Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Viskas gerai,merginos.Griebkit drasiai ir butinai viskas pavyks,netgi,jeigu ir ne is karto.Bet kai yra dyyyyyyyydelis noras viska galima padaryt thumbup.gif
Pas mane krize su šokoledine.Nebezinau kas ne taip.Kazkas del apykakles,neteisingai pasirinktas plotis ir rastas...gal...Ziuri ji i mane as ziuriu i ja... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 16 rugsėjo 2008 - 06:55
Aš permezgiau apykaklę 2,5 numerio virbalais. Gavosi tankiau. Mezgiau ne tokią plačią. Liko prisiūti.
Atsakyti
Pas mane 11 cm. plotis ir vistiek atrodo per plati.Ir nuo rasto rieciasi atgal. doh.gif Siandien dar paziuresiu i ja... verysad.gif
Atsakyti
Nekreipkit demesio i ta Pievos19 irnesakyk.gif amziais jinai nepataiko nei i konteksta, nei i tema... doh.gif neveltui nikas toks hihihi.gif atseit renkasi zinuciu skaiciu doh.gif


Tas kakavinis man labai labai wub.gif ir isvis, kai pavartai tas mezgimo/nerimo temas - tai pradedi visko noret... blush2.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 16, 08:53)
... kai pavartai tas mezgimo/nerimo temas - tai pradedi visko noret...  blush2.gif  biggrin.gif


tongue.gif o aš galvojau, kad man vienai taip doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 09 16, 06:54)
Viskas gerai,merginos.Griebkit drasiai ir butinai viskas pavyks,netgi,jeigu ir ne is karto.Bet kai yra dyyyyyyyydelis noras viska galima padaryt thumbup.gif
Pas mane krize su šokoledine.Nebezinau kas ne taip.Kazkas del apykakles,neteisingai pasirinktas plotis ir rastas...gal...Ziuri ji i mane as ziuriu i ja... verysad.gif

nepyk bet toks juokas paeme.gal kad zinau kad ir manes ta apykakle laukia...

QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 16, 07:39)
Aš permezgiau apykaklę 2,5 numerio virbalais. Gavosi tankiau. Mezgiau ne tokią plačią. Liko prisiūti.

Saunuole, prasom prisisiut ir pasimaivyt mums, o mes seile varvinsim...

o man vakar teko malonumas sugaugyt vaiko paardyta koriuka...tai nuardziau tris eiles kol visas akis tvarkingai susigaudziau...ziauru, bet vilties pabaigt neprarandu. ardymo pliusas isejo i nauda, kad mezginys buvo nuimtas nuo virbalu ir as tipo prisimatavau ar ne siaura. tai viskas liuks ir toks siltas pasirode, nors jo tik kokia 20 cm aukscio turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 09 16, 09:53)
Nekreipkit demesio i ta Pievos19 irnesakyk.gif amziais jinai nepataiko nei i konteksta, nei i tema... doh.gif neveltui nikas toks hihihi.gif atseit renkasi zinuciu skaiciu  doh.gif 
Tas kakavinis man labai labai  wub.gif ir isvis, kai pavartai tas mezgimo/nerimo temas - tai pradedi visko noret...  blush2.gif  biggrin.gif

taip, paziurejus i nicka - visskas aisku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet manau, kad zinuciu skaiciu galima surinkti ir kitokiu budu g.gif

QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 09 16, 21:28)
tongue.gif o aš galvojau, kad man vienai taip doh.gif  lotuliukas.gif

ne vienai, ne vienai mirksiukas.gif cia yra liga, baisi liga, uzkreciama ir deja, neisgydoma...

QUOTE(Akire3 @ 2008 09 17, 11:30)
nepyk bet toks juokas paeme.gal kad zinau kad ir manes ta apykakle laukia...
Saunuole, prasom prisisiut ir pasimaivyt mums, o mes seile varvinsim...

o man vakar teko malonumas sugaugyt vaiko paardyta koriuka...tai nuardziau tris eiles kol  visas akis tvarkingai susigaudziau...ziauru, bet vilties pabaigt neprarandu. ardymo pliusas isejo i nauda, kad mezginys buvo nuimtas nuo virbalu ir as tipo prisimatavau ar ne siaura. tai viskas liuks ir toks siltas pasirode, nors jo tik kokia 20 cm aukscio turiu  lotuliukas.gif

oi, kaip as jums pavydžiu, visoms, kurios tą koriuką įvaldė. aš dar tik ruošiuosi tam procesui. ir vis labiau kyla noras to šokoledo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 17 rugsėjo 2008 - 15:47
QUOTE(jurgaju @ 2008 09 17, 16:46)
...oi, kaip as jums pavydžiu, visoms, kurios tą koriuką įvaldė. aš dar tik ruošiuosi tam procesui. ir vis labiau kyla noras to šokoledo


lotuliukas.gif kai perpranti, tai nėra sunku ir skaičiuoti beveik nereikia mirksiukas.gif bet kaip smagu užtat nešioti ir šilta wub.gif
Atsakyti
tame ir bėda, kad niekaip neperprantu verysad.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kaip mezgamas sis simbolis / ir ka reiskia juodas rutuliukas

user posted image

Labai lauku skubaus atsakymo. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2008 09 17, 23:15)
Gal kas zinote kaip mezgamas sis simbolis / ir ka reiskia juodas rutuliukas



1 akis išmezgama kartu su užmetimu gerąją mirksiukas.gif
Atsakyti


Labas rytas visoms mezgejelems,visoms jums po kavos puodeli smile.gif
user posted image

o kai mezgat koriuku ta sokoladine liemene stulpelius mezgat ar nebutina?

Atsakyti