Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu



QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 24, 19:19)
Pagaliau turiu liemenės nuotraukas ant modeliuko  bigsmile.gif


Labai grazu ir labai silta atrodo. thumbup.gif as vejuos vejuos
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 25, 08:55)
Labai grazu ir labai silta atrodo. thumbup.gif  as vejuos vejuos


Sveikos mergikės 4u.gif , jungiuosi ir aš prie Jūsų, bet kadangi man nieko nesigavo su virbalais, tai aš tą liemenę nersiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 25, 10:58)
Sveikos mergikės  4u.gif , jungiuosi ir aš prie Jūsų, bet kadangi man nieko nesigavo su virbalais, tai aš tą liemenę nersiu..  biggrin.gif

ne nu tu krūta...norėsiu pamatyt tavo nerta 'sokoladine' liemene.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 25, 11:23)
ne nu tu krūta...norėsiu pamatyt tavo nerta 'sokoladine' liemene.


Manau kad ten tik Evos dvasia bus, o vaizdelis nei iš tolo neprimins tos liemenės.. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 25, 11:58)
Sveikos mergikės  4u.gif , jungiuosi ir aš prie Jūsų, bet kadangi man nieko nesigavo su virbalais, tai aš tą liemenę nersiu..  biggrin.gif


bielra, zadejau nuskenuot koriuko rasta, bet neveikia jis pas mane, tai dedu nuotrauka. Gal sitas aprasymas lietuviskas bus lengviau ikandamas. blush2.gif

KORIUKAS


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 09 25, 14:02)
bielra, zadejau nuskenuot koriuko rasta, bet neveikia jis pas mane, tai dedu nuotrauka. Gal sitas aprasymas lietuviskas bus lengviau ikandamas. blush2.gif

KORIUKAS
4u.gif


Dėkui Lusasita 4u.gif , pamėginsiu, bet tiesa pasakius, tai man dar ir nagai trukdo sugriebti plonus virbalus su siūlais hihihi.gif

O gal reikia imt storesnius siūliukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 25, 12:27)
Manau kad ten tik Evos dvasia bus, o vaizdelis nei iš tolo neprimins tos liemenės..  hihihi.gif


nu bent dvasia imegsi...inersi ir tai jau gerai.
QUOTE(Lusasita @ 2008 09 25, 14:02)
bielra, zadejau nuskenuot koriuko rasta, bet neveikia jis pas mane, tai dedu nuotrauka. Gal sitas aprasymas lietuviskas bus lengviau ikandamas. blush2.gif

KORIUKAS
4u.gif

koks tai dar sudetingesnis aprasymas man pasirode. nors kai jau zinau ta rasta, tai atgrabalioju kas ir kur.gal cia tik man taip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2008 09 25, 14:12)
Dėkui Lusasita  4u.gif , pamėginsiu, bet tiesa pasakius, tai man dar ir nagai trukdo sugriebti plonus virbalus su siūlais   hihihi.gif

O gal reikia imt storesnius siūliukus?  g.gif

aisku kad reik storesniu, liemene dar ir sildyt turi, ne tik su ikvepimu but. as is pusvilnes mezgu, 4,5nr virbalais, tai tokia silta atrodo, greiciau nusimegztu ji man...
Atsakyti

neringata, bugyte, kacumota, Akire3,

ačiū 4u.gif Na ir prigyrėte mano liemenę. Malonu smile.gif



Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 09 25, 16:12)
Dėkui Lusasita  4u.gif , pamėginsiu, bet tiesa pasakius, tai man dar ir nagai trukdo sugriebti plonus virbalus su siūlais   hihihi.gif

O gal reikia imt storesnius siūliukus?  g.gif

nemanau, kad nagai gali trukdyti mezgimui g.gif mano ilgi nagai, bet man netrukdo nei nerti nei megzti schmoll.gif gal tikrai siūlai per ploni, ar virbalai netinkami pagal siūlus? g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 25, 16:20)
neringata, bugyte, kacumota, Akire3,

ačiū  4u.gif  Na ir prigyrėte mano liemenę. Malonu  smile.gif

graži liemenė, oi graži 4u.gif bet man nepasididina nuotraukytės blush2.gif doh.gif negaliu iš arčiau apžiūrėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 25, 15:22)

graži liemenė, oi graži  4u.gif bet man nepasididina nuotraukytės  blush2.gif  doh.gif negaliu iš arčiau apžiūrėt  verysad.gif


Spausk ant nuotraukos, turėtų pasididinti. Jei ne, žiūrėk albume (paraše) mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš mezgu iš 100% merinos vilnos, rekomenduotini virbalai Nr. 3-3.5 Pamėginau su abiem, tai gražiau žiūrisi su 3 Nr. virbaliukais.. O va su 4,5 Nr. virbalais suknelę mezgu, tai nagai netrukdo, o su plonesniais nesugrabalioju.. hihihi.gif
Na kažką visvieną pagimdysiu, bet ką - nežinau.. biggrin.gif
Atsakyti
o aš beveik viską mezgu 2,5 nr virbalais, nes mezguu laisvai. netgi jeigu rekomenduojami nr. 3 arba nr. 4, vistiek imu savo pamėgtuosius 2,5. man kitaip labai skystas mezginys būna. tik šalius mezgu nr. 6, 10 ar net 12 bigsmile.gif ai, tiesa, dabar mezgu tokį daiktą, kaip liemenę, kaip bolero iš moheros, tai pasiėmiau virbalus nr. 6. noriu kad būtų skystas daiktas lotuliukas.gif
Atsakyti