Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

aš šiandien grižau is kirpyklos, tai va dabar turiu blizgančius plaukučius po dažymo smile.gif
o šiaip nusipirkus esu blizgiklį plaukų irgi... irgi lako pavidalo smile.gif niu ka aš žinau... kurį laiką pablizga, bet labai trumpam... ir paskui vėl tas pats... ;/
Atsakyti
Va pamiršau pasakyti,kad man chna blizgesiuko šiek tiek suteikė,taigi ir aš irgi turiu šiek tiek blizgančius plaukučius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 02, 21:27)
Va pamiršau pasakyti,kad man chna blizgesiuko šiek tiek suteikė,taigi ir aš irgi turiu šiek tiek blizgančius plaukučius rolleyes.gif


O kaip juos storesnius padaryt :h,
Atsakyti
o as mastau, ar apskritai tokie plaukai, kaip pantene reklamoje imanomi... g.gif
realybeje tokiu nesu macius schmoll.gif
Atsakyti
Pas mano vyro pusesere,tokie plaukai,kaip reklamoje,ilgi,grazus kirpimas,dazyti juodai,labai blizga ir t.....,labai jai pavydziu blush2.gif ir stengiuosi savo atsiaugint,kad butu tokie patis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2005 06 03, 09:16)
Pas mano vyro pusesere,tokie plaukai,kaip reklamoje,ilgi,grazus kirpimas,dazyti juodai,labai blizga ir t.....,labai jai pavydziu  blush2.gif  ir stengiuosi savo atsiaugint,kad butu tokie patis  ax.gif


o tai ka ji naudoja? Ar cia visgi nuo genu priklauso? Savo plaukais nesiskundziu, bet tokiu kaip pantene reklamoje oj kaip noreciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 06 03, 10:09)
o as mastau, ar apskritai tokie plaukai, kaip pantene reklamoje imanomi...  g.gif
realybeje tokiu nesu macius  schmoll.gif

man pavyzdžiui Krivicko Jurgos labai gražūs plaukai ax.gif bet kiek pastebėjau tokie tviskantys plaukai dažniau pas tamsiaplaukes pasitaiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(winter @ 2005 06 03, 11:30)
bet kiek pastebėjau tokie tviskantys plaukai dažniau pas tamsiaplaukes pasitaiko  schmoll.gif


gal labiau pas juodaplaukes... Vistiek kazkaip juoda spalva labiau blizga rolleyes.gif
Atsakyti
tai,kad pas ja ilgi,juodai dazyti tai todel ir grazus smile.gif
Atsakyti
Aš nepasakyčiau,kad pas ją labai gražūs...man nelabai ax.gif
Atsakyti
teip teip, kad oasis kosmetiką giria as jau senai iš kirpėjų girdėjau.gyrė šiaip ir tą oasis skystį skirtą plaukų tiesinimui, sakė kad ir esant drėgnam orui plaukai tada nesišiaušia rolleyes.gif bet pati aš dar nebandžiau, kai pabandysiu bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 03, 09:24)
O kaip juos storesnius padaryt :h,


Mano garbanoti plaukai, bet neatrodo stori, bet kai issitiesinu su tiesinanciom znyplem- tai jie tokie purus, stori, bei sunkus patampa thumbup.gif
Dar perskaiciau, kad baigiant fenu dziovint plaukus reikia tai daryti saltu oru (aisku ne visuose fenuose tas saltas oras buna).

Mano plaukai gana blizgus, bet tik is arti ziurint, nes papure plaukai niekad labai blizgus neatrodo. Dazau mazdaug kas puse metu Garnier dazais po 8 litus- jie man kaip ilgai veikianti kauke - plaukus tiesiog pagyvina.

O saules zuikuciai tikrai niekad nezais plaukuose, kaip kad per reklama rodo
Atsakyti