Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes sūnelį krikštijom 9 mėnesių. Iš pradžių laukėm vasaros, o paskui neaišku ko blush2.gif Su dukryte dabar irgi laukiam vasaros, noriu gražiai gražiai papuošti smile.gif
Atsakyti
mes 4 mėn. viskas būtų gerai, jei nebūtų išsigandęs pilamo vandens. rėkė, kaip pasiutęs. tada kunigas sako, gal visgi duokim truputį palaikyti mamytei... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akse @ 2006 03 26, 11:11)
as norejau kad mano dukra pati samoningai dalyvautu savo sventeje ir nors truputi atsimintu tai ,del to krikstijau penkiu metu ir nesigailiu tai buvo jos isskirtine svente bigsmile.gif ji buvo laiminga thumbup.gif  bigsmile.gif gal dar yra mamyciu kurios tiek lauke ar dar laukia ax.gif

kadangi mes gyvenam Italijoj, tai artimiausiu metu tikrai nekrikstisim maziuko, noretusi Lietuvoj tai padaryti, o jam jau beveik 15menesiu...ir nieko bloga cia nematau... ax.gif
Atsakyti
Mes pakrikštijom 7mėn,manau geriausia kai vaikelis bent jau sėdi. bigsmile.gif Tada ir nuotraukos įdomesnės.
Atsakyti
mes krikstijom 3.5 men biggrin.gif
Atsakyti
Krikštijom 9 mėnesių.

QUOTE(eveneir @ 2006 03 13, 23:01)
ABU vaikus krikstijom kai jiem buvo apie 1 menesiuka ax.gif

O kaip tokie mažuliukai elgiasi ar visą laiką pramiega?

QUOTE(Lapiukas @ 2006 08 02, 22:44)
Mes pakrikštijom 7mėn,manau geriausia kai vaikelis bent jau sėdi.  bigsmile.gif Tada ir nuotraukos įdomesnės.


drinks_cheers.gif tada jau galima ir vieną nufotografuoti.
Atsakyti
Musu Adukui jau 10 men bet dar nekrikstinom neissirenkam krikstateviu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilijuke @ 2006 10 23, 12:32)
Musu Adukui jau 10 men bet dar nekrikstinom neissirenkam krikstateviu  blush2.gif


Rekomenduočiau krikštinti kai vaikutis jau nors šiek tiek sedėtu, per daug mažas ne būtų, o viresnis vaikas susikausto. Jei yra galimybė į fotostudiją važuokite pieš bažnyčią bus geresni rezultatai
Atsakyti
Nu ne puikiose nuotraukose krikštynų esmė lotuliukas.gif - smagu aišku kai jos gražios, bet ne jos čia svarbiausios. Fotosesija neturėtų užgožt pačių krikštynų fakto mano galva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akse @ 2006 03 26, 01:11)
as norejau kad mano dukra pati samoningai dalyvautu savo sventeje ir nors truputi atsimintu tai ,del to krikstijau penkiu metu ir nesigailiu tai buvo jos isskirtine svente bigsmile.gif ji buvo laiminga thumbup.gif  bigsmile.gif gal dar yra mamyciu kurios tiek lauke ar dar laukia ax.gif


Va va ir mes tokios nuomones buvom. Vadinas ne as viena tokia ax.gif Dukrai buvo 5m. Jai tai buvo kazkas super thumbup.gif buvo baisiai laiminga. Del kriksto mamos tai ji isvis lydosi, o katedra, kurioj kriskstyjom sukelia kazkoki ypatinga jausma bigsmile.gif Beja, as pati buvau pakrikstyta panasaus amziaus.
Atsakyti
mes dukra krikstijom 2 men, o suneli 3 men norejom dar suspet kol silta. mano nuomone svarbiausia vaika pakrikstyti tai tevu pareiga. kol vaikas mazutis jis maziau reguoja i svetimus ir nesioziuoja.
Atsakyti
Mane krikštijo, kai man buvo dveji (per gimtadienį). O mano pusseseres krikštijo kartu kai jom buvo 7 ir 4 metai. Va.

Manau jog visai gera įdėja yra krikštyti jau paaugusius vaikus. Juk tada jie galės savo krikštynas prisiminti kaip šventę savo gyvenime. O juk mažyliukam tai dzin tos ceremonijos...
Atsakyti