Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Sakykit merginos, kaip prie sagės į plaukus pritvirtinti veltinį. Na noriu kad sagė butų kaip iš veltinio... Ar pirma susivelt , pasiuvinėt viska ir paskui tvirtinti???
Atsakyti
Sveikos merginos. Su Naujais!
O as pas jus skubaus patarimo. Vakar dariau tevui kepure ir suhalturinau jomajo doh.gif Kepure isejo afigenna, bet kur sujungimas vienoj vietoj prasisviecia kai i saule ziuri, blin vilnos pagailejau doh.gif Taip gaila perdarinet, nes sita isejo labai simpatiska. Patarkit ka daryt, ar imanoma is virsaus davelt kazkaip ar ka?
Atsakyti
Jeigu ne visai kiauros skylės tai imanoma privelt, bent jau kelis kartus darius, kad pribadau adatėlėmis, o po to šlapinu ir suglostau šlapiuoju vėlimu ( bet gal atsiras kas gudresni siulyma turi)
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 02, 16:12)
Jeigu ne visai kiauros skylės tai imanoma privelt, bent jau kelis kartus darius, kad pribadau adatėlėmis, o po to šlapinu ir suglostau šlapiuoju vėlimu ( bet gal atsiras kas gudresni siulyma turi)






Na as taip ir padariau, privadziau adatele, o tada slapinau, kadangi man nereikia kad dar labiau sestu tai tik glosciau, bet vis tiek nelabai lygiai ir graziai susivele, dabar laukiu kol isdzius ir bandysiu davelt smulkia adatele.
Atsakyti
sveikos, mielosios, gal kas zino kur siuo metu yra pirkti smulkiu bambukiniu kilimeliu? niekur nerandu, visus velejos jau ispirko.. verysad.gif O vilna Vilniuje kur pigiausiai perkat? as zinau Veltinio namus, Stoties turgaus skyreli...(mzd 10LT- 100gr). Kaune ABC irgi tokios kainos (buvau spec. nuvaziavus) Gal yra kur pigiau? ACIU
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 01 05, 18:02)
sveikos, mielosios, gal kas zino kur siuo metu yra pirkti smulkiu bambukiniu kilimeliu? niekur nerandu, visus velejos jau ispirko..  verysad.gif  O vilna Vilniuje kur pigiausiai perkat? as zinau Veltinio namus, Stoties turgaus skyreli...(mzd 10LT- 100gr). Kaune ABC irgi tokios kainos (buvau spec. nuvaziavus) Gal yra kur pigiau? ACIU



Bambukiniu neblogu perku Jyske akropolyje, tikrai neblogu. O vilna perku siulu oazeje uz 7lt uz 100g, esu labai patenkinta ir spalvu gama ir kokybe.
Atsakyti
Oj, aciu, apie siulu oaze, nebuvau girdejus. Susiradau tinklalapyje, tai ten dabar akcija vilnai 4Lt-100gr! adatos 1,4 Lt Leksiu pirkt! thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, as ir domiuosi veltiniais, nuostabiai grazu, bet neisivaozduoju ar man uzteks kantrybes... ax.gif dabar uzduotis pasidaryti bent burbuliukus auskarams, nes siaip is akmenuku ir swarovskiu jau senokai ka nors sau pasidarau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 01 06, 00:47)
Oj, aciu, apie siulu oaze, nebuvau girdejus. Susiradau tinklalapyje, tai ten dabar akcija vilnai 4Lt-100gr! adatos 1,4 Lt  Leksiu pirkt!  thumbup.gif



Manua kad suklydai, ten 100g 7lt, bet as pirkau 1kg, tai man isejo 100g uz 5.40lt
Atsakyti
Sveikos veltiniautojos!
tikiuosi cia pataikisu, nes isnarsiau tiek temu i atsakymo i savo klausimus neradau, nes pagaliau prisiruosiau ir as pasidalinti savo abejonemis ir klausimais del tam tikru velimo plonybiu. Ar galetumete kas papasakoti kaip isgaunate vienoda abieju tapkiu forma be savo pedos ar be medinio pedos sablono. Juos turiu kol kas tik maziems vaikiskiems dydziams.O ypac sunkiai isgaunu pakulne,ji man gaunasi ne tiesi,o ilinkusi i vidu ir movint tapkes atrodo kad kulnas neneturaliai atsikises,betruksta pentinu... biggrin.gif . O taip pat labai norisi kuo tobulesnes ir lygesnes "angos"formos pedai kisti, bet ir kazka ne taip darau. verysad.gif
Tikiuosi paaiskinau suprantamai labai lauksiu patarimu.
Atsakyti
vaikiskus batukus veliu ant isaugtu tapkyciu/batuku - kuriu negaila buna smile.gif
Atsakyti
Štai mano darbeliai smile.gif

http://public.fotki....aits.html#media

http://public.fotki....0056.html#media

http://public.fotki....yvut.html#media
Atsakyti