Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Onora @ 2005 06 07, 20:58)
Mano garbanoti plaukai, bet neatrodo stori, bet kai issitiesinu su tiesinanciom znyplem- tai jie tokie purus, stori, bei sunkus patampa  thumbup.gif
Dar perskaiciau, kad baigiant fenu dziovint plaukus reikia tai daryti saltu oru (aisku ne visuose fenuose tas saltas oras buna).

Mano plaukai gana blizgus, bet tik is arti ziurint, nes papure plaukai niekad labai blizgus neatrodo. Dazau mazdaug kas puse metu Garnier dazais po 8 litus- jie man kaip ilgai veikianti kauke - plaukus tiesiog pagyvina.

O saules zuikuciai tikrai niekad nezais plaukuose, kaip kad per reklama rodo


Na, maniškiai žvilga, tik nelabai jų daug cry.gif O noriu storų, kad į saują suėmus gerai justųsi.....
ech...............
Atsakyti
man kirpeja sake kad garbanoti plaukai niekad nezvilga nes luzta spindulys
Atsakyti
QUOTE
o as mastau, ar apskritai tokie plaukai, kaip pantene reklamoje imanomi... 
realybeje tokiu nesu macius 


Imanomi, imanomi. Man paciai dar pries pora metu visi komplimentus sakydavo (beje, nuo pat vaikystes), kad pas mane labai sveiki ir blizgantys plaukai. Ir Svedijoje kai buvau netgi siule kazkoki ten sampuna reklamuot! Taigi, turejau tokius tamsius ir grazius, kol nesusisviete man galvelej kad reikia plaukus sruogelem sviesint... doh.gif O va dabar kad ir vel tamsiai dazau, bej jau nebe tas... schmoll.gif Taip ir Pantene reklamoje - naturalus plaukai pries labai sviesias lempas - ir blizga labai graziai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2005 06 08, 22:54)
Imanomi, imanomi. Man paciai dar pries pora metu visi komplimentus sakydavo (beje, nuo pat vaikystes), kad pas mane labai sveiki ir blizgantys plaukai. Ir Svedijoje kai buvau netgi siule kazkoki ten sampuna reklamuot! Taigi, turejau tokius tamsius ir grazius, kol nesusisviete man galvelej kad reikia plaukus sruogelem sviesint... doh.gif O va dabar kad ir vel tamsiai dazau, bej jau nebe tas... schmoll.gif Taip ir Pantene reklamoje - naturalus plaukai pries labai sviesias lempas - ir blizga labai graziai! smile.gif

Oi neįtikinsit manes, kad Panten reklama natūraliai nufilmuota, be jokių efektų schmoll.gif
Pirmos gatvėje sutiktos aišku nekviečia šampūnų reklamuot, bet šiuolaikinias technologijos galimybes išnaudoja 100% biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo kad ten tikrai yra pasinaudota visokiais pagražinimais ir t.t,bet manau kad panašių plaukų tiktai yra,gal ir ne tokių gražių bet kažkas panašais tai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 09, 09:49)
Man atrodo kad ten tikrai yra pasinaudota visokiais pagražinimais ir t.t,bet manau kad panašių plaukų tiktai yra,gal ir ne tokių gražių bet kažkas panašais tai  yra smile.gif

Panašių gal, bet ne veidrodinių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 09, 09:49)
Man atrodo kad ten tikrai yra pasinaudota visokiais pagražinimais ir t.t,bet manau kad panašių plaukų tiktai yra,gal ir ne tokių gražių bet kažkas panašais tai  yra smile.gif


Aš manau, kad yra kažkoks purškalas, kuris atspindi gerai šviesą, o reklamos filmuojamos esant tikrai super stipriam apšvietimui: taigi, labai gerai plaukai air atspindi šviesą, tai ir gaunas toks efektas....
Atsakyti
Panos, paaiskinkit man kvailai moteriskei, kas ten ant to stebuklingo Oasis ar kaip ten tiubiko uzrasyta? siandien Kauno Pramones Maximkos Eurovaistinej isvarciau visus Oasis buteliukus, bet nei vieno neradau 100 ml, visi po 50, ir uzrasyta kad stiprios fiksacijos plauku modeliavimo zele. O tai tas kremukas kaip lietuviskais ar kokia kita kalba vadinasi? Ka su juo aplamai daryt? Ar kaip kauke naudot, ar issiplovus tik biski plaukus pamozoti ir " modeliuoti kaip iprasta " smile.gif Nu gal kas zinot..... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 06 09, 11:51)
Panos, paaiskinkit man kvailai moteriskei, kas ten ant to stebuklingo Oasis ar kaip ten tiubiko uzrasyta? siandien Kauno Pramones Maximkos Eurovaistinej isvarciau visus Oasis buteliukus, bet nei vieno neradau 100 ml, visi po 50, ir uzrasyta kad stiprios fiksacijos plauku modeliavimo zele. O tai tas kremukas kaip lietuviskais ar kokia kita kalba vadinasi? Ka su juo aplamai daryt? Ar kaip kauke naudot, ar issiplovus tik biski plaukus pamozoti ir " modeliuoti kaip iprasta  " smile.gif Nu gal kas zinot..... ax.gif  blush2.gif


Osis+ Scream. Sidabrinės spalvos tiūbukas. Kaina apie 15 Lt.
Pasižiūrėk čia:

http://www.shins.com...ails.asp?ID=598

O naudot - kaip plaukų vašką, žėlę ar kremą modeliavimui. Gali tept ant šlapių ir ant sausų plaukų. (Tik stipriai nepadaugink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 09, 10:54)
Osis+ Scream. Sidabrinės spalvos tiūbukas. Kaina apie 15 Lt.
Pasižiūrėk čia:

http://www.shins.com...ails.asp?ID=598

O naudot - kaip plaukų vašką, žėlę ar kremą modeliavimui. Gali tept ant šlapių ir ant sausų plaukų. (Tik stipriai nepadaugink smile.gif


ACIU!!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 06 09, 12:07)
ACIU!!!!!!!!! 4u.gif


Kai išbandysi - pasakyk ar patiko smile.gif
Nes aš kol kas kaifuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 09, 11:10)
Kai išbandysi - pasakyk ar patiko smile.gif
Nes aš kol kas kaifuoju smile.gif

Siandien bandysiu Hypery Eurovasitine nusiaubt ax.gif blush2.gif
Kaip tik siandien laikas galva plaut, butu pats tas paziuret, kas gausis smile.gif
Atsakyti