anksciau tuo geriau vaikuti krikstyti, dauguma tai darydavo gryzdami is baznycios.
se vasara jau turejau 2 krikstynas, pirmosios buvo drauges mergaites jai 8 men. as buvau kriksto mama, baznycioje buvo ant mano ranku gan rami, tik veliau miegelio uzsinorejo ir zirsti pradejo, bet manau tai visai suprantama. taciau foto studijoje jokiu problemu nekilo, nes vaikas sau zaide ir tiek, o fotografas dirbo savo darba. o stai savo pacios krikstijau 1 metu ir 8 men . tai jau teko pavarkti, baznycioje dar kaip ir nieko. bet studijoje tai visi suprakaitave buvome. kol fotografas pasiima aparata ji jau pabegus biggrin.gif ten kur jei idomu. biggrin.gif
pritariu toms kurios sako kad reikia krikstyti arba mazucius arba kai jau truputi samprotauja. bent suprastu kas yra pabuti ramiai.
manau jei turesiu antra vaikeli krikstysiu keliu menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2009 06 30, 17:09)
Kaip manote ar galima vaika krikstyti 3 savaiciu?  g.gif  smile.gif

as irgi manau kad tikrai galima ax.gif mes savo mazyli sesiu menesiu krikstysim ax.gif
Atsakyti
o kai mes buvom pas kuniga del vestuviu, tai jis manes klause iki kiek laiko galvoji pakrikstyti savo vaikus, kai as pasakiau, kad iki metu, tai jis pasake, kad as tada busiu bloga mama, nes vaika veliausiai iki dvieju menesiu reikia pakrikstyt... rolleyes.gif jei krikstyciau pagal kuniga, tai sausi reiktu jau krikstyti, bet uosve, jau nusprendus, kad krikstynu ziema nebus ir pan., toks vaizdas, kad cia jos vaikas doh.gif o man specialiai norisi pakrikstyt ziema, ka negalvotu, kad viskasd pagal ja turi buti... ax.gif
Atsakyti
Krikstysim rugseji... smile.gif
Atsakyti
mes krikstysim rugseji, nes sunui bus pusmetukas, bei dar bus kaime darzovyciu daug. Kadangi darysime svente tevu namuose, tai is ju dar bus darzoves-bulvytes, morkytes ir pan, maziau teks susipirkt produktu.
Atsakyti
turėtume krikštyt spalį ax.gif
Atsakyti
Krikštijom praėjusį šeštadienį, taigi rugsėjį smile.gif Norėjom mažiuką pakrikštyti iki metų, vasarą jis dar buvo per mažas, taigi pasirinkom rugsėjo pradžią, kai dar pakankamai šilta. Be to, tai laikotarpis tarp mamos ir krikštamotės gimtadienio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanika: 07 rugsėjo 2009 - 12:15