Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Akire3, variantas lieka tas pats, tik patobulintas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Bielra, super kraštelio apdaila thumbup.gif O tas pavyzdys su lovatiese įkvėpė ir mane pabandyt tokį nėrimo metodą. Laukiam pasirodant su galutiniu liemenės variantu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 30, 09:50)
Akire3, variantas lieka tas pats, tik patobulintas...  mirksiukas.gif

tai tada visai liuks, nes labai jau grazios tos bangeles...
Atsakyti
sveikos,
as vel su HELP zenklu...vakar ipusejus megzt tas reglano rankoves, pamaciau kad pritruksiu i ploti akiu, o i auksti cm dar pamegzt reiks...suiminejau kiekvienoj gerojoj eilej, ta prasme is geros puses. tada sumasciau pora kart padaryt, kas antroj gerojoj suimt.nu ir pasikeicia akys kurias suimu ir nezymiai keiciasi ta pazasties juostele.ir aplamai nugarines juosteles daug grazesnes nei priekines (matyt ne nuo tokios pacios akies pradedu suiminet, jos gi skirias koriuko raste)....
vakar maniau ai dzin, nieks be manes nematys. siandien (kadangi rytas protingesnis) kirba mintis kad reik ardyt, sujungus rankoves su mezginiu kokias 4 eil nesuiminet, nes ties pazastim nesimatys, o pradet veliau suiminet. bet nezinau ar taip galima, ar nebus platu ar dar kas nors...karoce sustojau...
Pati su savim pasitariau ir nusprendziau - neardau , numegsiu tas rankoves, nedaug jau liko, apsivilksiu ir paziuresiu 'koks ten vaizdelis'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 01 spalio 2008 - 10:35
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 01, 10:00)
sveikos,
as vel su HELP zenklu...vakar ipusejus megzt tas reglano rankoves, pamaciau kad pritruksiu i ploti akiu, o i auksti cm dar pamegzt reiks...suiminejau kiekvienoj gerojoj eilej, ta prasme is geros puses. tada sumasciau pora kart padaryt, kas antroj gerojoj suimt.nu ir pasikeicia akys kurias suimu ir nezymiai keiciasi ta pazasties juostele.ir aplamai nugarines juosteles daug grazesnes nei priekines (matyt ne nuo tokios pacios akies pradedu suiminet, jos gi skirias koriuko raste)....
vakar maniau ai dzin, nieks be manes nematys. siandien (kadangi rytas protingesnis) kirba mintis kad reik ardyt, sujungus rankoves su mezginiu kokias 4 eil nesuiminet, nes ties pazastim nesimatys, o pradet veliau suiminet. bet nezinau ar taip galima, ar nebus platu ar dar kas nors...karoce sustojau...


Vargšelė.. console.gif , net neįsivaizduoju kaip būtų galima išardyti kelias eilutes, kai raštas eina su užmetimais!? Suprantu, kad įmanoma, bet man tai būtu KATASTROFA!!!
Belieka tik užjaust.. 4u.gif
Atsakyti
as bandyciau- kas bus, tas bus, viskas imanoma, kai labai nori. man rodos, jau geriau bandyti judeti i prieki mirksiukas.gif
linkiu kuo didziausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 01, 11:00)
sveikos,
as vel su HELP zenklu...vakar ipusejus megzt tas reglano rankoves, pamaciau kad pritruksiu i ploti akiu, o i auksti cm dar pamegzt reiks...suiminejau kiekvienoj gerojoj eilej, ta prasme is geros puses. tada sumasciau pora kart padaryt, kas antroj gerojoj suimt.nu ir pasikeicia akys kurias suimu ir nezymiai keiciasi ta pazasties juostele.ir aplamai nugarines juosteles daug grazesnes nei priekines (matyt ne nuo tokios pacios akies pradedu suiminet, jos gi skirias koriuko raste)....
vakar maniau ai dzin, nieks be manes nematys. siandien (kadangi rytas protingesnis) kirba mintis kad reik ardyt, sujungus rankoves su mezginiu kokias 4 eil nesuiminet, nes ties pazastim nesimatys, o pradet veliau suiminet. bet nezinau ar taip galima, ar nebus platu ar dar kas nors...karoce sustojau...
Pati su savim pasitariau ir nusprendziau - neardau , numegsiu tas rankoves, nedaug jau liko, apsivilksiu ir paziuresiu 'koks ten vaizdelis'

tai gal tik vieną numegzk, prisiūk ir pažiūrėk, matysi, jei negerai gaunas. Mažiau ardyt reiks g.gif
Atsakyti
zinok man irgi taip buvo, reik nutaikt, kad vienodai nusileidinetu. Irgi teko ardyt. o jei labai greitai nusileidineja, tai gal kas 2 geroj eilej nuleidinek ( as sitoj liemenej suiminejau isvirkscioj pusej kazkodeltais g.gif ax.gif kazkaip lengviau atrode) Bet ardyt koriuka doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Zodziu stiprybes tau, kantrybes
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 10 01, 12:14)
zinok man irgi taip buvo, reik nutaikt, kad vienodai nusileidinetu. Irgi teko ardyt. o jei labai greitai nusileidineja, tai gal kas 2 geroj eilej nuleidinek ( as sitoj liemenej suiminejau isvirkscioj pusej kazkodeltais  g.gif  ax.gif  kazkaip lengviau atrode)  Bet ardyt koriuka  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
Zodziu stiprybes tau, kantrybes

aciu brangiosios uz patarimus ir uz palaikyma. ta 'liudna' proga obuoliu pyraga uzsimaisiau...
Lusasita, tau dar klausimukas, mano giminaitei patiko vienas tavo darbeliu ir noretu suzinot rasteli apacios http://public.fotki....picture066.html
ar nuo apacios megzta??? darysim liemene pilvukui...is anksto dekui
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 01, 12:35)
aciu brangiosios uz patarimus ir uz palaikyma. ta 'liudna' proga obuoliu pyraga uzsimaisiau...
Lusasita, tau dar klausimukas, mano giminaitei patiko vienas tavo darbeliu ir noretu suzinot rasteli apacios http://public.fotki....picture066.html
ar nuo apacios megzta??? darysim liemene pilvukui...is anksto dekui


nuo apacios megsta, yra tox rasciukas "1000 rastu" knygoje.
Atsakyti
aga, megztas nuo apacios. o rastelio reiktu paieskot, nes jis man mintinai mezgasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2008 10 01, 12:37)
nuo apacios megsta, yra tox rasciukas "1000 rastu" knygoje.



QUOTE(Lusasita @ 2008 10 01, 12:42)
aga, megztas nuo apacios. o rastelio reiktu paieskot, nes jis man mintinai mezgasi  ax.gif

aciu merginos uz krypti...bandysim ieskot, pas mane namie 'tik 500 rastu' , bet gal bus....kvieciu visas ant obuoliu pyrago. pato varau maziuka migdyt ir savo rankovyciu ardyt (skaudancia sirdim)...
Atsakyti