Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Sveikos velejos wink.gif
Noriu savo suneliui nuvelt liemene. Kaip reik velt, kad nebutu baisiai kieta: ar velt ant medziagos, ar ploniau vilna det ar nedavelt? aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės,
mačiau tokį pano, vilna užvelta ant tokio kaip ir vatinio audinio. Padaryti natiurmortai ir pan smile.gif
Nežinot ten sausai ar šlapiai daryta?
Atsakyti
Padekite kaip reikia teisingai isvelti garbanota salika? niekaip nesigauna isstysta sad.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, gal zinote kur yra Vln pikrti skaidriu kaliosiuku?
arba gal kas parduoda?

labai lauksiu i AZ
Atsakyti
[quote=looo,2010 12 09, 19:23]
sveikos mergaites, gal zinote kur yra Vln pikrti skaidriu kaliosiuku?
arba gal kas parduoda?

labai lauksiu i AZ
[/quote


gal patarsit,kaip sutvirtint gele,man ji nelabai tvirta gavom,minksta.Ka ne taip darau?
Atsakyti
Džiaugsmoji diena,jei butum moksleive ,tai pakviesciau i savo bureli .dirbu su mokinukemis wub.gif
Atsakyti
va koki daikta parsiveziau is kaimo,kociojimui thumbup.gif rankos ne taip pavargsta. cia kocelas,kur senovej patalyne lygindavo-kociodavo.

user posted image


Atsakyti
Ausruze geras isradimas thumbup.gif sakykit mergaites,kas per daiktas vilnos garbaneles?(as tik pradedancioji,tai turiu daug kvailu klausimu)man jos negarbanotos o tiesios gaunasi,gal jas reikia suslapint pries deliojant,as delioju sausas g.gif tokios http://mazaseriukas....ab6795ba4c7becc
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2011 01 09, 22:06)
va koki daikta parsiveziau is kaimo,kociojimui thumbup.gif rankos ne taip pavargsta. cia kocelas,kur senovej patalyne lygindavo-kociodavo.

Ant jo ir trinti galima, labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2011 01 09, 22:06)
va koki daikta parsiveziau is kaimo,kociojimui thumbup.gif rankos ne taip pavargsta. cia kocelas,kur senovej patalyne lygindavo-kociodavo.

user posted image


turiu toki kažkur, tik niekada nepagalvojau kad su juo galima kočioti smile.gif
Atsakyti
Uj, kaip aš norėčiau tokio daikto. Kažkada senam bute tėvai turėjo, bet kai kraustėsi į naują butą daug ką išmetė. Gaila..
Atsakyti
SVEIKUTE GAL KURI UZMATETE KUR NORS PAMOKELE KAIP VELIAMAS PALTAS? 4u.gif
Atsakyti