Įkraunama...
Įkraunama...

Kada krikštyti vaiką?

Apklausa: Kokį metų mėnesį krikštijote savo mažylį? (238 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes galvojam Adrija krikstyti vasara. Butu idomu, kada krikstijot savo vaikucius?
Atsakyti
Mes saviski krikstijom per savo vestuviu metines, rugpjucio 16 d. , kai sunui buvo keturi menesiai. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes krikštijom 8 mėn., bet mano nuomone, geriausia tą daryti iki kokių 5 mėn. Tada vaikas taip į svetimus nereaguoja. Arba krikštyti jau didesnį, sąmoningą.
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 04 07, 13:48)
Mes saviski krikstijom per savo vestuviu metines, rugpjucio 16 d. , kai sunui buvo keturi menesiai. rolleyes.gif

o kelintais metais buvo vestuves? mes ir tuokemes rugpjucio 16d. smile.gif
Atsakyti
as tai dar nekrikstyjau ir nusimato tik po metu jei ne daugiau laugh.gif
Atsakyti
Mums tai aktuali tema, nes manajam sūneliui greit 2 metukai, o jis dar nekrikštytas. Tiesa, aš norėčiau jį krikštyti dar vyresnį, bet mano tėvai labai jau nori tų krikštynų šią vasarą(nors jie abu netikintys rolleyes.gif ) Kada jūs krikštyjot savuosius ir kodėl būtent tada? Ačiū
Atsakyti
Liepa-Marija krikstijome,kai jai buvo 4 menesiai smile.gif
Ema-Paulina krikstyti zadame vasaros pradzioje smile.gif
Atsakyti
Mes Redita-Magdalena krikstijome Vasario 14d wub.gif kai jai buvo 4.5 men
Atsakyti
QUOTE (ilja @ 2004 04 07, 13:27)
o kelintais metais buvo vestuves? mes ir tuokemes rugpjucio 16d. smile.gif

Tuokemes 2002 metais, o vaika krikstijom pernai.
Kas del kriksto, tai as buvau to iniciatore, ir norejau kuo greiciau. Kad mano sunutis butu tikras angeliukas be jokios nuodemeles... wink.gif thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mes Evita-Emilija krikstyjom 2,5 men rugpjucio pabaigoje rolleyes.gif ir tikrai sutinku,kad geriausia krikstyt iki 5 menesiu arba jau gerokai didesni,kad suprastu rolleyes.gif
Atsakyti
Mes Paulina krikstijom, kai jai buvo 2 men ir savaite smile.gif , birzelio 8 diena. Likom patenkinti, mazoji tik akim varte, tik klausesi - vienzo, jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (almuke @ 2004 04 07, 20:21)
Tuokemes 2002 metais, o vaika krikstijom pernai.
Kas del kriksto, tai as buvau to iniciatore, ir norejau kuo greiciau. Kad mano sunutis butu tikras angeliukas be jokios nuodemeles... wink.gif thumbup.gif rolleyes.gif

O tai tau, ir mes tais paciais metais biggrin.gif Tik mes dar neturim ko krikstyti sad.gif Bet du svetimus jau suspejom smile.gif
Atsakyti