Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Aš spėju, kad tos alkapa vilnos yra įvairiausios, taip kaip merinas: gali būt ir ploniausias, ir storas bei gan šiurkštus. Kiek teko LT pirkt, pagrinde gana šiurkšti suvėlus pasidaro, veliąsi šiaip sau (reik maišyt su kuom nors), labai šerias.
Tuo tarpu teko skaityt, kad yra ir baby aplaka, kuri lyg ir labai švelni.
Atsakyti
Besijuokianti, sakote, kad vienos bėdos su alpaka vilna g.gif
Aš čia žiūrėjau http://mazaseriukas....ex.php?cPath=48 spalvą dangaus mėlynumo. Brangesnė nei sluoksna 18Mik.... Kažkaip keistai, jei dar ir prastesnė Gal kas bandė? ax.gif
Ketinu dukrytei kepurę ir šalikėlį nuvelti...
Atsakyti
Nepatarčiau, nes gan šiurkšti ir laaabai šeriasi.
Atsakyti
aš alpaka myliu ir dievinu, tiesa dažniausia ja dengiu paviršius
Atsakyti
as nesioju savo velta salikeli jau trecia ziema ,kurio pavirsius dengtas alpaka.Is pradziu maniau ,kad tikrai greitai nusisers,nes tas plaukas toks ilgas ,nera labai gerai isiveles,bet niekas ten nesiseria thumbup.gif
Atsakyti
.eva., mano turima alpaka tai labai graužia, nusivėliau iš jos riešines ir nešiot negaliu. Iš tokios apie šalikėlį net kalbos negali būt. Gal būna kitokių, nežinau.
Pirkau ornamentuose, kur tikrai pakankamai kokybiškos prekės.
Bet nesakau, kad ji netinka vėlimui, maišant su kita vilna, siekiant išgaut kažkokius efektus - puikiai tinka. Be to kaip ir mada dabar ta alpaka smile.gif .
Taip sakant kiekvienas daiktas turi savo paskirtį...
Gal nusipirkit nediduką kiekį ir pratestuokit smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Kaip supratau alpaka geriausiai tinka dekorui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2012 02 04, 13:00)
.eva., mano turima alpaka tai labai graužia, nusivėliau iš jos riešines ir nešiot negaliu. Iš tokios apie šalikėlį net kalbos negali būt. Gal būna kitokių, nežinau.
Pirkau ornamentuose, kur tikrai pakankamai kokybiškos prekės.
Bet nesakau, kad ji netinka vėlimui, maišant su kita vilna, siekiant išgaut kažkokius efektus - puikiai tinka. Be to kaip ir mada dabar ta alpaka smile.gif .
Taip sakant kiekvienas daiktas turi savo paskirtį...
Gal nusipirkit nediduką kiekį ir pratestuokit smile.gif



QUOTE(.eva. @ 2012 02 04, 14:59)
Ačiū už atsakymus  4u.gif
Kaip supratau alpaka geriausiai tinka dekorui smile.gif



na nezinau kokia alpaka turi ornamentai bet mano pirkta wool.lt labai svelnute netik riesinems tinka bet ir saliams ar kitiems drabuziams (kas labai arti nuogo kuno ) gal ne alpaka pirkot o pietu amerikos sluoksna? ji siurkstoka
mirksiukas.gif
Atsakyti
Padange, turbūt jau visoms labai seniai aišku, kad jums Woole pati geriausia vilna smile.gif .
Atsakyti
Besijuokianti,as nepamenu kur savaja pirkau ,bet maniske irgi labai svelni,svelnesne uz merino 21.
Atsakyti
Googlas teigia, kad alpakos plaukas svyruoja nuo 13 iki 30 mic. Turbūt ženklus skirtumas tokioj amplitudėj švelnumo atžvilgiu būtų smile.gif . Maždaug iki 22 mic. alpakos vilnos kaina yra žiauriai didelė, toliau su kiekvienu micronu stipriai mažėja.
Alpakos plaukas turi daug mažesnius dantukus/žiuželius nei avių vilna, todėl daug blogiau veliąs, bet veliąs.
Laikoma, kad ji šiltesnė bei patvaresnė nei avių vilna, bei gerokai minkštesnė.
Belieka pasiklaust perkant, kiek gi tų micronų perkam smile.gif .
Atsakyti
taip ,is tiesu alpaka veliasi sunkiai ,uztat jos vienos niekad nenaudoju,bet imaisyti veliant man patinka.maniske nepigiai kainavo ,o storis manau ,kad ten apie 20 buvo.bet as jos ir pirkau gal tik po 50 gramu keliu spalvu.Siuo metu jau nebeturiu ,bet labai knieti vel isigyti.ji suteikia kazkokios tai prabangos biggrin.gif .Nu vien zodziu ,man patinka bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti