Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Dukrytę 1 savaitės (krikštatėviai kitaip negalėjo, nes jie gyvena JAV), pirmą sūnelį 1 mėn, o antrą - 2 mėn. Sūnų atveju krikštijome kuo anksčiau suderinus su krikšto tėvų galimybėmis.
Atsakyti
šiaip visi kiek pažįstu krikštija, tai daro iki metukų...
mane krikštijo dar tais sovietų laikais, man buvo 3 metukai... ir kaip bebūtų keista aš viską atsimenu... tiesa, labai nustebau kai nešėm santuokai dokumentus ir tik tada atkreipiau dėmesį į datą...
man lig šiolei tokia tai buvo įspūdinga diena... visą gyvenimą atsiminsiu... gerai kad nebuvau pakrištyta anksčiau...
Atsakyti
Mūsų dukružės krikštynos 10mėnesiu
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždutė @ 2004 04 07, 12:31)
Mes galvojam Adrija krikstyti vasara. Butu idomu, kada krikstijot savo vaikucius?

4mėnesiukų
Atsakyti
O mes, va, tik dabar prisiruošėm.. Tiksliau, buvom priversti aplinkybių, nes vyras už savaitės išvyksta į užsienį dirbt, ir ketina mus pasiimt neužilgo, o jo močiutė prigrasė neišleisianti nieko niekur, kol vaikas nebus pakrikštytas. Tai mes taip ant greitūjų viską susiorganizavom ir štai smile.gif Dukrai 2 metai ir 2 savaitės. Jei atvirai, ketinom nekrikštyt iki pati nepaprašys, tačiau jau nieko nebepakeisi, belieka džiaugtis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2004 11 19, 13:33)
As mazu vaiku nekrikstijau. Kadangi pati su Dievu nelabai sutariu ir nusimanau. Pradejo lankyti mokykloje tikybos pamokas, kad susipazintu- suzinoti tai ko as negaliu jiems duoti. Tada abu uzsimane krikstitys. Pakrikstijom , kai buvo 5 ir 4 klasese. Sunus dar norejo komunijos- apsikomunijo. Bet kad kazkas pasikeite nuo to nepasakyciau. Vistiek labai svarbu kaip seimoje auklejama. As nei zegnotis nemoku, ir jokioms ten ispazintim, poteriams simpatijos nejauciu. Tai ir vaikai  kol buvo ruosiami toms komunijoms, norejo krikstytis, poteriavoo, o dabar tokie pat "krikscionys" kaip ir mama.

Radau bendramintę. Aš irgi taip manau drinks_cheers.gif Leidau sūnų į tikybą, susipažins, apsvarstys ir galės pasikrikštyti.
Atsakyti
QUOTE(Dyna @ 2005 10 23, 23:37)
Radau bendramintę. Aš irgi taip manau drinks_cheers.gif Leidau sūnų į tikybą, susipažins, apsvarstys ir galės pasikrikštyti.

saunu,o as jau galvojau,kad mudu su vyru vieni tokie.Pasirodo dar yra taip mastanciu kaip ir mes'Musu suneliui 1men.ir2sav.,bet mes jau pries jam gimstant sakem,kad musu maziukas pats gales pasirinkti kada ir koki tikejima priimti,kodel uz mazaji turi nuspresti kazkas kitas? rolleyes.gif
Atsakyti
nepritariu... schmoll.gif tai kaip ce bus, jei tevai krikscionys, o vaikas musulmonas...bet to manau, kad vaikas ir nores buti krikscioniu, juk vis delto su krikscioniais gyvena...nu bet cia tik mano nuomone, neisizeiskit... blush2.gif tongue.gif

O va savo Austejele mes krikstyjom astuoniu menesiu, tai buvo rugpjucio 27....manau vasara geriausia...oras palankus...o jei ziema blink.gif baznycioj salta... swoon.gif nors kai krikstyjau savo krikstadukra, tai buvo gruodis, bet kunigas uztad atejo i namus... ok.gif
Atsakyti
O mes pasikrikštijom prieš mėnesiuką - mums buvo 9 mėn.
Atsakyti
O mes mažylę pakrikštijom vakar. Kai jai buvo metukai ir mėnesis. Nes anksčiau negalėjome dėl tevelio sveikatos, nors ir kaip norėjome ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LiniuTe @ 2005 10 31, 10:59)
tai kaip ce bus, jei tevai krikscionys, o vaikas musulmonas...


Prie ko čia musulmonai unsure.gif?
Atsakyti
Mes savo mazyli krikstinom dvieju menesiu. Liepos menesi
Atsakyti