Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

gal kas uzmatete kur nors pardavime nunertu gelyciu, burbuliuku?
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 10 14, 20:04)
Pupa@ aciukas  4u.gif  stengiuosi kaip nors ta liemene iveikti drinks_cheers.gif  Kaip  tau sekas 4u.gif


ir dar kaip norisi ir kuo greiciau biggrin.gif man po truputi sekasi, galesiu vakare pabandyt nufotkint ir pasirodyt (tik kad nedaug dar numezgiau blush2.gif )... ax.gif
Atsakyti
sveikutes,

anksciau maciau berod sitoj temoj megzta sita megztuka :
user posted image

o va dabar neberandu nors pasiusk, kelias senesnes temas erverciau. gal galetumet pagelbet?bent kur ieskoti rasto?labai labai noriu tokio bet nesugalvoju koks cia rastas, arasto perliuko kazkaip nesinori, kazi ar ziuresis g.gif

buciau begalo dekinga uz bent kokia pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės.Na numezgiau aš Evos liemenę
user posted image

Bet kai sustrigavus pamačiau rezultatą tai labai nuliudau. verysad.gif verysad.gif .Kai buvau sustrigavus priekį ir nugara tai atrodė viskas gerai bet kai dabar dar prisiuvau tas pynes priekyje.Iš karto mezginys pasidarė sunkus ir dabar pamačiau kad jis labai tempiasi,o kai užsivilkau tai tilptų dar manes puse doh.gif doh.gif .Ir dabar sėdžiu ir nežinau ką man daryti gal dar bandyti taisyti megzti siauriasni priekyje ir taip pasitaisys,ar jau permegzti per naujo.Tik nesenei skaičiau kad kai kurios mezga iš vien ta megztini o aš mezgiau atskirom dalim.Gal jus man patarsit merginos?
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 10 16, 18:42)
Sveikutės.Na numezgiau aš Evos liemenę. ....Tik nesenei skaičiau kad kai kurios mezga iš vien ta megztini o aš mezgiau atskirom dalim.Gal jus man patarsit merginos?


sveika:) pirmiausia nenusimink taip 4u.gif 4u.gif 4u.gif aš irgi mezgiau atskirom dalim ir tik po to prisiuvau pynes, nes koriuko rašto tankumas ir neatitinka su pynių svoriu. manau, pirmiausia žiūrėk kuri dalis per plati (nugara ar priekio dalys)juk priekyje per pynių plotį megztukas turi susikeisti, gal tau todėl ir gaunasi per platu? g.gif
Atsakyti
Priekyje dėjau per abi dalis tiek akių kiek ir nugaroje.Gal čia mano ir klaida buvo teks permegzti iš pirmo priekį,jei pasikeis tai gerai jei ne tai teks permegzti.Tai gerai kad neprisipirkau daug siulu.Kiek nusipirkau tiek ir sumezgiau.
Atsakyti
evax, sitas megztukas nerealus, as irgi ji nusiziurejus, bet gal kitam rudeniui 4u.gif , tik schemutes neturiu, irgi tik paveiksliuka blush2.gif , bandziau iekstoi kitose temose, bet neradau... 4u.gif
jeigu kas pagelbes- tai sekmes mezgant ir lauksim rezultatu, o as ypac lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 10 16, 19:04)
Priekyje dėjau per abi dalis tiek akių kiek ir nugaroje.Gal čia mano ir klaida buvo teks permegzti iš pirmo priekį,jei pasikeis tai gerai jei ne tai teks permegzti.Tai gerai kad neprisipirkau daug siulu.Kiek nusipirkau tiek ir sumezgiau.


As irgi mezgu atskirom dalim, bet priekyje akis vienai daliai dejau taip:
nugaros akiu skaicius-pynes plotis/2
Bet dar mezgu prieki, tai nezinau ar bus gerai... g.gif tik nezinau ar siulu uzteks man doh.gif sake man cia kazkas kad su savo turimais siulais nusimegsiu dvi liemenes, bet ryskiai matau, kad gali ir trukt, o tokiu paciu pirkt neberandu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
http://www.fotke.lt/nuotrauka/13008
kaip grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katuliukas: 17 spalio 2008 - 13:01
O aš nusimezgiau tą liemenę, bet... žinau, kad nenešiosiu. Nelimpa ji man, dydis geras, bet šiaip nesižiūri. Taip kad bus tetai gal dovana.
Atsakyti
QUOTE(Katuliukas @ 2008 10 17, 13:59)


Maciau sita modeliuka jau 4u.gif Grazus tikrai biggrin.gif

Mano "longorita" juda po truputi i prieki. Mezgu nuo virsau zemyn visas dalis kartu ax.gif numezgiau siek tiek zemiau krutines .Viso 231 akys .Mezgu is"Vernito" siulu 50% vilna -50% akrilas.Turiu 5 matkius ,bet manau susimegs tik puse ju ax.gif Matavausi ,atrodo lyg ir nieko blush2.gif
Atsakyti
Mergytės pupytės, gal kuri mezgėte tą garbanotą šalikiuką iš spec.virvelinių siuliukų? Gal galėtumėte instruktažą pravest - kas ten kur ir kaip daroma... blush2.gif

Ir dar turiu vieną klausimuką - gal kas mezgėte iš šitų siūliukų? http://www.auksarank.....163 copyp.jpg Mane domina ar jie nekanda... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 17 spalio 2008 - 17:57