Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Savo pirmajį vaiką krikštijom 2metų,o antrajį 2mėnesių.Pirmajį žiemą ,o antrajį vasarą.Speceliai neplanavom ar tada daryti ar tada,taip jau gavosi.Šiaip tai gal vasarą ir smagiau ir gamtoj galima švesti.O aplamai tai kada kam patogiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Villke @ 2006 11 18, 14:35)
Mes savo mažikę pakrikštijom 8 mėnesių, bet dabar galvoju, kad reikėjo dar palaukti - pavargo ji baisiai. O dar tą dieną sirguliavo.. Turbūt teisingas požiūris krikštyti paaugusius vaikus - jų ir reakcija į aplinkui vykstančius dalykus kita ir jiems lieka krikštynos kaip šventė, o nuo to ir tėvams lengviau.

Nu nelabai, bent neseniai buvau vienose krikstynose - gerai kad vaikas maziukas. O viena mergaite buvo kokiu 10m. (krikstijo ar 12 vaiku vienu metu doh.gif ), tai jai visas ispudis maziuku ciauskejimas ir verkimas - kunigo nesigirdejo.
Atsakyti
as savo pirmagime krikstijau 8men.o sunu tai nzn kada.
Atsakyti
QUOTE(Inesikas @ 2006 11 30, 23:41)
Norin isrinkt krikstui diena, galima susieti su kokia nors data. Bet svarbiausia gera nuotaika  biggrin.gif  Pvz: krikstasuni krikstynom ta pacia diena kai jam suejo 9 men. Cia jau teveliai taip sugalvojo, todel kad 9 men buvo pilvelyje  wub.gif  O kadangi mano sunelis gimes 14 diena, tai krikstynas atsventem taip pat 14d kai jam suejo 14 menesiuku.  rolleyes.gif  Norejom dar ir 14val bet tuo metu baznycioj vestuves vyko,tai gavosi veliau ir beveik tokia valanda kai gime  lotuliukas.gif

gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
Mes dar nekrikštijom, bet planuojam tai padaryti vasarą.
Atsakyti
blush2.gif Nesuprantu vieno dalyko dėl ko tėvelių krikštijamas vaikas ir priimamas katalikų ar kitoks tikėjimas vėliau, pvz: dviejų metukų ar panašiai? O niekas nesusimasto kad per tą laukimo ir delsimo laiką gali, neduok Dieve, kas nutikti. Dar galvoju, na jeigu nieko čia tokio kad ir nutinka kas, o vaikas nesuspėtas pakrikštinti, taip kokia prasmė tų krikšynų, ar tai tik todėl kad baliukas nusimato? Arba jei tai seniai nusistovėjusios tradicijos ir nebūtina kreipti dėmesio ką kunigas kalba ( kaip skaičiau viename iš atsiliepimų) tai tada reikia pagoniškai krikštinti ir nenešti į bažnyčią.
Nesupykit dėl mano nuomonės.
Atsakyti
na o mes vaikus krikštinom kai būdavo 3 mėnesių.
Atsakyti
Mes savo dukriuka krikstijom kai jei buvo 10 dienu 4u.gif Mano nuomone reikia vaika krikstyt,kai jis neseniai gimes,o ne del baliuku(kaip kazkas rase),ar dar savo kokiais sumetimais. ax.gif
Atsakyti
na mes ir ruosiames vasara krykstyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 01 29, 11:02)
na mes ir ruosiames vasara krykstyti 4u.gif

Mes savo berniuką krikštinom 1,5 metų ir vasarą, o mergytę tai 8 mėnesių ir žiemą, praeitais metais gruodžio 30 dieną. Tai dukros krikštynos gražesnės buvo. Svarbiausia ne metų laikas, o kaip pačios krikštynos pravedamos. Mano kūmai jauni buvo ir nieko nepasiruošė, tai aš viską pati organizavau. Svečiai labai gyrė. O kai sūnų krikštinom, tai kūmais pasitikėjau ir sėdėjom prie stalo tylėdami....
P.S. mama sakė, kad ir aš prieš pat Naujus krikštyta.
Atsakyti
Mes krikstijom 10 menesiu, beveik expromtu, be jokiu datu. Krikstijom kartu du vaikucius, kitam as buvau kriksto mama. Per krikstynas musu lialei isdygo pirmas dantukas!!!!!!!!!! Tai se tau ir trys datos!!!
yahoo.gif birthday.gif clap_1.gif clap.gif
Atsakyti
Na aš savo vaikučius krikštijau, kai jiems buvo 7 - 8 mėn. Abiem kartais kunigas pakrikštijo po vieną vaiką, jokių pašalinių rolleyes.gif
Atsakyti