Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Linada-puikūs puikiausi krepšeliai thumbup.gif Atrodo-kad į vieną ten keli sukišti, ar kaip ten yra? g.gif Ar čia tik toks apgaulingas akiai efektas išgautas?

Tik ši tema-tai jau seniai baigta pati pirmoji veltinio tema, tai "davai" neberašykim į ją, a! PO nesėkmingų bandymų sutvarkyti veltinio temas, buvo padaryta klaida, mano manymu-ištrunti visi spaminiai, neinformatyvūs postai ir tema, kuri jau buvo uždaryta po 50psl. vėl tapo atvira ir atrodo, kad ten prirašyta tik keli psl. Pažiūrėkit, kada ši tema pradėta mirksiukas.gif Tai lygiai tokios pačios paskirties tema, kur ir dabar turėtume diskutuoti-tai VELTINIS, 28tema. Labai painu, aišku, susigaudyti, kai tuo pačiu metu nebaigtos atrodo kelios vienodos temos. Bet nesipainiokim. Tik nežinau, kaip tai padaryti-gal reikia prispaminti šioj temoj ir greit ją pabaigti? Bet gausiu turbūt velnių nuo moderatorių už tokį pasiūlymą lotuliukas.gif
Atsakyti
aha , man vis atrode kad man vaidenasi, lyg dvi temos yra lyg vel viena biggrin.gif cia buvo sijonas, cia neber doh.gif pasirodo va kame reikalas, bet sakau, labai nesunku abi jas suziureti, kai abiejose gyvenimas vos verda, tai galima ir cia ir ten rasyti laugh.gif
o vazeles - tikrai ne- niekas ten nesukista. ten yra viena istisine vazele su 3 sluoksniais - abi jos darytos vienodai: su 3 sablonais.
Atsakyti
4u.gif fantastiski darbai! wub.gif man idomu kaip veliat pirstines ir slepetes? rolleyes.gif
as irgi bandziau velti, aisku pirmas blynas pasviles, bet.........
veliau kepure pirciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolel: 17 vasario 2009 - 21:58

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
sakykit kur klaipedoje galima isgyti vilnos veltiniui? g.gif
Atsakyti
Dieve kaip grazu!!! as ir svajoju ismokti velti, va kepure uzsisakiau, dabar tokiu modeliu pati primasciau ir noriu ismokti velti ax.gif
Papildyta:
LINADA tu super barbe devyndarbe!
Atsakyti
merginos, o kur jus Kaune perkat vilna veltiniui, noreciau ir as uzsiimt siuo groziu wub.gif
Atsakyti
ievuschka labukas as esu nauja semia tinklalapyja blush2.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti gal zinot kur yra viliuje veltinio parduotiuviu? g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=393958
Atsakyti
Viskas ir as po svenciu kibsiu i darbus, nes taip uzkabino kai perskaiciau info taip uzsimaniau padirbet, visa nakti jauciu dabar salius sapnuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
atsiprasau is anksto, kad as nelabai i tema, bet gal kas sutiktu is kauno padaryti veltinukus batukus? smile.gif
Atsakyti