Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Marinčik @ 2008 09 02, 13:47)
o tas kugeliukas visai be miltų  g.gif

visai be miltų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 02, 19:11)
gaila, kad mano MB grybu nevalgo....bet gal pavyks koki savaitgali ji i miska istempti.... taip noretusi....labai skaniai atrodo...

maniskis irgi tokiu nemegejas, grybauti irgi... teks su uosviu vaziuot, o jis lai su vaiku buna cool.gif
QUOTE(aguonele @ 2008 09 02, 19:34)
Neryte laaabai jau skaniai atrodo grybukai  thumbup.gif
as isbandziau Daividijos zuvyte uzkepta grybais . nu taip skaniai seniai valgius buvau  wub.gif (tik nuotrauka ne kokia isejo )

4u.gif laaaabai skanu ir buvo, gaila, kad tik tiek rolleyes.gif

o zuvyte tikiu, kad skani rolleyes.gif o kokios ten salocikes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 02, 19:11)
skaniai atrodo, tik marinatu yra daugybe rusiu.....gali papasakoti  mirksiukas.gif


Marinavau su kefyru , trupuciu druskytes ir prieskoniais, be svogunu, nes ju is vis niekur niekur nededu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano vakariene - tingiu gaminti rezultatas blush2.gif

Tinginiu balandeliai ( kopustas, morkytes, svoguniukas, prieskoniai, vanduo (galima buljona). Patroskinti, paskui megiamas farsas, ryziai ir bebaigiant troskinti grietine, pomidoru padazas kiek ir kaip kas kaip megsta tongue.gif ), bulviu kosyte, agurkeliai ir niam smile.gif

user posted image
Paprasta, ukiska, bet mum skanu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lori: 02 rugsėjo 2008 - 21:41
negaliu pasakyti nei vieno zodzio, seiles bega..
liezuvis.gif karsta.gif

ideju visam menesiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tie tinginio balandeliai labai skanu....tik vazidas dazniausiai buna nelabai.....bet skanu....ir vargo gerokai maziau mirksiukas.gif

Neryte ir as su uosviu planuoju lekti pagrybauti, tik, kad bijau erkiu pasigauti kol nestuke.gif ...buvau uogauti, tai nepasigavau, bet musu jorkas pasigavo, turejau vargo....
Atsakyti
Neryte,tavo vistiena nuostabiai atrodo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 09 02, 20:15)
Siandien kepiau saslykus, manau visos zino, kaip juos marinuoti. O sale sviezios virtos kukuruzu burbuoles, tiesiog isvirtos pasudytam vandeny ir sparagines pupeles irgi tiesiog isvirtos, bei cherry pomidoriukai ir pomidoru padzas ax.gif


gal as pasirodysiu tundra, bet biggrin.gif ar cia tie kukuruzai, kur dabar laukuose burbuoliu pilna? Kiek laiko juos reikia virti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 09 03, 07:57)
gal as pasirodysiu tundra, bet biggrin.gif ar cia tie kukuruzai, kur dabar laukuose burbuoliu pilna? Kiek laiko juos reikia virti? smile.gif

nu nevisai tie,nežinau ar galima tuos iš laukų,gal galima,bet šiaip tai parduotuvėse prie daržovių būna pirkti burbuolių kukurūzų mirksiukas.gif
Mes tai jas paprasčiau valgom,šaltą ištrinam su sviestu,bet taip gerai ištrinam,į mikrobangę,pakaitinam ir tiesiog apgraužiam,nu man labai skanu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 02, 19:21)
buvom su vaiku pamiskei, pririnkau umedziu, nuvaliau, pakepiau ant sviesto, truputis druskos, pipiriuku ir niam niam

as umedziu nevalgius unsure.gif ax.gif atrodo tai skaniai mirksiukas.gif

Eiliniai grybai... lotuliukas.gif misko grybus (na cia tie liurliai, kaip as vadinu lotuliukas.gif -lepsiai, raudonvirsiai, baravykai) isvirti, paskui ant keptuves su svoguniuku, spirgiukais ir grietine mirksiukas.gif . Valgyt su virtom bulbom ir darzoviu salotom mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2008 09 03, 06:12)
Neryte,tavo vistiena nuostabiai atrodo wub.gif  thumbup.gif

mirksiukas.gif aciu!

QUOTE(bonda @ 2008 09 03, 08:43)
as umedziu nevalgius unsure.gif  ax.gif atrodo tai skaniai mirksiukas.gif

o man jos keptos (ir tik keptos) laaaabai skanu, nuo senu laiku prisimenu, kai mama pririnkdavo ir negaledavau sulaukti kol mama nuvalgys grybus ir pagaliau man tu umedziu pakeps lotuliukas.gif prisimenu, kad vaikystei valgydavau su svieziu batonu... dabar vienas kapoju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 03, 11:52)
nuo senu laiku prisimenu, kai mama pririnkdavo ir negaledavau sulaukti kol mama nuvalgys grybus ir pagaliau man tu umedziu pakeps lotuliukas.gif prisimenu, kad vaikystei valgydavau su svieziu batonu... dabar vienas kapoju cool.gif

o pas mus niekas ju niekada nerenka ax.gif ax.gif
va rudmese keptos ant sviesto -labai skanu thumbup.gif ir dar zvynabudes -abjedienije thumbup.gif
Atsakyti