Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Labutis visoms,na va pagaliau ir man isejo koriuko rasta ismegsti, thumbup.gif dariau labai ziopla klaida doh.gif ,na bet svarbiausia dabar jau iseina megsti koriuko rasta ir pradesiu narplioti liemene. smile.gif tik niekaip nesuprantu kaip ta pyne ismegsti? g.gif vakar bandziau ,bet nieko man nesigavo.gal kuri galetu paiskinti kaip ja megsti 4u.gif

user posted image

ka tie pagaliukai reiskia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 01, 15:22)
ka tie pagaliukai reiskia? blush2.gif


sukeisti akis vieną ar kitą pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Perverčiau savo mezgimo knygą, peržiūrėjau temas, kiek kantrybės turėjau, nemačiau ko man reikia, bet gal kuri žinosite? ax.gif Kaip megzti taip, kad mezginio paviršiuje būtų išlindusios kilputės? unsure.gif Esu kažkada mačiusi vienoje knygoje, bet atidžiai nepažiūrėjau, o dabar užsimaniau... verysad.gif
Žodžiu, jei įsivaizduojate, ko noriu, ir žinote kaip tai padaryti, laukiu patarimų. 4u.gif
Atsakyti
Klausimas patyrusioms biggrin.gif
Uzteks tiek siulu "Evos" liemenei: 50gr 263m 100% akrilo, 7 "matkeliu"? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotita: 01 spalio 2008 - 17:18
QUOTE(Kotita @ 2008 10 01, 17:18)
Klausimas patyrusioms  biggrin.gif
Uzteks tiek siulu "Evos" liemenei: 50gr 263m 100% akrilo, 7 "matkeliu"?  4u.gif

o dydis koks liemenes
siaip tai siulu man rodos per akis
pas mane pusvilne 100g- 210metru, tai reiks 4 ir 5vos vos, dydis 42 ir su ilgu liemeniu, nes aukstauge..
Atsakyti
36-38 dydis mirksiukas.gif tai vadinas tada nepamazinau nusipirkt biggrin.gif uzejau pigiu ir griebiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2008 10 01, 17:25)
36-38 dydis  mirksiukas.gif  tai vadinas tada nepamazinau nusipirkt  biggrin.gif  uzejau pigiu ir griebiau  blush2.gif

nusimegsi dvi liemenes lotuliukas.gif , viena iseigine, kita kasdienai. reik visada i metrus ziuret. mano liemenei mazdaug 900m turbut iseis...o tu daug smulkesne...nieko tokio kita kart zinosi...
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 01, 18:29)
nusimegsi dvi liemenes  lotuliukas.gif , viena iseigine, kita kasdienai. reik visada i metrus ziuret. mano liemenei mazdaug 900m turbut iseis...o tu daug smulkesne...nieko tokio kita kart zinosi...


Pavariau lotuliukas.gif nezinau as dar kiek reik pirkt biggrin.gif dar kazka tada reiks megzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 01, 15:22)
Labutis visoms,na va pagaliau ir man isejo koriuko rasta ismegsti, thumbup.gif dariau labai ziopla klaida doh.gif ,na bet svarbiausia dabar jau iseina megsti koriuko rasta ir pradesiu narplioti liemene. smile.gif tik niekaip nesuprantu kaip ta pyne ismegsti? g.gif vakar bandziau ,bet nieko man nesigavo.gal kuri galetu paiskinti kaip ja megsti 4u.gif

user posted image

ka tie pagaliukai reiskia? blush2.gif


Va čia paaiškinimai. Jei nesuprasite, klauskite mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 01, 18:22)
o dydis koks liemenes
siaip tai siulu man rodos per akis
pas mane pusvilne 100g- 210metru, tai reiks 4 ir 5vos vos, dydis 42 ir su ilgu liemeniu, nes aukstauge..




mano dydis irgi 42,o kiek tu akiu dejai savo liemenei?as mezgu is vernito pusvilnes 100g-267m,3 nr. virbalais uzsidejau 194akis(cia be pyniu,jas megsiu atskirai).
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 01, 19:31)
mano dydis irgi 42,o kiek tu akiu dejai savo liemenei?as mezgu is vernito pusvilnes 100g-267m,3 nr. virbalais uzsidejau 194akis(cia be pyniu,jas megsiu atskirai).

as metraza jau rasiau, pav siulu 'nako'.akiu 147 be pyniu, virbalai 4,5nr. ir tai bijau kad kai pynes prisides tai nuskesiu...bet pries ardant pasimatavau, viskas liuks ir kokia silta. as taip jos noriu...man rodos as ja be pyniu ir be kalnierio nesiosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 01, 23:06)
as metraza jau rasiau, pav siulu 'nako'.akiu 147 be pyniu, virbalai 4,5nr. ir tai bijau kad kai pynes prisides tai nuskesiu...bet pries ardant pasimatavau, viskas liuks ir kokia silta. as taip jos noriu...man rodos as ja be pyniu ir be kalnierio nesiosiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



na ir man atrodo platoka,bet mezgu toliau,bijau nusiaurint ax.gif
Atsakyti