Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
tai ne viena as balta varna.. ax.gif maniskiui geguzi jau sueis 6m., o tik dabar savanorius i kriksto tevus radom.. blush2.gif dabar blaskausi kada krikstyti. Gal geguzi koki, kai oras geresnis buna.. rolleyes.gif Dukra krikstijom 10men. liepos menesi, tai pataikem per didziausius karscius doh.gif nenoriu vel taip kankintis..
Atsakyti
viena dukra krikstijau birzeli ,galvojau bus silta ,taciau lijo lietus ,buvo salta doh.gif taip kad Lietuvoj sunku su tais orais ,nezinia kokie bus g.gif bet vis tiek manau geriausia krikstyti vasara thumbup.gif
Atsakyti
o mes krikstysim kovo gale, kai mazajai bus 11 men.
anksciau kazkaip nepasirupinom, o ir ideju, noro nebuvo. dabar pilna galva minciu thumbup.gif ir laikas mum nesvarbus. tevai kazkaip zirzia, kad tipo gavenia, tai negerai, bet raso kad visus metus galima krikstyt mirksiukas.gif o per velykas irgi nenorejom, nes krikstynos yra krikstynos, jos vieninteles tokios ir svest su kiausu ridenimu mum nelimpa rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosia: 14 kovo 2007 - 01:31
mes krikštijome per sekmines - thumbup.gif ir geras oras buvo..
Atsakyti
Mes krikstijom liepos menesi,Arniukui buvo 5 menesiai,viskas pavyko puikiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labutis.Mano vaikus abu iškart pakrikštijo rugsėjo 23d 4u.gif Oras buvo fantastiškas.Sūnui buvo 6.5m blush2.gif ,o mažutei lygiai 3 mėn wub.gif .
Vienu sykiu didelis darbas padarytas ax.gif
Atsakyti
Na o mes planuojam 05 05,mergytei bus 4mėn. ir 1sav. smile.gif.Dar kunigo neklausėm,jei nesutiks -nukelsim iki Joninių. Manau pats laikas-ir oras jau šiltesnis ir amžius tinkamas. thumbup.gif .Nereikia laukt,kai ima keiktis vaikai,tada tėveliams gėdaaaaaaaa blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Valedy @ 2007 03 14, 23:53)
Labutis.Mano vaikus abu iškart pakrikštijo rugsėjo 23d  4u.gif Oras buvo fantastiškas.Sūnui buvo 6.5m  blush2.gif ,o mažutei lygiai 3 mėn  wub.gif .
Vienu sykiu didelis darbas padarytas  ax.gif

nematau tame nieko blogo..
vyresnėlis atsimins..
bent jau man, nors ir buvau trejų metų, man iki šiol įsiminė kaip didelis įvykis..
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2007 03 15, 20:25)
nematau tame nieko blogo..
vyresnėlis atsimins..
bent jau man, nors ir buvau trejų metų, man iki šiol įsiminė kaip didelis įvykis..


Taiva,aš irgi tikiuosi,kad vyresnėlis prisimins tą svarbią šventę ir galės sesei papasakoti kaip jam tada viskas atrodė... bus diskusijų...tikiuosi doh.gif
Atsakyti
mes planuojam geguze nes kaip tik geguzes 30d. mums atves suniuka (vaikas isprase) tai padarysim sioke toke svente vaikuciams blush2.gif ax.gif 4u.gif wub.gif tikekimes silta bus na nereikia kad butu visiskai karsta vacation4.gif vacation1.gif bet kad butu na apie +20 virs +20... rolleyes.gif tokie jau tie mano planai thumbup.gif lotuliukas.gif 4u.gif



user posted image
Atsakyti
o mes planuojam kita vasara krikstit,kai vaikui bus jau 1,5metu. nes skaitau ,kad visai maziukus krikstis neapsimoka,jie paskui nieko neprisimena. o tokio amziaus vistiek kazkastai jau atmenti lieka.
Atsakyti
Kai krikstinom savo maziu buvo 2 metukai ir 3men viskas mums labai sauniai sekesi thumbup.gif
Atsakyti