Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotos sriubos

QUOTE(Oli_vija @ 2012 09 11, 14:47)
dedu, kokius turiu (pernai buvo iš PC, šiemet -dalis iš turgelio), dar pamaišau su jauna cukinija. Kitos dariusios čia komentavo, kad joms su cukinija nepatiko.

Aciu 4u.gif
tik, matyt, jau kitien metam atidedu si receptuka smile.gif . Nebera stiklainiu verysad.gif . Labai daug visko prisidariau siemet smile.gif
Atsakyti
o kas galėtų pasakyti:jeigu į agurkienę dėčiau jau raugintus agurkus g.gif gal tada visai acto nereiktų ar tik jau pagal skonį?
Atsakyti
Sveikutės.Dariau ukrainietiškus barščius gavosi super smile.gif Darysiu dar kelias porcijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liji @ 2012 10 28, 10:20)
Sveikutės.Dariau ukrainietiškus barščius gavosi super smile.gif Darysiu dar kelias porcijas biggrin.gif

Ir mums labai patiko. Tik mes i ukrainietiskus dedam pupeliu. Vakavau be pupeliu, issiverdu jas atskirai. O kazin jei vakuoti kitais metais su pupelem g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 08 21, 13:50)
5kg-kopustu
1kg paprikos
1kg morku
1kg svogunu
0,5l-aliejaus
0,5-acto
4-saukstai druskos
350gramu cukraus

viska sumaisyti ir laikyti3 dienas atidarius,po to (jei liks ,nes patikekit jau kita diena galima valgyti)sudeti i stiklainius ir laikyti saltoj patalpoj(pas mane stovejo rusi iki nauju metu,sia misraine galima saldyti ,is jos virti sriuba,tinka garnyrui,ir aisku salotos
as jau darau keleta metu ,tik niekada viso kiekio dar neteko sudeti ziemzi ,nes tai salotos pro kurias praeiti neuzkabinus sauskto n e i m a n o m a! merginos ,superines salotos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
beja galit pradzioj pabandyti is puse normos.ir butu gerai sverti produktus,nes zinau dauk kas daro is akies


o jos taip ir negenda nekaitintos/netroškintos??? hm .
Prisidariau pilną puodą, laikysiu 3 dienas, o kas toliau. Tokias žalias dėti į stiklainius?
Skonis iš tikrųjų tai labai geras, primena kinietiškas salotas tik dar sezamų norisi užsibarstyti smile.gif
Atsakyti
esu darius sitas salotas...tikrai skanios....bet as jas turejau laikyt saldytuve..nes rusy rugti pradejo..
Atsakyti
o čia acto irgi 0,5litro g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 11 01, 00:26)
esu darius sitas salotas...tikrai skanios....bet as jas turejau laikyt saldytuve..nes rusy rugti pradejo..


pusę sudėjau į iškaitintus stiklainius ir į šaldytuvą (dėl viso pikto rolleyes.gif ). Sudėjau taip, kad sunka apsemtų ir dar aliejaus užpyliau ant viršaus - bus garnyrui. Kitą pusę užpyliau šiek tiek vandens ir patroškinau - bus sriubai. Manau, turėtų laikytis ir ne šaldytuve. g.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 11 01, 00:51)
o čia acto irgi 0,5litro  g.gif


pyliau 0,5l.
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2012 11 01, 16:11)

pyliau 0,5l.

aga pagoglinus radau kad tiek ir reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvinga @ 2012 09 20, 14:48)
o kas galėtų pasakyti:jeigu į agurkienę dėčiau jau raugintus agurkus  g.gif gal tada visai acto nereiktų ar tik jau pagal skonį?



Na kadangi man niekas neatsakė tai eksperimentą atlikau ir likau labai juo patenkita viskas thumbup.gif o acto dėjau labai nedaug pagal skonį.Gavo tikra akurkienė su raugintais agurkai,o ne su marinuotais lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Labas mergaitės .Ir aš prie jūsų noriu prisijungti,nes labai daug vakuoju.Aš praeitą sezoną dariau daug ruošinių sriubai.Labai patiko sriuba iš šparaginių pupelių,bet aš visada nuo receptų nukrypstu,nes turiu derintis prie savo šeimynos.Žinote vienas vieną valgo,kitas kitką.O šiaip sriubai ruošinius darau iš to kas auga sode ,nieko nepirkdama.
Atsakyti
Laba diena,

Atiduodu 0,7l stiklainius Kaune.
Rašykite į a.ž.
Atsakyti