Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Stichija @ 2005 06 09, 12:23)
Siandien bandysiu Hypery Eurovasitine nusiaubt  ax.gif  blush2.gif
Kaip tik siandien laikas galva plaut, butu pats tas paziuret, kas gausis smile.gif


smile.gif OK sėkmės smile.gif
Atsakyti
Manau, kad plaukai kaip iš reklamos būna įgimti. Vienos turi tokius gražius plaukus, o kitos ne. Aišku galima šiek tiek pataisyti plaukų būklę, bet jeigu tavo plaukai yra ploni, nušiurę ir pan. tai jokios priemonės nepadės.
Atsakyti
Na nezinau. Bet as pati naudoju kauke plaukams is Fairness (Genera). Man patinka. Tinka ir dazytiems (pagyvina, suteikia blizgesio ir svelnumo), ir naturaliems plaukams. Man tai thumbup.gif
Atsakyti
as turiu keleta priemoniu, kurios plaukams siek tiek padeda:
Tonucia purskiklis, trevor sorbie kauke ir kondicionierius, t-gel sampunas, naturia sampunas is rene furterer, Karite purskiklis. Lyg ir viskas. Kai plaudavau kokiu wash&go, plaukai atrode bjaurus ir nusiure. O kai praejo menesis po dazymo, vos neverkiau, nes plaukai atrode klaikiai. Dabar jau puse galvos atauge naturalios spalvos plaukai. Jie graziai blizga ir nera ju labai mazai. Reikia rupintis savimi. Kazka reiktu nusipirkti is tigi bed head gal toki spoil me. Bet kaina nemaza- 65lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xlr: 25 liepos 2005 - 12:35
Man teko skaityti kaip padaro tokius nerealius plaukus reklamose - pritepa ivairiausiu priemoniu, po to modeliai savaite laiko negali ju isplauti ir apsvietimas stebuklus daro..stai ir visas grozis schmoll.gif visgi ir gyvenime pasitaiko plauku kaip is reklamos, tik labai retai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Joana1 @ 2005 07 01, 20:36)
Manau, kad plaukai kaip iš reklamos būna įgimti. Vienos turi tokius gražius plaukus, o kitos ne. Aišku galima šiek tiek pataisyti plaukų būklę, bet jeigu tavo plaukai yra ploni, nušiurę ir pan. tai jokios priemonės nepadės.

Nesutinku.Tokie plaukai - tai ilgos ir varginancios prieziuros metai is metu + gero apsvietimo ir formavimo priemoniu + retusavimo ir pagrazinimo kompiuteriu rezultatas.
Atsakyti
Savo plaukais nesiskundžiu.Ilgi,šiek tiek banguoti,švelnus,bet jiems trūksta to žvilgelio,blizgesio,spindejimo...
Taigi noreciau,kad parekomenduotumet priemonių plaukams,kurios suteiktų mano plaukams konkrečiai žvilgesį (bet jeigu taip pat ir kitokų gerų funkcijų atlieka-dar geriau). 4u.gif
P.s atsiprašau už klaidingą temos,pavadinimą.Turėjo būti "Plaukų žvilgesys".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo invisible_shadow: 12 vasario 2006 - 12:01
1. Naudoti tikrai tavo plaukui tinkančias priemones.
2. Gerti vitaminus stiprinančius plaukus.
3. Specialios blizginančios priemonės. Turiu Citre Shine blizgiklį. Tik manau jis labiau tinka sausiems plaukams, gal banguotiems ir dar šviesiems. Mano tamsūs ir tiesūs, tai tarsi suriebaluoja. Nors, kai reikia spindesio neblogai.
Mano manos tikrai labai blond. Tai jai thumbup.gif
Atsakyti
yra daug blizgikliu 4u.gif ,

pvz: Wella desing massive shine on (apsauga nuo UV) yra droguose apie 10lt
Semi di lino FINICHING yra sarmoj apie 50lt

Atsakyti
O ar kas žinot kokias natūralias priemones, kurios padeda sustiprint plaukus ir sueikt žvilgesį be citrinos ir acto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 01, 23:48)
Man teko skaityti kaip padaro tokius nerealius plaukus reklamose - pritepa ivairiausiu priemoniu, po to modeliai savaite laiko negali ju isplauti

Aš turbūt irgi tą patį straipsnį skaičiau mirksiukas.gif kažkoks modelis paskojo, kad po reklamos savaitę laiko negalėjo normaliai plaukų išplaut, nes jie kaip kokiu vašku ištepti atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 15 vasario 2006 - 14:55
QUOTE(eglytek @ 2006 02 15, 14:54)
O ar kas žinot kokias natūralias priemones, kurios padeda sustiprint plaukus ir sueikt žvilgesį be citrinos ir acto? ax.gif
jau beveik baigiu sunaudoti Henna plius spindesio kapsules, man tai jos thumbup.gif ir plaukai pradejo labiau spindeti plius jos maitina, atstato plaukus neleidzia skilineti galiukams smile.gif
Atsakyti