Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotos sriubos

QUOTE(juste10 @ 2012 08 13, 11:02)
Isviriau ir as Agurkiene is 1 normos,manau virsiu dar is 1 normos,nes dar tik isvirta skani,o kai pasistoves bus isvis  thumbup.gif .Svarbiausia sunaudojau peraugusius agurkus.
Dar virsiu ukrainietiskus barscius,nes receptukas neblogas  g.gif Kokie atsiliepimai bandziusiu?


Man ukrainietiski barsciai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2012 08 13, 11:02)
Dar virsiu ukrainietiskus barscius,nes receptukas neblogas  g.gif Kokie atsiliepimai bandziusiu?

Labai skanus, net isrankieji mano berniukai gyre, darysiu dar. Tik as burokelius virtus dejau. Paviriau pusvalandi ir tada burokelius sudejau ir dar 15 minuciu viriau. Ir paprikos nedejau.
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaitekra: 13 rugpjūčio 2012 - 11:41
QUOTE(Greta77 @ 2008 08 21, 13:27)
Imetu dziunkos burokeliu recepta (universalu):

4kg burokeliu
2kg morku
3kg antaniniu obuoliu
2kg svogunu
0,5litro aliejaus,kmynu,pipiru lauro lap.
druska pagal skoni

morkos ir burokai isverdami
svogunai pakepinami aliejuje
obuoliai sutarkuojami ,pilama vandens ir patroskinama....po to i ster. stikl. ir i skirta vieta,
tinka ir salotos ,superine sriuba,as net dariau saltibarcius



Gal kas darėt? Ar be acto laikosi? g.gif
Atsakyti
Na žinokite ta agurkų sriuba, tai nuostabus dalykas. good.gif Jau antrą porciją pasidariau. Ačiū už receptuką. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(elektronlituokle @ 2012 08 16, 19:34)
Na žinokite ta agurkų sriuba, tai nuostabus dalykas.  good.gif  Jau antrą porciją pasidariau. Ačiū už receptuką. aciuks.gif

visada pacituookit nuorodą į receptą.bus lengviau susigaudyti apie ką ax.gif
Atsakyti
Gal kuri daro konservuota sriuba su mesa? Parduotuveje maciau guliaso sriuba, gal kas dare namu salygom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2012 08 13, 20:12)
Gal kas darėt? Ar be acto laikosi? g.gif

nedariau, bet acto vaidmenį čia atlieka rūgštieji antaniniai obuoliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar viriau agurkine sriuba. Fantastiškai skanu. Išejo 11 0,5 l. stiklainėlių. Ir dar liko sriubai pietums. Šeimyna valgė, net šaukštai barškėjo. Galvoju virt dar vieną porciją. Tik dėsiu daugiau kruopų-man kažkaip norėtųsi labiau jas jausti thumbup.gif
Atsakyti
o as pernai dariau agurkine sriuba ir man ji nepavyko, tiesiog pradejo pusti dangtelius, rugti...gavau atidaryti, tikrai buvo tokia parugusi, ar dar kam taip buvo? As padariau isvada, kad galbut per daug tos koses prigrudau i stiklainiukus, kruopos brinksta ir pucia dangteli g.gif Labai noriu vel pasidaryti agurkines sriubos, bet gaila kad vel gali nepavykti unsure.gif
Atsakyti
Nžn, man viskas pavyko su agurkine sriuba....
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2012 08 27, 18:33)
o as pernai dariau agurkine sriuba ir man ji nepavyko, tiesiog pradejo pusti dangtelius, rugti...gavau atidaryti, tikrai buvo tokia parugusi, ar dar kam taip buvo? As padariau isvada, kad galbut per daug tos koses prigrudau i stiklainiukus, kruopos brinksta ir pucia dangteli  g.gif  Labai noriu vel pasidaryti agurkines sriubos, bet gaila kad vel gali nepavykti  unsure.gif

kaip tai kruopos brinksta, jos gi dedamos jau isvirtos.
Atsakyti
As pamenu pirma karta kai dariau sia agurkine, tai galvojau irgi kad dar pabrinks jos. Tai nepridejau iki virsaus. Bet nepadaugejo biggrin.gif gal acto mazai buvo? vis dapylinejot vandens, ir gavosi mazas santykis...
Atsakyti