Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Agniska @ 2008 09 06, 18:52)
Nelabai mokėsiu paaiškinti,perpjauni pomidorą,ir pjauni po riekelę,pjauni pjauni,ir vis pastumi,taip gaunasi tokia eilė,po to susuki į gėlytę.tik peilis turi būti labai aštrus


reiks ir man pabandyti blush2.gif
QUOTE(Greta77 @ 2008 09 06, 19:09)
Atrodo, kad moku gamint ir puost patiekalus, bet pamacius Agniskos, Sroves, Nerytes ir kitu supermamyciu sedevrus, lendu i kampa  blush2.gif

aš tai nemoku, sakiau nuo šiandien reiks pradėt mokintis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif
vakar buvau namukuos viena, tai dariau savo šedevrą, ni pagal jokį receptą, tiesiog iš to ką radau šaldytuve biggrin.gif ale, kad buvo fotikas po ranka, tai dar ir pafotkijau rolleyes.gif tik fotiko data viena diena atsilieka doh.gif bet neesmė irnesakyk.gif

Žodžiu, MB žadė grįžti tik vakare, tai, galvoju, pasiruošiu viską iš anksto...

kadangi dar šviežių neprisirinkom, nuviriau marinuotus gybukus
user posted image

pasiruošiau daržoves
user posted image

užmarinavau mėsytę, nežinau kokią, kokią šaldytuve radau biggrin.gif
user posted image

dėjau daržoves kepti, bekepant prisiminiau, kad dar kalafijoro yra, galvoju, visai tiks, tai dar jo įmečiau....
user posted image

tada sudėjau grybukus ir patroškinau
user posted image

daržovės iki vakaro atšals ir bus puikus garnyras mirksiukas.gif
user posted image

tada ėmiausi mėsytės, apkepinau
user posted image

ir taip pat palikau ramybėje iki vakaro...
user posted image

dar viriau ryžius, bet nenufotkijau biggrin.gif viską palikau ir ėjau tvarkyti triobos... cool.gif










Papildyta:
vakare, paskambinus MB, kad jau grįžta, viskas vyko labai greitai bigsmile.gif

susitarkavau morkytę
user posted image

ją pakepinau su ryte virtais ryžiais, taip ir ryžius pašildžiau, ir buvo labai skani košytė mirksiukas.gif
user posted image

tada mėsytę apvoliojau kiaušinyje, džiūvėsėliuose ir taip pat apkepiau
user posted image

viskas, skanaus mirksiukas.gif
user posted image

aišku, viską galima iš karto daryti, ne butina pasiruošti iš ryto biggrin.gif

P.s. tik sukėlusi visas fotkes, pastebėjau, kad čia galima ir taip priedus įkelti doh.gif ot višta lotuliukas.gif

Papildyta:
Tiesa, MB sakė, kad vakarienė buvo pasakiško skokio.... flirt.gif blush2.gif
Atsakyti
Musu seima megsta visokius samakliakus....ta prasme, kad viskas susimaise...tai si karta ismarinavau vistienos file su prieskoniais, sezamais, garstyciomis....isviriau ryzius, vista apkepiau, sudejau isvirtas pupeles, pomidoru padazo ir viska sumaisiau...dar patroskinau ir skanaus mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
Advoco labai skaniai atrodo...o ir nesunku thumbup.gif
Atsakyti
Advoco, skanu ir paprasta

Briliante mes irgi megstam iv. toskinukus thumbup.gif
Atsakyti
šian gaminau lietinius wub.gif
tešla: kiaušinis, vanduo su pienu, miltai (tešlos pasidariau daaaug) rolleyes.gif aliejaus nereikėjo nė lašelio, nes puikiai ir be jo tefaly smile.gif
1 įdaras - obuolienė
user posted image
user posted image

2 įdaras - dešrelė, sūris, pomidorų padažas, švieži krapai
user posted image

įdarytus lietinius apkepiau ant sviesto (nors man skanau, kai mažiau riebalų, tai aš jų sau nekepu, tik mikrobangėj pasišildau blush2.gif )
skanaus!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgav..: 07 rugsėjo 2008 - 16:24
Kiek skanestu bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
As siandien valgiau idarytus grybus(man jie taip patinka wub.gif )
8 dideli grybai(pievagrybiai ar kaip jie vadinasi),
keli saukstai alyvu aliejaus,
200g tepamo varskes surio,
2 dideles bulves,
cesnaku,zoleliu,druskos,
8 riekeles plonai supjaustytos sonines(kumpio).
Grybus nulupti,nuplauti ir sudeti i skarda,apslakstyti aliejumi ir deti i ikaitinta(200C) orkaite.Kepti 15-20min.Bulbes isvirti vandeny(arba mikrobanginej).I dubeni sudeti suri,virtas bulves,prieskonius,zoleles(krapai,petrazoles) ir sakute sumaisyti.I grybus prideti idaro ir dar keletui min kisti i orkaite(kad susiltu).Ant virsaus uzdeti apkepta sonine.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 09 07, 18:15)
As siandien valgiau idarytus grybus(man jie taip patinka wub.gif )


