Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Ulė @ 2008 09 05, 11:45)
renkiesi koki nori mirksiukas.gif ,mano taip 4u.gif

user posted image

na ka reiks išbandyti, mažu patiks ir man g.gif

QUOTE(Evuška @ 2008 09 05, 12:46)
Vištos krūtinėlę pamarinavau su skystu Vištienos marinatu, "Santa Marijos" biggrin.gif palaikiau per naktį,šiandien iškepiau orkaitėje,išviriau bulvių košės,dar vakar paraugiau agurkiukų-pietausim  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

[attachmentid=156875]

oho kaip skaniai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
idedu ir cia ax.gif

Prasidejo moliugu sezonas taigi gaminau laaaabai skania sriubyte ax.gif

Moliugu-morku kremine sriuba


Isverdam sultini, viriau is vistienos kauliuku, kauliukus isimam, sudedam virti kelias morkas, kelias bulves, apie 0,5 kg. moliogo, kai isverda viska pertrinam, idedam pagal skoni druskos (man daugiau jokiu prieskoniu nereikia rolleyes.gif ) ir patiekiam su grietine wub.gif
user posted image

vaiko porcija buvo su vistienos krutinele (ji labai tinka prie sios svelnios sriubytes) wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 09 01, 20:56)

Siandien pietums pavogsiu sita ideja, tik desiu i vidu ne kepsniukus, bandysiu su farsu....Ziuresim,kas gausis ax.gif
Atsakyti
Senokai bebuvau, nu ale jus cia darbuojates kaip reikalas doh.gif
Neryte, nu ta sriuba atrodo liuksiskai thumbup.gif
Dariau jautienos guliasiuka su porais.
Jautiena supjaustom ir pakepam truputyje aliejaus, kai vandou isgaruoja ir ji pradeda kepti, dedam tris skilteles cesnako, pakepam, svoguna vel pakepam, gale sudedam visa dideli susmulkinta pora, kai viskas apkepa gerai sukreciam i puoda su jaut.sultiniu ir troskinam, vandens turi likti visai nedaug, tada pilam sojos ir sojos grietineles.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 05, 14:06)
Senokai bebuvau, nu ale jus cia darbuojates kaip reikalas doh.gif
Neryte, nu ta sriuba atrodo liuksiskai thumbup.gif
Dariau jautienos guliasiuka su porais.
Jautiena supjaustom ir pakepam truputyje aliejaus, kai vandou isgaruoja ir ji pradeda kepti, dedam tris skilteles cesnako, pakepam, svoguna vel pakepam, gale sudedam visa dideli susmulkinta pora, kai viskas apkepa gerai sukreciam i puoda su jaut.sultiniu ir troskinam, vandens turi likti visai nedaug, tada pilam sojos ir sojos grietineles.

g.gif

aciu!
tavo patiekaliukas irgi atrodo superiskai...
tik kaip cia su ta soja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 05 rugsėjo 2008 - 14:41
QUOTE(fainamama @ 2008 09 05, 13:52)
Siandien pietums pavogsiu sita ideja, tik desiu i vidu ne kepsniukus, bandysiu su farsu....Ziuresim,kas gausis ax.gif

jaučiu ryt aš irgi su faršu išmeginsiu bigsmile.gif
butinai parašyk kaip sekėsi šiandien ax.gif 4u.gif
Atsakyti
doh.gif pamirsau parasyt, kad i kremine sriuba dar dejau gabaleli sviesto blush2.gif
Atsakyti
o as noreciau taip graziai patiekti moketi kaip Srove... bigsmile.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 05, 16:03)
o as noreciau taip graziai patiekti moketi kaip Srove... bigsmile.gif  karsta.gif

rolleyes.gif as irgi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 05, 15:06)
Senokai bebuvau, nu ale jus cia darbuojates kaip reikalas doh.gif
Neryte, nu ta sriuba atrodo liuksiskai thumbup.gif
Dariau jautienos guliasiuka su porais.
Jautiena supjaustom ir pakepam truputyje aliejaus, kai vandou isgaruoja ir ji pradeda kepti, dedam tris skilteles cesnako, pakepam, svoguna vel pakepam, gale sudedam visa dideli susmulkinta pora, kai viskas apkepa gerai sukreciam i puoda su jaut.sultiniu ir troskinam, vandens turi likti visai nedaug, tada pilam sojos ir sojos grietineles.
user posted image



Skaniai atrodo. O kiek mazdaug laiko kepti jautiena, kad ji butu minksta? Ir kas per saloteles garnyrui?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 05, 15:40)
tavo patiekaliukas irgi atrodo superiskai...
tik kaip cia su ta soja


Na, manau nesupratai apie sojos grietinele. Soja ir sojos grietinele du skirtingi produktai.

Parduotuvese buna pirkti Sojos grietineles (prie sveiku arba sojos produktu, kur dribsniai sojos, kepsneliai ir t.t.) Pakuote su zuikiu. dar esu turejus ir kartoninej dezutej ipakuota
user posted image

Jei klystu, gal recepto autore mane pataisys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 05 rugsėjo 2008 - 17:26
QUOTE(alexxandra @ 2008 09 05, 17:24)
Na, manau nesupratai apie sojos grietinele. Soja ir sojos grietinele du skirtingi produktai.

Parduotuvese buna pirkti Sojos grietineles (prie sveiku arba sojos produktu, kur dribsniai sojos, kepsneliai ir t.t.) Pakuote su zuikiu. dar esu turejus ir kartoninej dezutej ipakuota
user posted image

Jei klystu, gal recepto autore mane pataisys  rolleyes.gif

aaaa.... sita ji turejo galvoje bigsmile.gif aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti