Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Akire3 @ 2008 09 29, 19:47)
bielra tu tikiuos nesupykai del mano ankstesnio posto.
siaip tai labai daili liemene, man tokio biski kinietisko tipo, kaip taisyt neisivaizduoju, neesu nerimo meistre. o gal eitu kaip nors sutvirtint ta krasta su kokia juostele ar gumele ineriant, neisivaizduoju. bet itariu rasta teks keist. bet siaip labai simpatiska.
as sedziu prie savo pazastu...ir stradalinu...bet mezgu kaip gausis taip. mazius susirgo, mamai virbalu nenori duot ...bet kovoju..
bielra o gal vaselio nr pamazink, neisivaizduoju...


irnesakyk.gif matyt tie tempai man ir pakišo koją! Norėjosi kaip geriau, o išėjo kaip visada! hihihi.gif Na nieko.., atvėsiu truputuką, o tada kažką galvosiu, nes dabar net žiūrėt į tą pusę nenoriu..
Čia vąšelis visu Nr. mažesnis.., pabandysiu gal dar ne kiekviena kvadračiuką, o kas antrą apnerti.., bet tada skylės bus didelės, ai...

Va čia gal geriau matosi kas yra daryta..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 29 rugsėjo 2008 - 20:07
Labai originali apdaila!
O jei paband=ius is isvirksciosios puses "pakelti" ta nutysimą?
Maždaug tikiu būdu -user posted image
Atsakyti

Ačiū MAGPIE, reiks pabandyti, kai pyktis praeis.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 29 rugsėjo 2008 - 21:49
Labas rytas mergikės 4u.gif

Visų pirma, tai norėčiau išbučiuoti MAGPIE oro_buckis.gif Vakar nagai užnieštėjo ir pasiėmiau vėl tą liemenę.. Nagi gavosi viskas labai puikiai thumbup.gif Ačiū!!!

Dabar beliko tik antrą skverną apnerti ir įsiūti sagutes.. ax.gif
Atsakyti
taip ir galvojau, kad Bielra neatlaikys hihihi.gif Saunuole thumbup.gif

p.s. as vis galvodavau, kur galima panaudot va sita garbanyciu metoda... g.gif man jis toks mielas atrodo... ax.gif

Mano manymu, tu panaudojai laaaaabai taikliai thumbup.gif superine ideja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 30 rugsėjo 2008 - 08:00
O gal kas turit parodyt technologija situ graziu garbaneliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 09 30, 07:47)
O gal kas turit parodyt technologija situ graziu garbaneliu  ax.gif


kacumota, technologija čia paprasta.., tiesiog kraštelį nėriau tais kvadračiukais, o paskui aplink ėjau zigzagais ir apnėrinėjau iš viršaus.. Toje nuotraukoje puslapio viršuje visai gerai matosi.., pabandyk smile.gif
Visiškai nesudėtinga tik reikia nemažai tam laiko ir siūlų.. doh.gif

Dėkui Peperoni, na šiandien man vaizdelis jau žymiai gražesnis, o jau vakar tai buvau labai supykusi.. Neveltui yra sakoma, kad rytas už vakarą protingesnis..

P.S gražios dienos visoms!
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 09 30, 08:47)
O gal kas turit parodyt technologija situ graziu garbaneliu  ax.gif



gal Bielra turi kokios vaizdines medziagos...

as kazkur turejau - bet dabar niekaip nerandu... unsure.gif esme tokia - kad pradzioj nuneriamas tinklelis - Magpie paveikslelyje jis matosi mirksiukas.gif o paskui kiekvienas tas langelis einant zigzagu apneriamas stulpeliais su uzmetimu... aisku is mano parasymo kazi ar kas paaiskes... unsure.gif bet gerai isiziurejus i Bielros paskutine foto, ganetinai aiskiai viskas matosi... ax.gif
Atsakyti
Vaizdinė medžiaga.. ax.gif

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 30, 09:35)
Vaizdinė medžiaga..  ax.gif





va va - sita ir esu macius thumbup.gif

ir dar maciau tokiu budu, kaip tavasis liemenes krasciukas nunerta lovatiese.... blink.gif doh.gif atrodo ISPUDINGAI swoon.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 29, 20:01)
irnesakyk.gif  matyt tie tempai man ir pakišo koją! Norėjosi kaip geriau, o išėjo kaip visada!  hihihi.gif  Na nieko.., atvėsiu truputuką, o tada kažką galvosiu, nes dabar net žiūrėt į tą pusę nenoriu..
Čia vąšelis visu Nr. mažesnis.., pabandysiu gal dar ne kiekviena kvadračiuką, o kas antrą apnerti.., bet tada skylės bus didelės, ai...

Va čia gal geriau matosi kas yra daryta..

user posted image

labai grazus tavo varinatas...nors jau skaiciau kad pakeistas i kitaji. lauksim tavo finalo....o as vakar iterpiau savo rankogalius ir mezgu toliau, stradalinu, nes tuos suemimus vis bijau praziopsot ir siaip neiprasta, bet jau matau sviesa tunelio gale...

Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 30, 10:36)
labai grazus tavo varinatas...nors jau skaiciau kad pakeistas i kitaji. lauksim tavo finalo....o as vakar iterpiau savo rankogalius ir mezgu toliau, stradalinu, nes tuos suemimus vis bijau praziopsot ir siaip neiprasta, bet jau matau sviesa tunelio gale...


as tas suemimu vietas spalvotu siuliuku pasizymiu, ypac kai siulai tamsus buna mirksiukas.gif
Atsakyti