Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Aislanda @ 2006 02 15, 15:52)
jau beveik baigiu sunaudoti Henna plius spindesio kapsules, man tai jos  thumbup.gif ir plaukai pradejo labiau spindeti plius jos maitina, atstato plaukus neleidzia skilineti galiukams  smile.gif

kokios spalvos tos kapsules ir ant viso plauku ilgio tepi?
Papildyta:
QUOTE(xlr @ 2005 07 25, 12:28)
as turiu keleta priemoniu, kurios plaukams siek tiek padeda:
Tonucia purskiklis, trevor sorbie kauke ir kondicionierius, t-gel sampunas, naturia sampunas is rene furterer, Karite purskiklis. Lyg ir viskas. Kai plaudavau kokiu wash&go,  plaukai atrode bjaurus ir nusiure. O kai praejo menesis po dazymo, vos neverkiau, nes plaukai atrode klaikiai. Dabar jau puse galvos atauge naturalios spalvos plaukai. Jie graziai blizga ir nera ju labai mazai. Reikia rupintis savimi. Kazka reiktu nusipirkti is tigi bed head gal toki spoil me. Bet kaina nemaza- 65lt.

sveika,
ka daro tas tonucia purskiklis ir kokiems jis paukams tinka. maciau ji, bet nepirkau nezinijau kam jis naudojamas. o karite purskiklis kokiems plaukams? ar jis taip pat is rene furteres? man l patinka si firma yra karite kremas kauke plaukams.
o is tigi ka naudoji? kas tas spoil me? noreciau pabandyti kazka is sios firmos bet taip pat neapsisprendiu ka. gal ka patartum?
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 02 16, 18:05)
kokios spalvos tos kapsules ir ant viso plauku ilgio tepi?
Papildyta:

sveika,
ka daro tas tonucia purskiklis ir kokiems jis paukams tinka. maciau ji, bet nepirkau nezinijau kam jis naudojamas. o karite purskiklis kokiems plaukams? ar jis taip pat is rene furteres? man l patinka si firma yra karite kremas kauke plaukams.
o is tigi ka naudoji? kas tas spoil me? noreciau pabandyti kazka is sios firmos bet taip pat neapsisprendiu ka. gal ka patartum?



na aš ne xlr blush2.gif , bet pasisakysiu dėl tonucios: na pagal aprašymą jis turėtų purinti plaukus (na tankinti), bet tiesa sakant, tikėtosi efekto aš neišgavau, tai taip ir numečiau, ir šiaip man labai keistapasirodė jo konsistencija, tokios minkštos putos ( na labai minkštos biggrin.gif ). Iš tigi firmos aš nebent bandyčiau Dumb blond kaukę šviesiaplaukėms, nes kažkaip man tos firmos kvapai pernelyg aštrūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 02 16, 18:01)
na aš ne xlr  blush2.gif , bet  pasisakysiu dėl tonucios: na pagal aprašymą jis turėtų purinti plaukus (na tankinti), bet tiesa sakant, tikėtosi efekto aš neišgavau, tai taip ir numečiau, ir šiaip man labai keistapasirodė jo konsistencija, tokios minkštos putos ( na labai minkštos biggrin.gif ). Iš tigi firmos aš nebent bandyčiau Dumb blond kaukę šviesiaplaukėms, nes kažkaip man tos firmos kvapai pernelyg aštrūs g.gif

aisku, dekui uz atsakymus. o ka tu dar bandei i tigi firmos? as maciau kazkoks aliejukas galams yra bet 75 lt kainuoja doh.gif tai nezinau kazin ar jis geresnis uz alfa parf aliejuka? o as kaip tik sviesiaplauke, jauciu reiekes pabandyt ta dumb blond kauke? o tu bandei ja?
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 02 16, 19:05)
aisku, dekui uz atsakymus. o ka tu dar bandei i tigi firmos? as maciau kazkoks aliejukas galams yra bet 75 lt kainuoja  doh.gif  tai nezinau kazin ar jis geresnis uz alfa parf aliejuka? o as kaip tik sviesiaplauke, jauciu reiekes pabandyt ta dumb blond kauke? o tu bandei ja?



iš tigi esu bandžius šampūną ir balzamą, efektas neblogas, bet man pernelyg saldaininiai jų kvapai, o aš įkyrių nemėgstu ax.gif dėl dumb blond nepirkau, nes tada nusipirkau iš joico firmos ir žiauriai nusivyliau schmoll.gif , tai va dabar ir mąstau pirkti dumb blond'ą, nes galvoju man irgi kaip blondinei būtų neblogai 4u.gif
o apie aliejuką nieko negirdėjau, būtų įdomu, nes man aktualus galiukų klausimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 02 15, 15:52)
jau beveik baigiu sunaudoti Henna plius spindesio kapsules, man tai jos  thumbup.gif ir plaukai pradejo labiau spindeti plius jos maitina, atstato plaukus neleidzia skilineti galiukams  smile.gif


