Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mes abu vaikus krikštijom , kai jie buvo 9 mėn., paprasčiausiai laukėm vasaros, kada šilta 4u.gif
Atsakyti
Mums kazkodel atrode, kad buti krikstyti iki musu mergaiciukei sueis 1 metai. Dvejojom ir del krikstateviu ir del sventes didumo, bet galiausiai nutarem, kad kiek bemastytume finalas bus tas pats biggrin.gif Uztat krikstynas suorganizavim per 2 savaites ir pakrikstijom 11 menesiu thumbup.gif
Atsakyti
Mes savo mažikę pakrikštijom 8 mėnesių, bet dabar galvoju, kad reikėjo dar palaukti - pavargo ji baisiai. O dar tą dieną sirguliavo.. Turbūt teisingas požiūris krikštyti paaugusius vaikus - jų ir reakcija į aplinkui vykstančius dalykus kita ir jiems lieka krikštynos kaip šventė, o nuo to ir tėvams lengviau.
Atsakyti
O mes tai krikstyjom maziukus ,dukra 2.5men sunu 4.5 men abu labai gerai ,atlaike ,nebuvo asaru mirksiukas.gif
Atsakyti
mėnesiai pipirui buvo. Krikštyjom liepą, kai šilta thumbup.gif pats tas buvo
Atsakyti
Mes savo mažylę krikštijom 2 mėn, manau pats tas
Atsakyti
Kiekvienai mamai jos vaiko amžius per krikštynas yra pats tas lotuliukas.gif
Bet šiaip, kunigai "spaudžia" vaikus pakrikštyti iki 1 metų, kad kuo greičiau "nusiplautų" ta gimtoji nuodėmė.
Mano nuomonė tokia - jei jau krikštinate, vadinasi turite atsižvelgti ir į kunigų nuomonę, o jei norite krikštyti vėliau - tokiu atveju palaukite, kol vaikas bus sąmoningas ir jis pats nuspręs ar jam to reikia, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 21, 09:46)
Kiekvienai mamai jos vaiko amžius per krikštynas yra pats tas lotuliukas.gif
Bet šiaip, kunigai "spaudžia" vaikus pakrikštyti iki 1 metų, kad kuo greičiau "nusiplautų" ta gimtoji nuodėmė.
Mano nuomonė tokia - jei jau krikštinate, vadinasi turite atsižvelgti ir į kunigų nuomonę, o jei norite krikštyti vėliau - tokiu atveju palaukite, kol vaikas bus sąmoningas ir jis pats nuspręs ar jam to reikia, ar ne  mirksiukas.gif


Aš nemanau, kad kunigo nuomonė dėl krikštijamo vaiko amžiaus yra svarbi. Šeip yra nusistovėję krikštynų papročiai ir tradicijos. Senovėj krikštydavo vėliausiai iki 6 mėnesių. Manau, kad reikia atsižvelgti į vaiką.
Nors pati, prisipažįstų, krikšto datą rinkau atsižvelgdama į savo norą (norėjau, kad būtų gegužis) ir į krikštatėvių galimybes. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Villke @ 2006 11 21, 16:02)
Aš nemanau, kad kunigo nuomonė dėl krikštijamo vaiko amžiaus yra svarbi. Šeip yra nusistovėję krikštynų papročiai ir tradicijos. Senovėj krikštydavo vėliausiai iki 6 mėnesių. Manau, kad reikia atsižvelgti į vaiką.
Nors pati, prisipažįstų, krikšto datą rinkau atsižvelgdama į savo norą (norėjau, kad būtų gegužis) ir į krikštatėvių galimybes.  blush2.gif  ax.gif

man tai kuo anksciau tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
abu vaikuciai pavasarinukai 4u.gif tai krikstijom ta pacia vasara dukrai buvo 4 men. sunui 2 men. Man atrodo kad vaikucius reiketu pakrikstyti iki metu, nu bet cia kievieno asmeninis reikalas, visu nuomones skirtingos. Tik kai krikstijom sunu, tuo paciu tris vaikucius krikstijo, tai buvo dar vienas berniukas, gal kokiu 2 metu taip pagalvojau, tai siaubas koks nesusnekamas, klyke cype, nezinau kas jam atrode ir kas pasivaideno, tai sugadino visas krikstynas, siaubas, ir juostoje nieko nesigirdi ka kunigas sako tik to vaiko klykimas blink.gif negerai taip istikruju, gal tevai jam nieko nebuvo paaiskine, nu vistiek 2 metu vaikui jau gali kazka pasakyt kad cia uzpils vandenuka ir viskas po to vaziuosim torto valgyti, nu nezinau is tikruju kas ten jam buvo g.gif o maniskis 2 men. tai jis nesuprato nieko kas ten vyksta, jam neskauda tai jis ir neverkia, geriau man rodos mazesnius krikstyt, tik gal geriau vasaros sulaukti, kad nepersaltumet 4u.gif
Atsakyti
Mnao nuomone vaikus krištyni geraiu arba kai jie dar visia mažučiukai (iki kokių 3 mėn), arba jau gerokai virš metukų, geriausiai apie du metukus, tada ir fotografijom galima papozuoti, ir linksmesnė šventė su lakstančiu mažiumi.
Atsakyti
Norin isrinkt krikstui diena, galima susieti su kokia nors data. Bet svarbiausia gera nuotaika biggrin.gif Pvz: krikstasuni krikstynom ta pacia diena kai jam suejo 9 men. Cia jau teveliai taip sugalvojo, todel kad 9 men buvo pilvelyje wub.gif O kadangi mano sunelis gimes 14 diena, tai krikstynas atsventem taip pat 14d kai jam suejo 14 menesiuku. rolleyes.gif Norejom dar ir 14val bet tuo metu baznycioj vestuves vyko,tai gavosi veliau ir beveik tokia valanda kai gime lotuliukas.gif
Atsakyti