kaip skaniai atrodo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

o va blynu net uzsimaniau bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 07 rugsėjo 2008 - 18:26
QUOTE(daividija @ 2008 09 07, 18:15)
Kiek skanestu bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif
As siandien valgiau idarytus grybus(man jie taip patinka wub.gif )
8 dideli grybai(pievagrybiai ar kaip jie vadinasi),
keli saukstai alyvu aliejaus,
200g  tepamo varskes surio,
2 dideles bulves,
cesnaku,zoleliu,druskos,
8 riekeles plonai supjaustytos sonines(kumpio).
Grybus nulupti,nuplauti ir sudeti i skarda,apslakstyti aliejumi ir deti i ikaitinta(200C) orkaite.Kepti 15-20min.Bulbes isvirti vandeny(arba mikrobanginej).I dubeni sudeti suri,virtas bulves,prieskonius,zoleles(krapai,petrazoles) ir sakute sumaisyti.I grybus prideti idaro ir dar keletui min kisti i orkaite(kad susiltu).Ant virsaus uzdeti apkepta sonine.



o kokie burlaiviai bigsmile.gif skaniai atrodo, bet be orkaites nepasigaminsi unsure.gif
Atsakyti
pagaliau prisiruošiau ir aš merginas pavaišint mirksiukas.gif

Kibinai - nekibinai cool.gif

user posted image

kepiau pagal šitą receptą http://pavaryk.blogs...n-receptas.html
, tik dėjau faršą, o ne kapotą mėsą ir svogūną tik 1 rolleyes.gif Nors merginos ir gyrė šį receptuką, man nelabai patiko, iškepdavau ir skanesnių, tik nebežinau pagal kurios merginos receptą doh.gif



Atsakyti
Siandien MB gamino astria strutiena su Thai ryziu noodles(tailandietiski ryziu lakstiniai) ir pupelemis:
Pirmiausia reikia pasiruosti strutienos farsa 250g. Susismulkinam sviezius raudoneli, ciobreliu ir bazilika, 3 skilteles cesnako, 3-4 pomidorus(nelabai didelius ir susismulkinam) pora svieziu cili pipiriuku(jei kas megstat astriau galima ir daugiau) ir viska sumaisom su strutienos farsu, dar iberiam druskytes ir pipiriuku. Toki misini palaikyti apie valanda, kad mesyte igautu skoni. Tada ant labai letos ugnies patroskinti keptuveje, vis pamaisant.
Sviezias pupeles su ankstimis isvirti pasudytame vandenyje( mazdaug 15 min.)
Thai rice noodles sudeti i verdanti vandeni ir pavirti 4 minutes, tada is karto tik nupilus uzpilti saltu vandeniu. Baigus troskintis mesytei, ja isdeti i koki inda ar lekstes ir noodles sudeti i ta keptuve, kur buvo mesyte ir vis maisant pasildyti.(noodles susimaisys su likusiu issiskyrusiu skysciu nuo mesytes ir bus skanesni)
Viska sudedam i lekstes ir skanaus essen.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 09 07, 20:29)
Siandien MB gamino astria strutiena su Thai ryziu noodles(tailandietiski ryziu lakstiniai) ir pupelemis:
Pirmiausia reikia pasiruosti strutienos farsa 250g. Susismulkinam sviezius raudoneli, ciobreliu ir bazilika, 3 skilteles cesnako, 3-4 pomidorus(nelabai didelius ir susismulkinam) pora svieziu cili pipiriuku(jei kas megstat astriau galima ir daugiau) ir viska sumaisom su strutienos farsu, dar iberiam druskytes ir pipiriuku. Toki misini palaikyti apie valanda, kad mesyte igautu skoni. Tada ant labai letos ugnies patroskinti keptuveje, vis pamaisant.
Sviezias pupeles su ankstimis isvirti pasudytame vandenyje( mazdaug 15 min.)
Thai rice noodles sudeti i verdanti vandeni ir pavirti 4 minutes, tada is karto tik nupilus uzpilti saltu vandeniu. Baigus troskintis mesytei, ja isdeti i koki inda ar lekstes ir noodles sudeti i ta keptuve, kur buvo mesyte ir vis maisant pasildyti.(noodles susimaisys su likusiu issiskyrusiu skysciu nuo mesytes ir bus skanesni)
Viska sudedam i lekstes ir skanaus  essen.gif



kaip idomu bigsmile.gif
noreciau ismegint strutienos tik kur ja gaut g.gif
idealus gurmaniskas patiekalas, juolab kad megstame astriai essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 05, 17:13)
rolleyes.gif as irgi  blush2.gif

nu kurgi jau tu nemoki puost? bigsmile.gif visada graziai prifotkini tongue.gif

QUOTE(davija @ 2008 09 07, 20:22)
pagaliau prisiruošiau ir aš merginas pavaišint mirksiukas.gif

Kibinai - nekibinai cool.gif

tavo graziau atrodo negu tam irase lotuliukas.gif thumbup.gif jei netingesi gal atrasi ta skanesni recepteli? ax.gif dar niekad kibinu nedariau, tai jei jau bandysiu, noriu kad skanus butu biggrin.gif blush2.gif

o jau lietiniu kaip uzsimaniau... wub.gif tik kad daug darbo su jais, kol iskepa blynai doh.gif dry.gif
Atsakyti