Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Elena, taip galima ir nuo kedes nugriuti....adzikai obuolius kokius naudoji?

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 02, 15:47)
...adzikai obuolius kokius naudoji?



Iš sodo lotuliukas.gif Na jei rimtai net nežinau pavadinimo..saldžiarūgščius tokius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 02 rugsėjo 2008 - 15:01
QUOTE(Elena @ 2008 09 02, 17:01)
Iš  sodo  lotuliukas.gif Na jei rimtai net nežinau pavadinimo..saldžiarūgščius tokius  4u.gif

tai jo, tiek suprantu.....aisku, kad alyviniai netiks....turiu obuoliu sode ir as daug...todel klausiu..........o visu tu obuoliu morku ir pomidoru mazdaug po lygiai, ane?
o obuolius geriau nulupti ar gali buti ir su skurele?
aciukas
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 02, 16:09)
tai jo, tiek suprantu.....aisku, kad alyviniai netiks....turiu obuoliu sode ir as daug...todel klausiu..........o visu tu obuoliu morku ir pomidoru mazdaug po lygiai, ane?
o obuolius geriau nulupti ar gali buti ir su skurele?
aciukas


Obuolius nulupau.O kiekis g.gif pomidorų daugiausiai, morkų / obuolių po lygiai.Pvz jei pomidorų 2 kg, tai morkų ir obuolių po 1 kg 4u.gif
Alyviniai nelabai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 09 02, 17:19)
Obuolius nulupau.O  kiekis  g.gif pomidorų daugiausiai, morkų / obuolių po lygiai.Pvz jei pomidorų 2 kg, tai morkų ir obuolių po 1 kg  4u.gif
Alyviniai nelabai tinka  smile.gif 


labai tau aciu 4u.gif
Atsakyti
nu elena tu cia pavarei ploja.gif o tiems zuvies kotleteliams pleksnes tiktu? g.gif atsibodo man jau jos, nebezinau kur panaudot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 09 01, 17:05)
Stai ir as rodaus savo vakariene  biggrin.gif

Bulviniai vedarai  4u.gif

Sudytas zarnas vedarams ismirkai, tada i jas sudedi idara. Idaras: sutarkuoji bulves, i tarkius idedi smulkintos sonines, druskus ir siektiek aliejaus. Idarytas zarnas uzrisam ir dedam i orkaite kepti. Padazas: sonine ir smulkintus svogunus supilam i keptuve ir pakepinam, tada idedam grietines palaukiam kol giretine susils ir dedam ant iskeptu vedaru  4u.gif

user posted image

blink.gif EINA SAU..KAIP AS UZSIMANIAU VEDARU NEGALIU bash.gif o ir parduotuve toli , zarnu nusipirkti,ir bulviu nera lotuliukas.gif suskatinot apetita ,tai dabar muchinsiuosi visa diena doh.gif taip jau skaniai atrodo.. essen.gif
Atsakyti
na va...ir mano ale adzika...aciu Elenai...aisku kitaip nei autores...bet irgi albai skanu...viskas is akiu....kaip ir autore sake, tik dar pridejau svoguno.....

user posted image
Atsakyti
Siandien kepiau saslykus, manau visos zino, kaip juos marinuoti. O sale sviezios virtos kukuruzu burbuoles, tiesiog isvirtos pasudytam vandeny ir sparagines pupeles irgi tiesiog isvirtos, bei cherry pomidoriukai ir pomidoru padzas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 02 rugsėjo 2008 - 18:18
buvom su vaiku pamiskei, pririnkau umedziu, nuvaliau, pakepiau ant sviesto, truputis druskos, pipiriuku ir niam niam (beja pirmi mano rinkti grybai siemet rolleyes.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 02 rugsėjo 2008 - 18:22
QUOTE(tasha @ 2008 09 02, 20:15)
Siandien kepiau saslykus, manau visos zino, kaip juos marinuoti. O sale sviezios virtos kukuruzu burbuoles, tiesiog isvirtos pasudytam vandeny ir sparagines pupeles irgi tiesiog isvirtos, bei cherry pomidoriukai ir pomidoru padzas ax.gif

skaniai atrodo, tik marinatu yra daugybe rusiu.....gali papasakoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 02, 20:21)
buvom su vaiku pamiskei, pririnkau umedziu, nuvaliau, pakepiau ant sviesto, truputis druskos, pipiriuku ir niam niam (beja pirmi mano rinkti grybai siemet rolleyes.gif )

user posted image

gaila, kad mano MB grybu nevalgo....bet gal pavyks koki savaitgali ji i miska istempti.... taip noretusi....labai skaniai atrodo...
Atsakyti
Neryte laaabai jau skaniai atrodo grybukai thumbup.gif
as isbandziau Daividijos zuvyte uzkepta grybais . nu taip skaniai seniai valgius buvau wub.gif (tik nuotrauka ne kokia isejo )
user posted image
Atsakyti