Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotos sriubos

QUOTE(astaria @ 2012 08 27, 20:24)
kaip tai kruopos brinksta, jos gi dedamos jau isvirtos.



taip, dejau isvirtas kruopas, nu viskas gerai, nei svilo, supyliau i stiklainiukus ir tikrai buvau rami, paskui po savaites isgirdau snypstima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2012 08 27, 19:33)
o as pernai dariau agurkine sriuba ir man ji nepavyko, tiesiog pradejo pusti dangtelius, rugti...gavau atidaryti, tikrai buvo tokia parugusi, ar dar kam taip buvo? As padariau isvada, kad galbut per daug tos koses prigrudau i stiklainiukus, kruopos brinksta ir pucia dangteli  g.gif  Labai noriu vel pasidaryti agurkines sriubos, bet gaila kad vel gali nepavykti  unsure.gif


Aš šią skaniąją sriubą viriau jau antrus metus (ačiū supermamoms už puikų receptą), tik šiemet giminės užsakymu jau daug daugiau:) Kruopų neverdu, tik mirkau per naktį, tada nesvyla taip smarkiai, į stiklainiukus nepridedu iki pat viršaus, apie pusę centimetro maždaug palieku. Tiesa, laikome visą sriubą šaldytuve, gal todėl nebuvo bėdų dėl rūgimo?
Kas dar nebandė šios sriubos - būtinai pabandykite. Pas mus dar neatsirado nei vieno, kam nepatiko:)
Papildyta:
QUOTE(simike @ 2010 07 30, 18:07)
Aš šiemet viriau daržovių mišrainę sriubai su perlinėm kruopom. Viską sudėjau iš akies. Perlinių kruopų maišiukas (užmerkti į šaltą vandenį ir per naktį išmirkyti, nuplauti, išvirti įbėrus druskos). Nulupau, išskuobiau peraugusius agurkus ir supjausčiau kubeliais, šviežias morkytes supjausčiau kubeliais, svogūnus irgi kubeliais. Šių visų daržovių sudėjau maždaug po 1 - 1,5 kg. Morkas, svogūnus atskirai pakepti, paskui viską sudėti į vieną puodą, suberti perlines kruopas, sumaišyti. Virti ant silpnos ugnies ir nuolat maišyti, nes perlinės kruopos laaaabai greitai svyla. Įpilti puodelį vandens ir troškinti apie 10-15 min. Įberti druskos, cukraus pagal skonį, suberti agurkus, dar troškinti kol agurkai pradės darytis permatomi, tada supilti 0,5 l pomidorų padažo, įpilti 3-4 šaukštus acto, pipirų, lauro lapų, krapų (galima ir petražolių jei megstat), įpilti dar puodelį vandens, šiek tiek aliejaus. ir troškinti dar 20-25 min. Aliejaus iš viso (ir kepimui, ir troškinimui) sunaudojau apie pusę butelio. Ištroškinus sukrėsti į stiklainius. Troškinimo eigoje jei matosi, kad trūksta skysčių, įpilti vandens.


Pagal šį receptuką dariau. Dar kartą ačiū simike 4u.gif
Atsakyti
o troskinant agurkine vandens nereik? raso, troskinti,kol suminkstes, bet nesuprantu kaip be vandens troskinti 4u.gif
Atsakyti
Na stai ir mano agurkine bigsmile.gif tobula bigsmile.gif aciu 4u.gif
tik kiekius pakoregavau kaip visad biggrin.gif

user posted image

http://skanusgyvenim...uba-ziemai.html
Atsakyti
Jei į agurkinę nedėčiau perlinių kruopų g.gif Nemėgstu jų...
Atsakyti
QUOTE(Aldonė @ 2012 08 28, 21:39)
Jei į agurkinę nedėčiau perlinių kruopų g.gif Nemėgstu jų...

Tai jau nebus agurkine.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2012 08 28, 21:07)
Tai jau nebus agurkine.

Bet agurkai ten bus gi...Pabandysiu daryti nedidelį kiekį. Verdant sriubą galima ir bulvių įdėti vietoj nemėgiamų kruopų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aldonė: 29 rugpjūčio 2012 - 07:46
QUOTE(Aldonė @ 2012 08 29, 08:45)
Bet agurkai ten bus gi...Pabandysiu daryti nedidelį kiekį. Verdant sriubą galima ir bulvių įdėti vietoj  nemėgiamų kruopų biggrin.gif


Gali dėti ryžius,nes agurkinę kai kurie žmonės verda su ryžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galit patart, ar ngalima deti i aurkyne savaite pastovejusius agurkus, ar kaip ir raugiant agurkus, jie turi buti sviezus? Bijau kad nenusaudytu man dangteliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2012 08 30, 14:54)
Gal kas galit patart, ar ngalima deti i aurkyne savaite pastovejusius agurkus, ar kaip ir raugiant agurkus, jie turi buti sviezus? Bijau kad nenusaudytu man dangteliai  blush2.gif

as dejau tikrai nesviezius,paziuresime kas gausis,bet manau,kad bus viskas gerai ax.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
gal iki ryt atsilieps jau dariusios is seniau biggrin.gif , patikrinta kad butu biggrin.gif
Atsakyti
Ar niekam neprisvilo ta agurkinė sriuba, nors maisiau atrodo. Gerai ,kad iš pusės normos dariau, nes gerokai pridegė, vos puodą atšveičiau. Po kelių dienų atsidariau , galvoju gal nesijaus kai išvirsiu sriubą, bet deja jautėsi. Žodžiu, šuniukas suėdė. Bijau ir bandyt daugiau.
Atsakyti