Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 03 09, 08:01)
1.Tai cia savaime suprantama, kad Sakai "krikstiju" paskui perzegnoji.
2. As savo vaika krikstysiu 7 menesiu, ir tame jokios problemos nematau.

1. Ne paskui ne paskui - kai pilamas vanduo daromas kryžiaus ženklas ir tariami tie žodžiai tongue.gif - "Jonai aš tave krikštiju vardan...."
2. Tai kad aš irgi nematau. Ir Bažnyčia dėl to tikrai jokios problemos nekelia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 03 09, 14:07)
1. Ne paskui ne paskui - kai pilamas vanduo daromas kryžiaus ženklas ir tariami tie žodžiai tongue.gif - "Jonai aš tave krikštiju vardan...."
2. Tai kad aš irgi nematau.  Ir Bažnyčia dėl to tikrai jokios problemos nekelia  smile.gif

Dekui uz malonia diskusija.
Atsakyti
ABU vaikus krikstijom kai jiem buvo apie 1 menesiuka ax.gif
Atsakyti
krikstijom 1,3men
Atsakyti
Abu berniukus 4 mėn. Diana iš vaikų namų neseniai pasiemėm, tai greitai krikštysim ax.gif
Atsakyti
2.5 men.
Atsakyti
savo vaiką krikštijau 8mėn, nei ko bijojo nei ką, viskas praėjo sklandžiai smile.gif
Atsakyti
as norejau kad mano dukra pati samoningai dalyvautu savo sventeje ir nors truputi atsimintu tai ,del to krikstijau penkiu metu ir nesigailiu tai buvo jos isskirtine svente bigsmile.gif ji buvo laiminga thumbup.gif bigsmile.gif gal dar yra mamyciu kurios tiek lauke ar dar laukia ax.gif
Atsakyti
mes zadam savo dukryte krikstyti geguzes menesi, per savo vestuviu metines. Mazylei bus 3 menesiukai. Man tai labiausiai patinka, kai tokius maziukus krikstija.
Atsakyti
QUOTE(akse @ 2006 03 26, 02:11)
as norejau kad mano dukra pati samoningai dalyvautu savo sventeje ir nors truputi atsimintu tai ,del to krikstijau penkiu metu ir nesigailiu tai buvo jos isskirtine svente bigsmile.gif ji buvo laiminga thumbup.gif  bigsmile.gif gal dar yra mamyciu kurios tiek lauke ar dar laukia ax.gif

Musu trimete irgi dar nekrikstyta. drinks_cheers.gif Palauksim ir mes kaip Akse dar pora metu,o tada organizuosim svente! bigsmile.gif
Atsakyti
Mes pirmaji krikstijom lygiai per vieneriu metuku gimtadieni, bet truputi ir gedos apturejom, vaikas sukavo baznycioje kaip isprotejes (patiko aidas atsigirstantis), tai net kunigo negirdejome. Uz tai antraji pakrikstijom lygiai 4 menesiuku, tada viskas sklandziai praejo.
Atsakyti
krikstinom, kai dukrytei buvo 1m 1men.
Atsakyti