Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotos sriubos

Nu šitą tai aš suprantu smile.gif bet tikėjausi skystesnes, o ji pas mane gavosi kaip... ? kaip mišrainė pvz.
Tai kada jau galima ragaut?
Atsakyti
Skiedi tą gautą masę su vandeniu ir viskas labai liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2012 08 02, 20:21)
Nu šitą tai aš suprantu  smile.gif  bet tikėjausi skystesnes, o ji pas mane gavosi kaip... ? kaip mišrainė pvz.
Tai kada jau galima ragaut?

iš kart kaip padarai ir ragauk mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos,o pomidorus i agurkine sriuba pjaustot kubeliais ??

dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2011 08 31, 10:28)
AGURKINE SRIUBA:
1 kg. perliniu kruopu (isvirti)
1 kg. morku (tarkuoti  burokine tarka)
2 kg. agurku (neluptu, pjaustytu kubeliais)
1 kg. svogunu (kubeliais)
1 kg. pomidoru

3 saukstai druskos
1/2 stiklines cukraus
2/3 stiklines acto
prieskoniu (Lauro lapeliai, pipirai, kvapnieji pipirai)

morkas ir svogunus apkepti aliejuje, kol suminkstes siek tiek. Visus produktus sudeti i puoda, ir troskinti kol suminkstes. Acta pilti jau i pacia pabaiga. Supilti i stiklainius, uzsukti, apversti ir siltai apkloti iki ryto. (Receptas ir SM)

Po kurio laiko agurkai pasidaro kaip raugti-marinuoti, tikrai ne kaip švieži išlieka. Puikiai laikosi rūsyje. Mus labai labai skani sriuba ir greita, tik vandenį užsiverdu, sumetu bulves, stiklainio turinį, užverdu ir sriuba gatava  smile.gif Verda tik tiek kiek bulvėms reikia išvirti.

Sakykite koksai kiekis gaunasi padarius sito gerio pagal siuos kiekius? smile.gif Darysiu ir as sita skanumyna smile.gif
Atsakyti
Sveiki, šiandien dariau, tai iš dvigubos normos gavosi 14 vnt 0,7l. ir 2vnt. 0,5l.
Atsakyti
QUOTE(Musyte_ @ 2012 08 09, 14:46)
Sakykite koksai kiekis gaunasi padarius sito gerio pagal siuos kiekius? smile.gif Darysiu ir as sita skanumyna smile.gif


man gavos 9 stiklainiukai po 0.75ml ir 1 po 0.500 ml. iš vienos normos
Atsakyti
QUOTE(Musyte_ @ 2012 08 09, 14:46)
Sakykite koksai kiekis gaunasi padarius sito gerio pagal siuos kiekius? smile.gif Darysiu ir as sita skanumyna smile.gif

Is visos normos mums uzteko dvejiems metams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drakosa1 @ 2012 08 09, 15:02)
Sveiki, šiandien dariau, tai iš dvigubos normos gavosi 14 vnt 0,7l.  ir 2vnt. 0,5l.

nesuprantu tada kodel man tiek daug gavosi doh.gif is dvieju normu gavosi 24 stiklainiukai po 600 ml ir 1 stiklainiukas 500 ml ,ta diena net nenorejau jos ragauti ir ziureti i ja,bet vyras isgyre,tik baime ima kad kazin ar issistoves rusyje verysad.gif kad darbas per niek nenueitu g.gif
Atsakyti
Darau jau 3-čius metus, puikiausiai laikosi,nors rūsys nėra šaltas.
Atsakyti
QUOTE(Drakosa1 @ 2012 08 09, 23:22)
Darau jau 3-čius metus, puikiausiai laikosi,nors rūsys nėra šaltas.



aciu ,nuraminote mane thumbup.gif
Atsakyti
Isviriau ir as Agurkiene is 1 normos,manau virsiu dar is 1 normos,nes dar tik isvirta skani,o kai pasistoves bus isvis thumbup.gif .Svarbiausia sunaudojau peraugusius agurkus.
Dar virsiu ukrainietiskus barscius,nes receptukas neblogas g.gif Kokie atsiliepimai bandziusiu?
Atsakyti