Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

kai kepurėje yra padarytos klostės ar jos yra kaip nors sutvirtinamos kad būtų savo vietoje g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu jusu paklausti apie vilna. Zodziu,auginu romanovo veisles avyte. Kiek zinau jos vilna skaitosi geriausia ir labai tinkanti velimui(butent taip buvo parasyta,nezinau kodel-ji tokia siurkstoka). Gal kas jau turite patirties su tokia vilna? As velti dar nebandziau,bet,kadangi vilna mano kieme vaiksto,tai galvoju,gal pabandysiu.. g.gif Nukirpt,isplaut ir sukarsti jau mokeciau.Su dazymu dar neissiaiskinau.
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 01 13, 11:00)
Nukirpt,isplaut ir sukarsti jau mokeciau.Su dazymu dar neissiaiskinau.

juk Romanovo vilna tamsi, kaip ją benudažysi? O ir kam dažyti-spalva ir taip fantastiška jų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2012 01 13, 13:03)
juk Romanovo vilna tamsi, kaip  ją benudažysi? O ir kam dažyti-spalva ir taip fantastiška jų 4u.gif


Spalva tai grazi,pagrinde ji ir dominuotu mano velimuose(jei seksis man),bet man norisi ir pvz salotines ar oranzines. Tai ar imanoma tokia isgaut butu is tamsios vilnos? Nuo to priklauso mano tolimesni pirkimai-ruosiuos pirkt avytei drauge,tai galeciau ir kokia merino nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 01 13, 11:11)
norisi ir pvz salotines ar oranzines. Tai ar imanoma tokia isgaut butu is tamsios vilnos? Nuo to priklauso mano tolimesni pirkimai-ruosiuos pirkt avytei drauge,tai galeciau ir kokia merino nusipirkti  biggrin.gif

Nemanau, kad gautum salotinę ant tamsios vilnos, jau reiktų įsitaisyt baltavilnių avių. Nors gal išsamiau patirtimi pasidalintų vėlėjos, kurios dažo. Aš tai čia iš nuojautos tik dėstau smile.gif , nesu dažiusi 4u.gif
Atsakyti
Na tai čia kaip ir aiški veiklos eiga , jei vilna tamsi ar tamsoka, vadinasi kad ja dažyt šviesiai pirma reiktu ja balinti ir tik tada dažyt, nes dažant gausis tik tamsios spalvos ,bet jokiu būdu ne salotonė ar ryški orandžinė ax.gif .
Atsakyti
Aciu uz konsultacijas 4u.gif O ka galetumet del pacios vilnos pasakyti? Ji siurksti,ar suvelta tinka drabuziams? Net nezinau,kaip ji atrodo sukarsta. (pavasari tik kirpsiu pirma karta).
O gal zinote,kur galima butu apie dazyma pasisikaityti lietuviskai? Kur tuos dazus/balikli pirkti?
Atsakyti
Žinot mano patarimas tai būtu kitoks, velkit ta natūralia vilnele , o dasipirkit spalvotos jei jums tik dekorui reikia.Drabužiams ji bus per stora ir per šiurkšti, ja galite naudoti tapkutėms ir rankinėms.Natūrali vilna visgi yra tikrai geras dalykas , neapdorota jokiais chemikalais ir pan thumbup.gif .
Kur skaityti nežinau ax.gif , gal lietuviu kalba ir nelabai daug tos info būtu , bet manau visagalis googlas gali daug ka pasakyt mirksiukas.gif .
Atsakyti
esu daziusi ne karta namine balta vilnele.splavos tai gaunasi visai neblogos,tik jau ta terlione nepatinka man.
o dazu tai buna pirkti kai kuriose ukinese parduotuvese,esu maciusi ir norfose.Tik reiktu rinktis dazus tiktai vilnai,o ne medvilnei,nes pastaruju buna dazniausiai,bet is ju spalvos nelabai kokios gaunasi.Bet as pati tai tikrai nedazyciau Romanovo avyciu vilnos thumbup.gif
Atsakyti
Dažiusi ir aš su tais parduotuviniais dažais , bet yra dažu ivairiausiu.Tarkim yra Javana dažai kur imerkus vilnele nubėga po to visiškai skaidrus vandenukas i vsio. Su tais parduotuviniais yra sudėtingiau , nes kartasi jie pasileidžia, reik naudoti nemažai vandens kad gerai išskalauti.O juk vilna dažyti reikia švelniai, kad nesuvelti jos dar net nepradėjus velt smile.gif . Ai vienok dažymas visad terlionė ir kvapai, jeigu turėčiau atskira patalpa , tai dažyčiau , nes visai smagu pasižaist, bet kai tenka tai daryt virtuvėje, tai po to ilgai tenka vėdint ax.gif .
Atsakyti
sveikos,prasau padekit.veliau vaikiskas tapkytes,nu niekaip nesusivele vilna kad butu tvirta,sluoksniuojasi patempus pirstais ir viskas.ka daryti?
Atsakyti
Gal kas galėtų papasakoti, kuo ypatinga alpaka vilna - kaip veliasi, kaip nešiojasi, ar švelni? Gal ji panaši į 18mic sluoksną? 4u.gif
Atsakyti