Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(mammka @ 2008 08 29, 15:22)
Kiaušinių – faršo vyniotinis

5 kiaušiniai
250 g majonezo
350 g tarkuoto fermentinio sūrio

Įdarui
500 g faršo
1 svogūno galva
1 kiaušinis
druskos, pipirų

Kiaušinius sumaišyti su majonezu ir sūriu. Supilti į kepimo popieriumi išklotą skardą. Kepti 20 min. iki 200° C įkaitintoje orkaitėje.
Šiek tiek ataušinti. Turi gauti gražus minkštas omletinis pagrindas.
Ant pagrindo paskleisti įdarą: faršą, sumaišytą su kiaušiniu, smulkiai supjaustytu svogūnu, pagardintu druska ir pipirais.
Pradedant trumpuoju kraštu susukti į vyniotinį. Vyniojasi labai lengvai.
Kepti dar 40 min. iki 200° C įkaitintoje orkaitėje.
P. S. vyniotinio gaunasi nemažai, bet jį galima supjausčius gabaliukais užšaldyti, o vėliau atšildyti mikrobangų krosnelėje. Skardą naudojau standartinę, esančią prie orkaitės. Faršą reikia dėti žalią ir į jį nepadauginti druskos (aš įdėjau 1 a. š., bet jau buvo šiek tiek per sūru), nes omletas gaunasi pakankamai sūrus (kitą kartą, kad nesigautų taip sūriai, dėsiu majonezo ir grietinės mišinį). Tikrai labai paprasta ir skanu

user posted image

Beje,čia Sonatinos receptukai  4u.gif  4u.gif

Sveikutes. Pasakykit jus man kvailai, o darant ta pada is kiausiniu, surio ir majonezo reikejo ta kepimo popieriu patept riebalais ar ne? blush2.gif as kvaisa nepatepiau ir man jis prilipo mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 04, 16:18)
Sveikutes. Pasakykit jus man kvailai, o darant ta pada is kiausiniu, surio ir majonezo reikejo ta kepimo popieriu patept riebalais ar ne?  blush2.gif as kvaisa nepatepiau ir man jis prilipo mega_shok.gif

nereikia tepti, tas popieriu ir vadinasi sviestinis, nes lyg sviestu perteptas...
pabandyk iskarto viso nelupti, o tik vyniojant lupk po truputuka, tikrai turi graziai nusiimti...
pati bandziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 04, 15:18)
Sveikutes. Pasakykit jus man kvailai, o darant ta pada is kiausiniu, surio ir majonezo reikejo ta kepimo popieriu patept riebalais ar ne?  blush2.gif as kvaisa nepatepiau ir man jis prilipo mega_shok.gif

as irgi nebuciau tepus kepimo popieriaus blush2.gif juk tam ir dedasi kepimo popierius, kad prie skardos nepriliptu unsure.gif gal perdaug surio pridejai, kad taip pritrauke... na cia tik mano speliojimai, geriau lai pakomentuoja tos kurios kepe sita reikala ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 04, 13:57)
rodyk kas pas tave  bigsmile.gif

prisiprasei biggrin.gif

PADAZAS
Galima naudoti makaronams arba farsiruojant cukinajas 9baklazanus)
user posted image
farsa pakepinam, sudedam svogunus, po to paprikas, po to cesnaka su pievagrybiais, truputi kecupo, priprieskoniuojam, dedam sviezia bazilika rolleyes.gif

pusryciams KIAUSINIENE
user posted image
kiausinius isplakam su druska ir pipirais, ant keptuves pakepinam kumpio gabalelius, supilam kiausiniu mase ir viska maisom, kol iskepa... as valgau su daug daug krapu, riekele duonos ir marinuotu agurku (MB be nieko)

VISTIENOS FILE SU DZIUVESELIU MISINIU
vakar nusipirkau nauja dziuveseliu misini vistienai su prieskoniai, isbandem ir labai patiko thumbup.gif
user posted image
vistiena suvilgom vandeniu arba piene, apvoliojam dziuveseliuose ir kepam thumbup.gif valgem su bulvemis ir tzatziki

desertui ka tik issikepiau ZEBRA
user posted image
receptai saldziu gaminiu temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciukas jurguliux ir Nerytė uz atsakymus 4u.gif Na jis man truputi atauso ir pabandziau lupti.. Kazkiek nusilupo normaliai, o kazkiek gabalais doh.gif tai kai kuriuos isejo susukt, o kitus tiesiog uztepiau farsu ir idejau kepti. Dar kepa.. Ziuresiu kas gausis g.gif Bet vaizdelis tai nekoks.. Tikriausiai tikrai per daug surio, bet dejau kaip recepte parasyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @zemuoge@: 04 rugsėjo 2008 - 15:53
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 04, 15:52)
Aciukas jurguliux ir Nerytė uz atsakymus 4u.gif Na jis man truputi atauso ir pabandziau lupti.. Kazkiek nusilupo normaliai, o kazkiek gabalais doh.gif tai kai kuriuos isejo susukt, o kitus tiesiog uztepiau farsu ir idejau kepti. Dar kepa.. Ziuresiu kas gausis g.gif Bet vaizdelis tai nekoks.. Tikriausiai tikrai per daug surio, bet dejau kaip recepte parasyta.

gal dejai riebesni.... o gal tiesiog pirmas blynas prisviles mirksiukas.gif lauksim nuotraukeles! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 04, 16:52)
VISTIENOS FILE SU DZIUVESELIU MISINIU
vakar nusipirkau nauja dziuveseliu misini vistienai su prieskoniai, isbandem ir labai patiko thumbup.gif

O kur pirkote siu dziuveseliu. Kazkaip neteko matyti PC
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 09 04, 16:18)
O kur pirkote siu dziuveseliu. Kazkaip neteko matyti PC

ne LT blush2.gif
Atsakyti
Neryte thumbup.gif

o kas tas baltas prie vistienos ir is ko ir kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 04, 18:22)
Neryte  thumbup.gif

o kas tas baltas prie vistienos ir is ko ir kaip wink.gif

taigi parasyta, kad tzadziki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 09 04, 18:31)
taigi parasyta, kad tzadziki  mirksiukas.gif

matau, kad parasyta, bet pavadinimas man nieko nesako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 04, 16:22)
Neryte  thumbup.gif

o kas tas baltas prie vistienos ir is ko ir kaip wink.gif

tas baltas tai graikiskas tzatziki thumbup.gif
daromas is graikisko (jis labai tikrastas) naturalaus jogurto, tarkuotu ir nuspaustu agurku, cesnako, druskos ir krapu wub.gif
Papildyta:
briliantas, pasiskatyk cia placiau wink.gif
http://www.supermama...?...&p=19005456
Atsakyti