Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(bielra @ 2008 09 25, 10:58)
Sveikos mergikės  4u.gif , jungiuosi ir aš prie Jūsų, bet kadangi man nieko nesigavo su virbalais, tai aš tą liemenę nersiu..  biggrin.gif


Na štai.., nugara liemenės jau yra biggrin.gif , pradėjau nerti priekį ir kilo tokia viena mintis.., bandysim ją įgyvendinti, nu bet iš Evos neliks nieko.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 26, 12:40)
Na štai.., nugara liemenės jau yra  biggrin.gif , pradėjau nerti priekį ir kilo tokia viena mintis.., bandysim ją įgyvendinti, nu bet iš Evos neliks nieko..  hihihi.gif

as tyliu, tu ten dirbi ar neri?? tokia pavydi pasidariau blush2.gif tikra lietuve
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 13:17)
as tyliu, tu ten dirbi ar neri?? tokia pavydi pasidariau  blush2.gif tikra lietuve


Šiuo metu atostogauju.., darbe tikrai neturiu kada nerti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 26 rugsėjo 2008 - 13:21
QUOTE(bielra @ 2008 09 26, 13:40)
Na štai.., nugara liemenės jau yra  biggrin.gif , pradėjau nerti priekį ir kilo tokia viena mintis.., bandysim ją įgyvendinti, nu bet iš Evos neliks nieko..  hihihi.gif

Oho, nu ir tempai blink.gif biggrin.gif O gal parodyk? smalsu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

mano ananasine bliuskute, tik lb nevykusiai rankoves gavosi:)
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 26, 13:20)
Šiuo metu atostogauju.., darbe tikrai neturiu kada nerti  lotuliukas.gif

cia man kaip ataskaita atiduot turi...faina kad atostogauji ir kad greit moki megzt....

QUOTE(delfinyte @ 2008 09 26, 16:29)
user posted image

mano ananasine bliuskute, tik lb nevykusiai rankoves gavosi:)

man grazu, taip vasariskai, gaiviai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 25, 22:44)
o aš beveik viską mezgu 2,5 nr virbalais, nes mezguu laisvai. netgi jeigu rekomenduojami nr. 3 arba nr. 4, vistiek imu savo pamėgtuosius 2,5. man kitaip labai skystas mezginys būna. tik šalius mezgu nr. 6, 10 ar net 12  bigsmile.gif ai, tiesa, dabar mezgu tokį daiktą, kaip liemenę, kaip bolero iš moheros, tai pasiėmiau virbalus nr. 6. noriu kad būtų skystas daiktas  lotuliukas.gif

as irgi labai retai auksciau 3 nr virbalu pakylu smile.gif na nebent laabai storas siulas arba moherinio skystaliuko reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2008 09 26, 17:41)
as irgi labai retai auksciau 3 nr virbalu pakylu smile.gif na nebent laabai storas siulas arba moherinio skystaliuko reikia smile.gif

o as ploniau 4-4,5 nieko neimu, bet ir mezgu arba storesne medvilne arba pusvilne, man patinka skystesni mezginiai, anksciau visada karsta budavo, tai tokie skyletesni pats tas. o siemet nezinau kodel bet salu...tikiuosi greit praeis
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2008 09 26, 18:29)
user posted image

mano ananasine bliuskute, tik lb nevykusiai rankoves gavosi:)

na taip, rankovytes gal ir reiktų pataisyti g.gif

QUOTE(Akire3 @ 2008 09 26, 19:54)
anksciau visada karsta budavo, tai tokie skyletesni pats tas. o siemet nezinau kodel bet salu...tikiuosi greit praeis

nenoriu liūdinti, bet gali ir nepraeiti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 27, 12:34)
nenoriu liūdinti, bet gali ir nepraeiti  blink.gif

tikra drauge - paguode lotuliukas.gif , as vilties neprarandu.
tiesa iki sokoladines liemenes pazastu liko man kokiie 5 cm ir taip bijau as tu reglano rankoviu.
zinau tik teoriskai viska. man cia klausimas ar reik nors kelias akis nuimt iskar pazasciai, kaip kad darant normalias rankoves??? ar reglanas nuo pradzios iki galo tik istrizai ir eina??? nezinau ar cia kas nors supras ko as klausiu
vianu zodziu primezgu iki pazastu,darysiu ne taip kaip agnieskos rankoves, noriu uzdarytu pazasteliu.
tada ant kitu virbalu uzsimetu akis 2 rankovyciu atnarom, kai pamezgu atnara, tada kazkaip infiltruoju jas i bendra mezgini????ir tada mezgant tie 8 suemimai....kad tik pasisektu. vienu zodziu kas manot kad mano vizija klaidinga, garsiai svilpkit ir rasykit ka kitaip turiu daryt, o as skaitysiu...aciu

dar prigalvojau klausimu, kaip graziai ar prisiuvat ar prineriat ta pyne prie korio???
ar priekinems ir nugaros dalims isimat kaklui kiek nors???varau megzt ir mastyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 27 rugsėjo 2008 - 13:38
QUOTE(eya @ 2008 09 26, 16:14)
Oho, nu ir tempai blink.gif  biggrin.gif  O gal parodyk? smalsu ax.gif  4u.gif


Tai ką čia rodysi.., kai pabaigsiu tada parodysiu, gal gėda bus rodyt? blink.gif
Niekad reglano nedarius, tai galvoju kaip čia tas rankovyteks reiks priderint..? g.gif
Akire3, kaip Tau sekasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 27, 14:26)
tikra drauge - paguode  lotuliukas.gif , as vilties neprarandu.
tiesa iki sokoladines liemenes pazastu liko man kokiie 5 cm ir taip bijau as tu reglano rankoviu.
zinau tik teoriskai viska. man cia klausimas ar reik nors kelias akis nuimt iskar pazasciai, kaip kad darant normalias rankoves??? ar reglanas nuo pradzios iki galo tik istrizai ir eina??? nezinau ar cia kas nors supras ko as klausiu
vianu zodziu primezgu iki pazastu,darysiu ne taip kaip agnieskos rankoves, noriu uzdarytu pazasteliu.
tada ant kitu virbalu uzsimetu akis 2 rankovyciu atnarom, kai pamezgu atnara, tada kazkaip infiltruoju jas i bendra mezgini????ir tada mezgant tie 8 suemimai....kad tik pasisektu. vienu zodziu kas manot kad mano vizija klaidinga, garsiai svilpkit ir rasykit ka kitaip turiu daryt, o as skaitysiu...aciu

dar prigalvojau klausimu, kaip graziai ar prisiuvat ar prineriat ta pyne prie korio???
ar priekinems ir nugaros dalims isimat kaklui kiek nors???varau megzt ir mastyt


mezgant pagal mane tai taip ir reik stipriai "infiltruot", truputi sunkoka tas rankoves ikist tarp dvieju akuciu doh.gif lotuliukas.gif bet imanoma ( sako patirtis). Lengviau butu, jei megzdama liemens dali ties pazastimis nuleistum po 10 akuciu. O rankovyciu atnara numezgusi ( koki 2- 3 cm) is abieju ju pusiu po 5 akutes nuleistum. o tada jau kaip rasei po 8 suemimai.
Siaip manieji visi reglanai taip megzti o tokios rankoviukes gaunasi, jei nemezgi atnaros
Atsakyti