Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(bonda @ 2008 08 26, 16:27)
Cukinija su farsu - cukinijas supjaustyt neplonais griezineliais, vidu ispjaut, det tada i bleta, o i viduriuka deti maltos mesikes (si syki buvo malta serniena wub.gif ) su prieskoniais ir kepti kepti kepti lotuliukas.gif kepimo pabaigije galima uzbarstyti tarkuoto surio -kaip matot ant kas trecio gal yra lotuliukas.gif Skanumelis su kokiom nors salotikem wub.gif

user posted image

čia faršą apkepintą dėt ar žalią?
Atsakyti
4u.gif
gal kuri netycia uztaiket ant picos recepto kurios padas butu is sluoksniuotos bemieles teslos?baigiu prazilt beieskodama doh.gif help biggrin.gif
Atsakyti
LECO

user posted image + cesnakas, kuri pamirsau nufotkinti blush2.gif
viska supjaustom ir dedam i keptuve apkepti(morka, po to svogunai, desra, cesnakas, cili (dejau puse, ir taip astroka buvo), paprika, po to uzpilam pomidoru tyre ir dar patroskinam keleta minuciu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 04, 16:52)
Aciukas jurguliux ir Nerytė uz atsakymus 4u.gif Na jis man truputi atauso ir pabandziau lupti.. Kazkiek nusilupo normaliai, o kazkiek gabalais doh.gif tai kai kuriuos isejo susukt, o kitus tiesiog uztepiau farsu ir idejau kepti. Dar kepa.. Ziuresiu kas gausis g.gif Bet vaizdelis tai nekoks.. Tikriausiai tikrai per daug surio, bet dejau kaip recepte parasyta.

kiek pamenu, kai tas receptas cia sm buvo ant bangos lotuliukas.gif tai labai daug kas nuo surio priklause...vienom normaliai tas popierius nusiimdavo, kitom -ne..as buvau is tu nelaimingesniu, kur vos ne po cm atsargiai lupau doh.gif lotuliukas.gif bet dzin -bele buvo labai skanu thumbup.gif

QUOTE(yuki @ 2008 09 04, 23:17)
čia faršą apkepintą dėt ar žalią?

zinoma, zalia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 05 rugsėjo 2008 - 08:32
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 04, 16:18)
Sveikutes. Pasakykit jus man kvailai, o darant ta pada is kiausiniu, surio ir majonezo reikejo ta kepimo popieriu patept riebalais ar ne?  blush2.gif as kvaisa nepatepiau ir man jis prilipo mega_shok.gif

Aš netepiau niekuom,atvėsęs labai gražiai nusilupo g.gif .


QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 04, 16:52)
Aciukas jurguliux ir Nerytė uz atsakymus 4u.gif Na jis man truputi atauso ir pabandziau lupti.. Kazkiek nusilupo normaliai, o kazkiek gabalais doh.gif tai kai kuriuos isejo susukt, o kitus tiesiog uztepiau farsu ir idejau kepti. Dar kepa.. Ziuresiu kas gausis g.gif Bet vaizdelis tai nekoks.. Tikriausiai tikrai per daug surio, bet dejau kaip recepte parasyta.

Pirmas blynas būna prisvilęs,o pilve nesimatys kaip atrodė biggrin.gif .Tiesiog kartais nesigauna ir tiek.

Sūrį naudojau patį pigiausią maximos blush2.gif .Gal todėl ir nelipo laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 05 rugsėjo 2008 - 08:45
Vakar labai skanius minkstucius kotletukus kepiau. Net mano mergina 1,5 suvalge blink.gif thumbup.gif Buvo malta kiauliena ir malta jautiena -apie 500 gr (50 ant 50), itarkavau morka ir dvi nemazas bulves, imusiau kiausini, idejau prieskoniu, pjaustyta svoguna bei smulkiai pjaustytu petrazoliu mirksiukas.gif ir kepiau keptuveje mirksiukas.gif Valgem su svieziu darzoviu salotomis bei padaziuku pasidarytu (trintas pomidoras, smulkiai tarkuotas raugintas agurkelis, cesnakai, pipiriukai, neriebi grietine, dar dapyliau kefyro ax.gif )

user posted image
Atsakyti
Jatauu Bonda, nu koks kotletukas thumbup.gif Vos su šakutę nepradėjau į ekraną barškinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 09 04, 23:03)
o jis saldžiarūkštis?

renkiesi koki nori mirksiukas.gif ,mano taip 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 09 05, 12:41)
Jatauu Bonda, nu koks kotletukas  thumbup.gif Vos su šakutę nepradėjau į ekraną barškinti  lotuliukas.gif

bet is tikro labai skanus buvo thumbup.gif thumbup.gif jei vaikas pats gnaibe -nereikejo ne smulkint lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi pasigirsiu, ką tik valgiau sumuštinukus karštus:
Pakepinau porą su papriką ir dešrele, pipirai, druska, karis (nes labai ji mėgstu), bazilikai, krapai.
Apkepinau batono riekutes, uždėjau ant jo daržovių mišinį, užbarsčiau sūrio ir 30 sek. į mikrobangę kad sūris ištirptų 4u.gif Man buvo skanu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 05 rugsėjo 2008 - 12:17
Vištos krūtinėlę pamarinavau su skystu Vištienos marinatu, "Santa Marijos" biggrin.gif palaikiau per naktį,šiandien iškepiau orkaitėje,išviriau bulvių košės,dar vakar paraugiau agurkiukų-pietausim thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

[attachmentid=156875]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evuška: 05 rugsėjo 2008 - 12:47
bonda, labai sultingas kotletukas atrodo thumbup.gif

Evuška, niam niam pietus rolleyes.gif
Atsakyti