Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Bandžiau dar pacituot,bet matau,kad visas psl bus doh.gif .
Akys net apraibo čia užsukus blink.gif .
Agniska liuksiškas kepsnys mirksiukas.gif .
Advoco negalvojau,kad tokia kulinarė bigsmile.gif
Daividijos grybukai labai skaniai atrodo .
Lietinių noriu,šašlykų ....jetus,jau net seilėm baigiu paspringt doh.gif lotuliukas.gif .
Trumpai tariant - oho moteros good.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 08, 09:21)
Moliugu sriubyte pagal Neryte...  thumbup.gif

AR PATIKO?

QUOTE(Danielija @ 2008 09 08, 09:27)
Kaip cia viskas skanu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Sian susiruosiau daryti toki patiekaliuka, ir nerandu recepto, gal kas galetu priminti, tikrai maciau cia  4u.gif  ten karbonadine mesyte musta ir ant virsaus suris, kepti reik orkaitej, o viso kito neatsimenu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

g.gif gal mano su svogunais ir pomidoro griezineliu ir kecupu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 08 rugsėjo 2008 - 09:35
Neryte, labai patiko smile.gif

Saslu ir as noriu...reikes dar ka sumastyti koki vakar kol MB atostogos thumbup.gif
Atsakyti
oj kaip noreciau sonines keptos ant lauzo... wub.gif bet MB nemegsta dry.gif
advoco, labai skaniai atrodo kepsniukai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Va jetau!!!!Kaip uzsimaniau sasliku!!!!O jau kazkaip buvau uzsimirsusi apie tokius valgius!Noriu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 08, 09:37)
Neryte, labai patiko smile.gif

nugis labai malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mammka,aciū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 08, 11:34)
AR PATIKO?
g.gif  gal mano su svogunais ir pomidoro griezineliu ir kecupu  g.gif

taip taip greiciausiai thumbup.gif o gal galima receptuka pakartoti blush2.gif jusu zinuciu kiekis ispudingas bigsmile.gif pati jauciu iki rytdienos ieskosiu blush2.gif jei nesunku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danielija: 08 rugsėjo 2008 - 11:03
QUOTE(indria @ 2008 09 07, 23:18)
Vaivaiva, labai skaniai atordo rolleyes.gif  bigsmile.gif  tik nezinau ar mano skrandis priimtu kinietiskai maista doh.gif  o tad cesnako skilteles nepjaustytas, netrintas dedi? blush2.gif

Aciu aciu ax.gif O cesnaka dejau pjaustyta gabaliukais nedideliais, bet ir ne visai miniatiuriniais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielija @ 2008 09 08, 11:01)
taip taip greiciausiai  thumbup.gif  o gal galima receptuka pakartoti  blush2.gif jusu zinuciu kiekis ispudingas  bigsmile.gif  pati jauciu iki rytdienos ieskosiu  blush2.gif  jei nesunku  4u.gif

blush2.gif as irgi tingiu ieskoti kurioj temoj, ir kaip Grange uzvadino ta mano kepsi blush2.gif

zodziu ismarinuoju mesa, po to dedu i skarda isklota folija, dedu mesa, kai ji apkepa sudedu pjaustytus svogunus ir aptepu kecupu, kepam toliau, tada sudedu pomidoru griezinelius (galima ir be ju) ir tarkuota suri mirksiukas.gif
user posted image
marinuota raudonam vyne
user posted image
marinuota su aliejum ir prieskoniu misiniu

tik as darau is sprandines, ji buna ne tokia sausa kaip karbonadine
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 08, 13:22)
blush2.gif as irgi tingiu ieskoti kurioj temoj, ir kaip Grange uzvadino ta mano kepsi  blush2.gif

zodziu ismarinuoju mesa, po to dedu i skarda isklota folija, dedu mesa, kai ji apkepa sudedu pjaustytus svogunus ir aptepu kecupu, kepam toliau, tada sudedu pomidoru griezinelius (galima ir be ju) ir tarkuota suri  mirksiukas.gif
user posted image
marinuota raudonam vyne
user posted image
marinuota su aliejum ir prieskoniu misiniu

tik as darau is sprandines, ji buna ne tokia sausa kaip karbonadine

aciukas 4u.gif o kiek mazdaug kepi? ir kiek laipsniu orkaite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielija @ 2008 09 08, 11:28)
aciukas  4u.gif  o kiek mazdaug kepi? ir kiek laipsniu orkaite?  blush2.gif

kepu 200-220 laipsniu temp. o kiek laiko tai nepasakysiu, priklauso nuo kaip storai mesyte supjaustau ir nuo pacios mesos (jei senesnio gyvulio papuola nusipirkti tai ilgiau ir kepa), reik ziuret kepant 4u.gif
Atsakyti