turiu ir as tas kapsulytes thumbup.gif yra blizgesio suteikiancios zalios ir raudonos - maitinancios ir abi labai geros, net nelabai jauciu skirtuma ax.gif turiu abi ir ypatingom progom tas kapsulytes panaudoju, kai noriu ypatingai zvilganciu plauku, o kas dienai tinka ir fructis bei kiti kremukai. turiu ir semi di lino, bet jis man taip neypatingai, nes kita diena plaukai ziauriai velias. gal dar nesupratau, reiks ilgiau panaudot rolleyes.gif
Papildyta:
vakar vaistinej maciau bio traitment aliejuka plaukam irgi semenu pagrindu, gal kuri bandet? kazkaip noreciau visai pabandyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 02 16, 18:17)
iš tigi esu bandžius šampūną ir balzamą, efektas neblogas, bet  man pernelyg saldaininiai jų kvapai, o aš įkyrių nemėgstu ax.gif  dėl dumb blond nepirkau, nes tada nusipirkau iš joico firmos ir žiauriai nusivyliau schmoll.gif , tai va dabar ir mąstau pirkti dumb blond'ą, nes galvoju man irgi kaip blondinei būtų neblogai 4u.gif
o apie aliejuką nieko negirdėjau, būtų įdomu, nes man aktualus galiukų klausimas bigsmile.gif

o kaip vadinasi tas sampunas ir balzamas? kokiems plaukams? man jauciu patiktu saldainiu kvapai ax.gif
Atsakyti
o man siandien nelaime atsitiko....issukinejau rozete ir jinai sprogo...ir ziezirbos per visur pasipyle....ir plaukus nusvilino...ne visai, bet smarve pasijaute, apziurejau veidrody biski lopais pavare..dabar susisiause...sedziu vasku susiteplojus ir planuoju l. stipria kauke pirkt...kad apsunkintu ir nesisiaustu jie taip...ot vista....
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 02 16, 21:29)
o man siandien nelaime atsitiko....issukinejau rozete ir jinai sprogo...ir ziezirbos per visur pasipyle....ir plaukus nusvilino...ne visai, bet smarve pasijaute, apziurejau veidrody biski lopais pavare..dabar susisiause...sedziu vasku susiteplojus ir planuoju l. stipria kauke pirkt...kad apsunkintu ir nesisiaustu jie taip...ot vista....

blink.gif blink.gif Na uzuojauta tai jau tikrai 4u.gif
Ir sugebek tu taip blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 02 16, 23:29)
o man siandien nelaime atsitiko....issukinejau rozete ir jinai sprogo...ir ziezirbos per visur pasipyle....ir plaukus nusvilino...ne visai, bet smarve pasijaute, apziurejau veidrody biski lopais pavare..dabar susisiause...sedziu vasku susiteplojus ir planuoju l. stipria kauke pirkt...kad apsunkintu ir nesisiaustu jie taip...ot vista....

Ne, na bet taip tai dar negirdejau. Dar gerai, kad viskas tau gerai baigesi. Kita karta neuzsiiminek rozeciu sukinejimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 02 16, 21:40)
o kaip vadinasi tas sampunas ir balzamas? kokiems plaukams? man jauciu patiktu saldainiu kvapai  ax.gif


na va, kiekvienam savo, mano draugė tai irgi labai mėgsta tuos kvapus, o man jie kažkaip per aštrūs ax.gif aš bandžiau self absorbed šampūną ir balzamą, su vitaminais, tai plaukams patiko biggrin.gif

dabar nusipirkau kerastase šampūną žaliam buteliuke volumactive, ar kaip ten, žiūrėsiu........ g.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 02 16, 22:29)
o man siandien nelaime atsitiko....issukinejau rozete ir jinai sprogo...ir ziezirbos per visur pasipyle....ir plaukus nusvilino...ne visai, bet smarve pasijaute, apziurejau veidrody biski lopais pavare..dabar susisiause...sedziu vasku susiteplojus ir planuoju l. stipria kauke pirkt...kad apsunkintu ir nesisiaustu jie taip...ot vista....

Nu ir kaip??? Man neseniai panašiai buvo. Sėdėjom pas draugę, ir ant stalo gulėjo žiebtuvėlis, o aš iš neturėjimo ką veikt pasiėmiau ir galvojau reikia pažiūrėt kaip užsidega, nes toks mandras buvo. O ten buvo nustatyta labai didelė ugnis. Aš paspaudžiau, kaip davė ugnis doh.gif . Girdžių kažkoks garsas, pasirodo, mano grifka, nu kirpčiukai užsidegė doh.gif . Jie tiksliau nedegė, o svilo. Nu neblogai nusvilo. Irgi tepiau visokiais tepalais ir želėm kad tik nesimatytų. Teko eit pas kirpėją ir storint grifką. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 21 vasario 2006 - 15:15
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 02 16, 19:05)
kokios spalvos tos kapsules ir ant viso plauku ilgio tepi?
Papildyta:

sveika,
ka daro tas tonucia purskiklis ir kokiems jis paukams tinka. maciau ji, bet nepirkau nezinijau kam jis naudojamas. o karite purskiklis kokiems plaukams? ar jis taip pat is rene furteres? man l patinka si firma yra karite kremas kauke plaukams.
o is tigi ka naudoji? kas tas spoil me? noreciau pabandyti kazka is sios firmos bet taip pat neapsisprendiu ka. gal ka patartum?
zalios spalvos.tepu ant visu plauku ilgio po kiekvieno plovimo biggrin.gif man asmeniskai raudonos nelabai schmoll.gif
Atsakyti