Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

sveikos, man su plaukais irgi problema, as tai pavydziu kinams smile.gif kokie ju blizgus plaukai ir lygus.. pas mane net prie saknu ant pavirsiaus plaukai pakile i virsu unsure.gif naudoju aliejuka, bet vis jo perdedu ir plaukai susiriebalina g.gif vitaminu irgi bandxiau gert, bet kad nieko.. gal kas bandet kokoso aliejuka? ar jis padeda plaukams atsigauti??
Atsakyti
sveikos merginos.... gal zinot kas dar prekiauja ORISING (jei teisingai parasiau blush2.gif ) aliejukais.Seniau pirkdavau sarmoje, bet dabar nebera unsure.gif sake nutrauke sutarti su ta firma.man jie laaabai geri.
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2008 06 10, 16:42)
sveikos, man su plaukais irgi problema, as tai pavydziu kinams smile.gif kokie ju blizgus plaukai ir lygus.. pas mane net prie saknu ant pavirsiaus plaukai pakile i virsu  unsure.gif  naudoju aliejuka, bet vis jo perdedu ir plaukai susiriebalina  g.gif  vitaminu irgi bandxiau gert, bet kad nieko.. gal kas bandet kokoso aliejuka? ar jis padeda plaukams atsigauti??



as nusipirkau neseniai kokosu aliejuka, is kosmodos jis su priedais tai man nelabai..o vat naturalus tai super wink.gif labai paminkstina plaukus, jie blizga, matosi tokie padrekinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Bent karta i savaite butu gerai plaukus atkuriama kauke palepinti smile.gif
O siaip naudoti apsaugas pries dzovinima ir tiesinima butinai smile.gif
Yra ir blizgikliu, bet dienai baigiantis plaukai jau kaip ir nelabai gera isvaizda turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 06 10, 19:21)
as nusipirkau neseniai kokosu aliejuka, is kosmodos jis su priedais tai man nelabai..o vat naturalus tai super wink.gif labai paminkstina plaukus, jie blizga, matosi tokie padrekinti  mirksiukas.gif


O kur perki natūralų kokosų aliejų? bigsmile.gif Būtų "maximoje"?- vis nepasižiūriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2008 06 10, 16:42)
sveikos, man su plaukais irgi problema, as tai pavydziu kinams smile.gif kokie ju blizgus plaukai ir lygus.. pas mane net prie saknu ant pavirsiaus plaukai pakile i virsu  unsure.gif  naudoju aliejuka, bet vis jo perdedu ir plaukai susiriebalina  g.gif  vitaminu irgi bandxiau gert, bet kad nieko.. gal kas bandet kokoso aliejuka? ar jis padeda plaukams atsigauti??


as skaiciau, kad kines ir japones naudoja kameliju alieju(issitepa plaukus ir palaiko kelias valandas)o plaukus sluostosi silkinemis servetelemis, todel ju plaukai taip blizga nail.gif angel.gif flirt.gif
Atsakyti
Gal galetumete padeti susitvarkyti su plaukais? 4u.gif Man 15 metu. Plaukai greitai susiriebaluoja. Anksciau plaukus trinkdavau kas tris dienas, veliau kas dvi, o dabar isvis vos ne kasdien reikia trinkti, kad neatrodytu susiriebalave, be to slenka ir yra pleiskanu. Nezinau ne ka daryti. .verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama: ) @ 2008 06 11, 23:25)
Gal galetumete padeti susitvarkyti su plaukais? 4u.gif  Man 15 metu. Plaukai greitai susiriebaluoja. Anksciau plaukus trinkdavau kas tris dienas, veliau kas dvi, o dabar isvis vos ne kasdien reikia trinkti, kad neatrodytu susiriebalave,  be to slenka ir yra pleiskanu. Nezinau ne ka daryti. .verysad.gif


jei riebaluojasi tai plauk kasdiena, nieko cia tokio.
del pleiskanu - matyt kazkoki prasta sampuna naudoji g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 06 12, 07:58)
jei riebaluojasi tai plauk kasdiena, nieko cia tokio.
del pleiskanu - matyt kazkoki prasta sampuna naudoji g.gif


O jei plausiu kasdien, jie neprades riebaluotis dar labiau? Naudoju ekologiska sampuna (Weledos firmos).
Atsakyti
QUOTE(nenuorama: ) @ 2008 06 12, 17:05)
O jei plausiu kasdien, jie neprades riebaluotis dar labiau? Naudoju ekologiska sampuna (Weledos firmos).


ne
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti