Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2008 09 01, 15:19)
siandien darysiu vistiena kinietiskai su saldziarugsciu padazu ir su ryziais cool.gif

siandien ir as dariau lotuliukas.gif
vistienos kumpeliu mesyte paviriau 20 min apelsinu sultyse. poto apvoliojau krakmole ir karstam aliejuj apkepiau. o padaza dariau : svogunu laiskus pakepiau su imbieu, uzpyliau vynu, saukstu cukraus, 4 saukstais sojos padazo ir saukstu acto. gavos labai jau rugstus ,bet man patiko. ypac ta vistienos mesyte skani ir minksta.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 01 rugsėjo 2008 - 17:02
QUOTE(aguonele @ 2008 09 01, 17:01)
siandien ir as dariau  lotuliukas.gif
vistienos kumpeliu mesyte paviriau 20 min apelsinu sultyse. poto apvoliojau krakmole ir karstam aliejuj apkepiau. o padaza dariau : svogunu laiskus pakepiau su imbieu, uzpyliau vynu, saukstu cukraus, 4 saukstais sojos padazo ir saukstu acto. gavos labai jau rugstus ,bet man patiko. ypac ta vistienos mesyte skani ir minksta.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
jei man neiseis nufotkinti (MB alkanas gris cool.gif ) tai jau yra receptelis vienas

beja, as padaza pirktini desiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 01 rugsėjo 2008 - 17:23
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 01, 10:56)
savaitgalio pietus


user posted image


user posted image
user posted image


user posted image



va tokiu ir as noreciau reiks pabandyti ir man blush2.gif
Atsakyti
Stai ir as rodaus savo vakariene biggrin.gif

Bulviniai vedarai 4u.gif

Sudytas zarnas vedarams ismirkai, tada i jas sudedi idara. Idaras: sutarkuoji bulves, i tarkius idedi smulkintos sonines, druskus ir siektiek aliejaus. Idarytas zarnas uzrisam ir dedam i orkaite kepti. Padazas: sonine ir smulkintus svogunus supilam i keptuve ir pakepinam, tada idedam grietines palaukiam kol giretine susils ir dedam ant iskeptu vedaru 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Pengasijos file ismarinuota su citrinomis, soja ir zuvu prieskoniais.....bulves paprieskuoniuotos bulviu prieskoniais...ir viskas kepta garu puode ... skanaus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 09 01, 20:05)
Stai ir as rodaus savo vakariene  biggrin.gif
Bulviniai vedarai  4u.gif

justina_r swoon.gif noriu noriu noriu ir zinau kad negreitai teks ragauti........ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 09 01, 21:05)
Stai ir as rodaus savo vakariene  biggrin.gif

Bulviniai vedarai  4u.gif

Sudytas zarnas vedarams ismirkai, tada i jas sudedi idara. Idaras: sutarkuoji bulves, i tarkius idedi smulkintos sonines, druskus ir siektiek aliejaus. Idarytas zarnas uzrisam ir dedam i orkaite kepti. Padazas: sonine ir smulkintus svogunus supilam i keptuve ir pakepinam, tada idedam grietines palaukiam kol giretine susils ir dedam ant iskeptu vedaru  4u.gif

user posted image

mielai sukirsciau thumbup.gif
reiks kada zarnu uzpirkti, jau labai seniai kepiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 09 01, 01:08)
aš senais laikais esu dariusi skurytes ir dėjusi bulvių tarkius į vidų , labai skanu  daryti tešlą kaip kugeliui ir su spirgučių padažu  thumbup.gif


Dekui visoms mamytems uz pasiulymus flirt.gif
Naktibaldos pasiulyta receptuka rytoj bandysiu gaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 09 01, 20:05)
Stai ir as rodaus savo vakariene  biggrin.gif

Bulviniai vedarai  4u.gif

na as paprastu vedaru nevalgau schmoll.gif man jie smirda...
o sakykit, o tos zarnos neturi savotisko kvapo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 01, 20:47)
justina_r  swoon.gif noriu noriu noriu ir zinau kad negreitai teks ragauti........ doh.gif


biggrin.gif mes irgi su vyru jau buvom vedaru issiilge

QUOTE(jurguliux @ 2008 09 01, 21:07)
na as paprastu vedaru nevalgau schmoll.gif  man jie smirda...
o sakykit, o tos zarnos neturi savotisko kvapo blush2.gif


na turi specifini kvapa, bet kai numirkai zarnas tai tas kvapas jau nebe toks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 09 01, 19:05)
Stai ir as rodaus savo vakariene  biggrin.gif

Bulviniai vedarai  4u.gif

Sudytas zarnas vedarams ismirkai, tada i jas sudedi idara. Idaras: sutarkuoji bulves, i tarkius idedi smulkintos sonines, druskus ir siektiek aliejaus. Idarytas zarnas uzrisam ir dedam i orkaite kepti. Padazas: sonine ir smulkintus svogunus supilam i keptuve ir pakepinam, tada idedam grietines palaukiam kol giretine susils ir dedam ant iskeptu vedaru  4u.gif

user posted image

Nu bet merginos ir sazines neturit mega_shok.gif swoon.gif swoon.gif cray.gif Jau kaip vedaru noreciau...bet zarnu nera pas mus pirkti cray.gif
Atsakyti
kugelis tarkuotas per burokinę tarką

sutarkavau bulves, įmušiau kiaušinį, įdėjau prieskonių, įpyliau plikyto pieno ir viską gerai išmaišiau, tada dėjau į skardą sluoksnį tešlos, sudėjau marinuotus kepsniukus , ir užklojau vėl tarkuotomis bulvėmis, ir į orkaitę , nu labai skanu tik šiek tiek sukepė bulvės, gavosi ,kad ne per burokinę tarką tarkavau, bet ne visur rolleyes.gif , šiek tiek prasūdžiau tai užteko tik grietinės prikasti, jokio padažo neprireikė ax.gif
user posted image
Atsakyti