Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

QUOTE(-Liucija- @ 2009 02 07, 19:21)
Bet matyt neišeis, velt tai, jaučiu, reiktų rankytėmis, be to vidurys gautųsi medžiagos, o ne vilnos spalva  doh.gif

Iseit tai tikrai iseitu, tik klausimas ar visur vienodai sukibtu vilnele g.gif . Kai padarai pusveltiny, ji mazdaug vienodai pasiskirsto. O del medziagos spalvos, tai manau irgi butu labai grazu jei ji prasimustu wub.gif Tai tuo atveju, vilna deciau is vienos puses mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip taip, tik iš vienos. Reiks pabandyti, kai turėsiu atliekamos medžiagėlės...
Atsakyti
Žinai Oksyte tu mane irgi užvedei su tuo šibori.
Pasistudijavau. Tik galvojau kokiu siūlu surišti,kad neįsiveltų.
Tikram šibori atrodo gumutes naudoja.O čia gal ir gerai naturalus siūlas ,jis gerai kimba , lai prisivelia. gal dar ir ėįdomiau atrodys.
Pabandysiu.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2009 02 08, 14:18)
O čia gal ir gerai naturalus siūlas ,jis gerai kimba , lai prisivelia. gal dar ir ėįdomiau atrodys.
Pabandysiu.
ax.gif

bigsmile.gif Cia ir gali grazei atrodyt drinks_cheers.gif
Butinai pasigirk kas isejo mirksiukas.gif

As dabar ir centus aprisineju lotuliukas.gif . Dabar dariau siek tiek kitaip cool.gif, tai paziuresim kas vakare gausis biggrin.gif
Atsakyti
mano supratimu visai neprastai atrodytu ir palikus tuos siulus - na susiveltu apacia tu burbuliuku, siulus palieki o sagas per virsu istrauki.
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 02 07, 18:12)
O stai nufotografavau kaip atrodo labiau prakirpti tie patis "guziukai"  smile.gif

user posted image

Super thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Tavi 4u.gif
Na stai baigiau savo apykakle biggrin.gif
O kadangi sneka ejo apie shibori, tai imesiu ir cia savo kelis "guziukus" ax.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 10 vasario 2009 - 12:36
QUOTE(Oksyte @ 2009 02 07, 17:53)
Kerpena, aciu! Man labai brangi jusu nuomone  4u.gif

Ai  irnesakyk.gif , atskleisiu visas kortas kaip ka dariau mirksiukas.gif
1. Paemiau tokios medzegeles kur lengvai "sukimba" su vilna
2. Siek tiek paveliau panasiai kaip salikely.  Vilna dejau is abeju pusiu - raudona is vienos, zalia is kitos. Pavelt reik tiek, kad tik vilna truputely sukibtu su audiniu.
3. Guziukams naudojau plokscias sagutes (kur burbuliukai - apvelti vilnos karoliukai). Dejau sagute is "raudonos" puses, ir dar ja uzklojau geltona vilnele. Pati guziuka jau risau is "zalios" puses nerimui skirtais siulais (be mazgo)
4. Na o dabar tiesiog viska davelt, kaip paprastai veliat  mirksiukas.gif . Vilna savaime susitraukia ir apgaubia sage is visu pusiu  thumbup.gif .
5. Na ir paskutinis zingsnis - istraukiam siulus ir zirklutem prakerpam guziukus  4u.gif


Oksyte, ačiū už aprašymą. 4u.gif
Man tik neaiškus 3 punktas: kaip reikia užrišti be mazgo?


Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2009 02 11, 18:04)
Oksyte, ačiū už aprašymą.  4u.gif
Man tik neaiškus 3 punktas:  kaip reikia užrišti be mazgo?

Ner uz ka 4u.gif
irnesakyk.gif Kad paskutini kart bandziau su mazgu wink.gif Ir visai gerai ten, tik su astriom zirklutem perkerpi siuliuka, patrauki ir gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena MINESOTA, KUR PERKATE VILNIUJE VILNA, KIEK GRAMU JOS SUNAUDOJATE SALIKUI. BE ABEJO, TAI PRIKLAUSO NUO JO DYZIOS, BET VIDUTINIAM KIEK REIKETU? BUCIAU LABAI DEKINGA. JEI KAS PAREKOMENDUOTU wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydasick: 11 vasario 2009 - 19:12
QUOTE(arvydasick @ 2009 02 11, 21:08)
laba diena MINESOTA,  KUR PERKATE VILNIUJE VILNA, KIEK GRAMU JOS SUNAUDOJATE SALIKUI. BE ABEJO, TAI PRIKLAUSO NUO JO DYZIOS, BET VIDUTINIAM KIEK REIKETU? BUCIAU LABAI DEKINGA. JEI KAS PAREKOMENDUOTU wub.gif


Kur pirkti vilną rasi atskiroje temoje.
Kiek vilnos reikia šalikėliui sunku atsakyti, kaip pati sakai, tai priklauso nuo dydžio ir storio. Aš pirkčiau apie 200-300 g. 4u.gif
Atsakyti
Man maždaug toks tradicinio šaliko dydžio išeina iš 100g

Pvz tokį sūnui nuvėliau
user posted image
user posted image
Atsakyti