Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

blansyte, aciu labai uz issamius paaiskinimus bandysiu dar karteli 4u.gif
Atsakyti
Gal pas jus būtų galima gauti patarimą? 4u.gif Truputį bandau velti, ir noriu paklausti, kaip va taip sugarbanoti gražiai tą kraštelį? Kad jis toks banguotas gautūsi? Vakar bandžiau daryti gėlytę, tampiau aš ten ją visaip, bet vistiek taip neišėjo padaryti verysad.gif

user posted image
Atsakyti
as dar nekokia velike,bet pastebejau,kad is balto lb greit susivelia ir ten nieko neina sustebet, o jei koki spalvpta (as tueau morkini) tai reikejo stengtis, kad susiveltu, veliau ant lino tai nelb ir prikibo sad.gif manau reiks dar kazkoki dekora daryt, kad uztikrintai laikytusi...
tad manau bandyk su spalva ir gausis tos bangos smile.gif bent jau man taip gavosi pamatyti ir patirti kada tas nbangavimasis ivyksta smile.gif
Atsakyti
labai grazus darbeliai thumbup.gif
O kaip butu galima ismokti velti?gal kas galetu susakyt kokiu priemoniu reikia ? blush2.gif
Atsakyti
Papuošti namams
Lelija
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 30 gegužės 2010 - 20:32
Katinyti, tavo lelija nuostabi!!!!!
ziureciau ir ziureciau....ir ziuriu deja jau 10 min...puikiai padaryta.
man toks jausmas kad ji dar ir nuostabiai kvepia:))
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 05 30, 21:30)
Papuošti namams
Lelija

thumbup.gif Matosi, kad idejai darbo wub.gif Labai grazi lelija!
Atsakyti
Katinyti, lelija nuostabi wub.gif , labai tikroviška
Atsakyti
Na ji kol kas nekvepia, nes mintis, kad galim pakvėpinti ja mėgstamais kvepalais mirksiukas.gif .
Dėkui visoms 4u.gif
Atsakyti
labai grazi lelija smile.gif
Atsakyti
Eina sau, kokia lelija.........ar cia tikrai ne tikra? wub.gif wub.gif wub.gif Niu trūksta žodžių, koks grožis.
Atsakyti
Katinytis , nustebinai ...tokį grožį sukūrei wub.gif wub.gif wub.gif Tikrai tikra tikriausia lelija gavosi thumbup.gif
Atsakyti