Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Tikra grožybė thumbup.gif
Atsakyti
[quote=gadget3,2008 09 15, 08:02]
4u.gif 4u.gif 4u.gif Aisku, junkis!!!

As su savo didplediniu darbu tai leidziu sau tik pasvaigt ir pasidairyt, ir labbai saunu, kai mano uzmatymas kam patinka biggrin.gif

Va, dar viena dailu cardigan tipo megztuka uzmaciau ir atnesiau biggrin.gif

Ir sis labai jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2008 09 12, 10:31)
Koks išsamus aprašymas  thumbup.gif  su tokia instrukcija gal net ir aš susigundysiu šia liemene  biggrin.gif  Lusasita, o gal galėtum įmesti nuotraukytę kur matytųsi kaip numegztos rankovytės iš arti? Kaip megzti esmę lyg ir pagavu, bet baisiai smalsu kaip jos atrodo  ax.gif


Gal cia matysis paspaudus g.gif

user posted image

mezgiau 3.5 nr virbalais. sitie siuliukai 100 gr 350 m, o kiti rudi ir juodi siulai 100 m - 243 m atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 09 15, 12:23)
Gal cia matysis paspaudus  g.gif

Kaip gražiai gavosi bigsmile.gif ir reglano takelis koks tvarkingas thumbup.gif Gal dar galima paklausti kaip ji megzti?
Ar gerai galvoju - artėjant takeliui po įprasto koriukų rašto reikia išmegzti dvi geras akis, tuomet dvi suimti ir vėl dvi geras, o toliau - koriukas? g.gif Nu čia aš taip įsivaizduoju, pataisykit jei klystu nes niek nemezgiau reglano lotuliukas.gif
Papildyta:
Jau matau kad nusišnekėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nugi nebežinau kaip tas reglanas mezgasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 15 rugsėjo 2008 - 12:24
QUOTE(bugyte @ 2008 09 15, 12:26)
Kaip gražiai gavosi  bigsmile.gif  ir reglano takelis koks tvarkingas thumbup.gif  Gal dar galima paklausti kaip ji megzti?
Ar gerai galvoju - artėjant takeliui po įprasto koriukų rašto reikia išmegzti dvi geras akis, tuomet dvi suimti ir vėl dvi geras, o toliau - koriukas?  g.gif  Nu čia aš taip įsivaizduoju, pataisykit jei klystu nes niek nemezgiau reglano  lotuliukas.gif
Papildyta:
Jau matau kad nusišnekėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nugi nebežinau kaip tas reglanas mezgasi  ax.gif

as isivaizduoju taip: mezgi priekio dalies koriuka, tada kraste sumezgi dvi tada takeliui viena gera ar kas nors tada vel sumezgi dvi akis, tada rankoves koriukas, o kraste vel sumezgi dvi akis, takelis ir vel sumezgi dvi akis. paskui seka nugaros dalis ir ties sekancia rankove vel tas pats. is viso turetu but 8 kartus suimta vienoj eilutej....cia tik teoriskai zinau ir isivaizduoju o praktiskai dar toli man iki tu pazastu. o taip salta, taip noris tos liemenes....
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 15, 13:36)
as isivaizduoju taip:

aaa... reiškia vienam takeliui reikia du kartus po dvi akis suimti, o tarp jų išmegzti 'abelenką' biggrin.gif ačiū 4u.gif
Papildyta:
Man irgi baisiai norisi tos liemenės, bet tik žinau pabaigą - kaip ir kitų visų mezginių bus damegzta iki pažastų, pabadyta kapanotis toliau ir padėta 'vėlesniam laikui' lotuliukas.gif
Tai vat ir nedrįstu josios pradėt kol visko iki galo neišsiaiškinsiu, kad vėl siūlai nebūtų be reikalo nupirkti doh.gif
Atsakyti
aha:lotuliukas:
neissisukinek ir pradek megzt, pabaigsim mes ja tau telepatiskai
as koriuko rasta irgi tris paras kankinau,buvau jau ir kita modeliuka pradejus, bet grizau prie sios ir dabar einas liuks, tik kad prisest ner kada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 15 rugsėjo 2008 - 12:45
QUOTE(Akire3 @ 2008 09 15, 13:43)
aha:lotuliukas:
neissisukinek ir pradek megzt, pabaigsim mes ja tau telepatiskai

Na jei per šią savaitę neiškrapštysiu šio grožio iš galvos, tai teks prasukt pro siūlų parduotuvę biggrin.gif
Atsakyti
oi kaip neduodat ramybės su ta sokoladine liemene. žiauriai jos noriu, bet kadangi koriukas neišėjo, tai ėmiausi kito darbelio. štai tokio:

user posted image

tik siūliukai mano kitokios spalvos. o paskui jau tikrai griebsiuosi šokolado
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 15 rugsėjo 2008 - 15:02
Labai paprasti grazus modeliai tik turetu buti,m unsure.gif anyciau aiskesnes shemos sekmes ir prie darbo, be ardymo neapseisit
Atsakyti
QUOTE(Pievos19 @ 2008 09 15, 15:33)
Labai paprasti grazus modeliai tik turetu buti,m unsure.gif anyciau aiskesnes shemos sekmes ir prie darbo, be ardymo neapseisit

o kodel taip garantuotai kad be ardymo neapsiseis??? cia kam skirta buvo g.gif
Atsakyti
aha, nesupratau ir aš g.gif čia "palaikymas" toks?
Atsakyti