Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

O as tai nezinau kiek man iseina schmoll.gif
Uzpirkau vilnos kelis rulonus lotuliukas.gif cool.gif tai kiek kam man iseina net ir pasakyt nepasakyciau ax.gif
Atsakyti
aš didesniam apie 100-120 gramu sunauduju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 02 12, 14:00)
Man maždaug toks tradicinio šaliko dydžio išeina iš 100g

Pvz tokį sūnui nuvėliau
user posted image
user posted image

Oho, tiek ne daug. O var lietuviska vilna perki? kuri geriau, kiek pastebejau uzsinietiskau daug brangesne. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(blansyte @ 2009 02 12, 16:55)
aš didesniam apie 100-120 gramu sunauduju  wub.gif

aciu labai bigsmile.gif o ar lietuviska vilna erki? 4u.gif
ir dar, kiek laiko uztrunka velti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgleK.: 13 vasario 2009 - 10:08
QUOTE(EgleK. @ 2009 02 13, 10:07)
aciu labai  bigsmile.gif  o ar lietuviska vilna erki? 4u.gif
ir dar, kiek laiko uztrunka velti?

lietuviska vilnele salikams netinkama. Uzsienietiskos brangumas salyginis. Ji plonute ir labai svelni,negrauzianti. Juk uz kokybiskos medziagos daikta taip pat mokame brangiau nei uz sintetika 4u.gif
Velimo laikas priklausys nuo to kokio modelio salika velsi. Jeigu velsi ant audinio,tai koks tas audinys,jeigu vien is vilnos tai priklausys nuo suklojimo,rasto sudetingumo ir pan. Mano nuomone atsakyti i klausima kiek lauko veli nelabai ir imanoma dar ir todel kad kiekviena veliame su nevienoda jega ir skirtingais budais ax.gif

dar papildau del vilnos kiekio. Visad verta pirktis kiek daugiau vilnos. Jeigu ir liks salika suklojus, tai galima nusivelti gele,riesines ar koki aksesuara prie saliko, o stai kai pritruks niekas negarnatuoja kad nuejus pirkti ir nusipirkus rodos tos pacios spalvos vilna ji bus tokia pat kokybiska ir gerai velsis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 13 vasario 2009 - 10:16
Šalikams aš perku merino vilnos sluoksną arba iš veltinio namų arba iš vilnos fabriko.

Šalikui labai svarbu nesukloti storai, todėl ir vilnos ne taip jau daug susinaudoja.
O laikas man tai maždaug tarkim pusdienis išeina. Bet tai irgi ne visas ištisai, nes vaikai, tai šio, tai to prireikia, tai vakarienę reikia virti. Susidėlioju, kažką padarau, paveliu, vėl kažką darau, vėl paveliu. Jei didesnis šalikas, sudėtingesnis raštai, tai tarkim vieną pusdienį susidėlioju, kitą - suveliu. Na čia maždaug įsivaizdavimui, kiek to darbo. smile.gif
Dar priklauso nuo vilnos. Kartais pasitaiko kokia spalva nesivelianti, tai ir ilgiau užtrunka kol iškankini smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 13 vasario 2009 - 10:25
QUOTE(Kerpena @ 2009 02 13, 11:23)
Šalikams aš perku merino vilnos sluoksną arba iš veltinio namų arba iš vilnos fabriko.

Speju, kad pas mane karsinys (nelabai as juos dar skyriu blush2.gif ) g.gif Pirkau Ukmergej, tai kas buvo ta ir gribiiau blush2.gif Kokybe, paliginus su pries tai turetu tikrai skustis negaliu thumbup.gif. Bet kai tik sunaudosiu ka prikaupus, butinai pabandysiu is "vilnos fabriko" sluoksna uzsakyt, nes tik paciupinejus gali skirtuma pajaust smile.gif.

O veliu irgi "prisokimais" dazniausiai kai vaikai miega. Tiesiog i maisiuka celofanini sudedu ax.gif, kad neisdziutu veltinukas belaukdamas savo eiles mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Prisiziurejau jusu darbeliu ,nu be proto patiko wub.gif ,siaip nemegstu jokiu rankdarbiu,bet sitie wub.gif wub.gif wub.gif ,saunuoles mergaites,butinai ir as kada nors pabandysiu mirksiukas.gif .
Atsakyti
sveikos
nežinau nė kur besirodyti biggrin.gif nes temo apie "indelius" nėra
štai mano įveikti eksperimentai smile.gif
user posted image
darbelio dar reiktų bet po 5 val vėlimo teks savaitę knygas skaityti ploja.gif pleistrais apsiklijavus nudrožtas rankas doh.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 15 vasario 2009 - 13:26
linada kaip faina wub.gif
Atsakyti
linada fantastika,o sakykit,kaip jus tuos apvalumus isveliat ,istampot ar kaip?,nu apsvieskit man nemoksai blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 02 15, 15:03)
sveikos
nežinau nė kur besirodyti biggrin.gif nes temo apie "indelius" nėra
štai mano įveikti eksperimentai smile.gif

darbelio dar reiktų bet po 5 val vėlimo teks savaitę knygas skaityti ploja.gif pleistrais apsiklijavus nudrožtas rankas doh.gif



Linada, oho kokie krepšiukai! Super !
O rankutes reikia saugoti wink.gif . Kodėl nebandai su guminėmis pirštinėmis velti ?
Atsakyti
Lind, krepsiukai tobuli thumbup.gif
Atsakyti