Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes savo mažylę krikštijom 1,3 mėn, manau pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Męs savo mažėliu planuojame krikstyti liepos 21d. Sūnui bus 2 metai ir 8 mėn. ,o dukrytei puse metukų.
Man atrodo, kad bus super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 21 kovo 2007 - 10:30
O mes savo mazyle krikstijom kai jai buvo 4 men, kaip tik per Jonines. Buvo labai geras oras thumbup.gif
Atsakyti
savaitgali pakrikstijom savo krikscione wub.gif siandien kaip tik jai 11 men.
is pradziu vaziavom i foto atelje, paskui i baznycia. oras puikus pasitaike, po apeigu vaziavom i gamta, paskui vaises namuose. visi patenkinti. sventine vakariene labiausiai dziaugesi seneliai lotuliukas.gif kriksto mama prigalvojo visokiu mazu dovaneliu visiems ir graziu zodziu. viskas puikiai pavyko thumbup.gif
kunigai siais laikais su viskuo sutinka, bet kada gali krikstyt, jiems svarbu kad butu pakrikstytas dar vienas lialius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosia @ 2007 03 26, 18:53)
kunigai siais laikais su viskuo sutinka, bet kada gali krikstyt, jiems svarbu kad butu pakrikstytas dar vienas lialius  rolleyes.gif

g.gif na aš taip nemanau schmoll.gif man rodos per adventą nekrikštija, tik jums papuolė taip, kad yra išskirtinė diena-Juozinės-Per kurias advento metu ir krikštija ir tuokia 4u.gif
Atsakyti
gal ne adventas, bet GAVENIA dabar mirksiukas.gif
ir krikstija istisus metus cool.gif tikrai zinau nail.gif
Papildyta:
ir dar, juozines 19d, o krikstijom 24 ax.gif
Atsakyti
Mano stebukleliui buvo vos 2 savaites, kai krikstijome.
Atsakyti
Sūnų pakrikštyjom 8 mėn., o dukryte planuojam 6 mėn. krikštyt 4u.gif
Atsakyti
mums bus lygiai 11 menesiuku ax.gif ax.gif
Atsakyti
O mano abu vaikučiai dar nekrikštyti ir nežinau kada tai įvyks, nes visi galimi pretendentai į krikštatėvius išvykę užsienin unsure.gif
Atsakyti
mes tai labai noretumem birzelio 3 nes bus musu vestuviu metines, o mazyliui 8 men. tai savaitgali eisim i baznycia, ziuresim kaip su datom, o tada prasides tikrasis planavimas 4u.gif
Atsakyti
Mes krikštysim gegužės mėn., dukrytei bus 10 mėn., tikiuosi gero oro ax.gif
Atsakyti