Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Viktuteee @ 2008 05 08, 11:48)
Dar forumo topas "Paul Mitchell" aliejukas  bigsmile.gif
Papildyta:
Kokias būtent žvilgesio, spindesio, glotnumo suteikiančias plaukų priežiūros linijas esate bandę?  bigsmile.gif  Žinau, kad tokios yra "L'occitaine", "Nivea" briliantinė linija, "TBS" alyvuogių priemonės, priminkit, kas dar?  g.gif


Vakar nustebau "akropolio" "droge" pamačiusi naiją (bent jau man) priemonę - "Semi de lino - daimant" - buvo serumas - 96 Lt, bet padėtos tik tuščios dėžutės (net nepaklausiau pardavėjų kodėl - gal kad nepavogtų lotuliukas.gif )

Tai aprašyme buvo parašyta, kad tas serumas suteikia plaukams glotnumo, išlygina pažeistą paviršių ir suteikia deimantų švytėjimo lotuliukas.gif

Sudėtyje buvo sėmenų aliejus, o daugiau nebepaskaičiau, nes skubėjau. Dar buvo kažkoks ampolių rinkinukas už 150 Lt.

Gal kas turite ir naudojate? Arba bent jau paskaitėte išsamiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 05 08, 09:48)
Dar forumo topas "Paul Mitchell" aliejukas  bigsmile.gif
Papildyta:
Kokias būtent žvilgesio, spindesio, glotnumo suteikiančias plaukų priežiūros linijas esate bandę?  bigsmile.gif  Žinau, kad tokios yra "L'occitaine", "Nivea" briliantinė linija, "TBS" alyvuogių priemonės, priminkit, kas dar?  g.gif

Alpfa Parf deimantine linija,Rene Furtere ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 08, 12:07)
Vakar nustebau "akropolio" "droge" pamačiusi naiją (bent jau man) priemonę - "Semi de lino - daimant" - buvo serumas - 96 Lt, bet padėtos tik tuščios dėžutės (net nepaklausiau pardavėjų kodėl - gal kad nepavogtų lotuliukas.gif )

Tai aprašyme buvo parašyta, kad tas serumas suteikia plaukams glotnumo, išlygina pažeistą paviršių ir suteikia deimantų švytėjimo lotuliukas.gif

Sudėtyje buvo sėmenų aliejus, o daugiau nebepaskaičiau, nes skubėjau. Dar buvo kažkoks ampolių rinkinukas už 150 Lt.

Gal kas turite ir naudojate? Arba bent jau paskaitėte išsamiau? g.gif


Jo naudoju as serumuka Semi de lino-daimant man tikrai patinka nesuriebina plauku,labai lengvai issisukuoja ir plaukas labai suminksteja
Atsakyti
QUOTE(apapujoputa @ 2008 05 09, 18:51)
Jo naudoju as serumuka Semi de lino-daimant man tikrai patinka nesuriebina plauku,labai lengvai issisukuoja ir plaukas labai suminksteja


O kur pirkai - "droge"? bigsmile.gif
Ar žvilga plaukučiai Tau nuo šio stebuklo? 4u.gif
Atsakyti
man blizgesiui priemones is kadus patinka, profesionalios is savo kirpejos perku. tai yra aliejukas jau kokius du metus naudoju ziauriai skalsus daiktas ir purskiamas kaip lakas bet ten grynai blizgiklis tai kai isitiesinu tiesintuvu ir tuo purskikliu apsipurskiu tai plaukai kaip is reklamos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 05 10, 17:23)
man blizgesiui priemones is kadus patinka, profesionalios is savo kirpejos perku. tai yra aliejukas jau kokius du metus naudoju ziauriai skalsus daiktas ir purskiamas kaip lakas bet ten grynai blizgiklis tai kai isitiesinu tiesintuvu ir tuo purskikliu apsipurskiu tai plaukai kaip is reklamos  thumbup.gif


kur pirkai ta blizgikli?smile.gif kokia kaina,kuriam laikui uztenka?gal gali imesti foto kaip jis atrodo.aciu
Atsakyti
QUOTE(apapujoputa @ 2008 05 09, 16:51)
Jo naudoju as serumuka Semi de lino-daimant man tikrai patinka nesuriebina plauku,labai lengvai issisukuoja ir plaukas labai suminksteja

Tai čia Alfa Parf deimantinė linija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apapujoputa @ 2008 05 09, 17:51)
Jo naudoju as serumuka Semi de lino-daimant man tikrai patinka nesuriebina plauku,labai lengvai issisukuoja ir plaukas labai suminksteja

Sveikos smile.gif alfa cia bus sitas dalykelis? smile.gif kaip jis? nes nuo visokiu tu kremuku aliejuku, man plaukai tik kaip neplauti atrodo ir viskas... nusipirkau Goldwell color glow labai jau isgyre bendradarbe, bet, kad plaukai iskart prilimpa doh.gif jei surisi tai graziai blizga, bet palaidu jau neina nesiot lotuliukas.gif as irgi noriu blizganciu graziu plauku... kazkada buvau isbandzius indziu metoda smile.gif is tikruju buvo super tik pati procedura tokia veee ax.gif reikia geros kokybes sezamo aliejaus, salto spaudimo. Istrinti juo gerai plaukus, jau taip, kad vos ne varvetu. Tada apsisukus galva ranksluosciu palikti visai nakciai. Aisku rezultatas ne nuo vieno karto, bet po keleto tikrai yra. Tiek kad pagalve celofanais reikia uztiest, nes ryte pabudus viskas taukuota doh.gif Grysiu i Lietuva tai butinai vel nusipirksiu as to aliejaus ir bent karta i savaite uzsiimsiu nemalonia, bet laaabai veiksminga procedura wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2008 05 10, 21:13)
Tai čia Alfa Parf deimantinė linija mirksiukas.gif


Bandei? bigsmile.gif Taip noriu pabandyti thumbup.gif
Nes purkšti blizgučių nenoriu - dar ne Naujųjų karnavalas lotuliukas.gif Manau, kalbame apie sveikų plaukų blizgesį, o ne blizgučius g.gif
Atsakyti
QUOTE(zivija @ 2008 05 10, 21:32)
Sveikos smile.gif alfa cia bus sitas dalykelis? smile.gif kaip jis? nes nuo visokiu tu kremuku aliejuku, man plaukai tik

Tai šitas ax.gif

QUOTE(Hottea @ 2008 05 11, 14:11)
Bandei? bigsmile.gif  Taip noriu pabandyti thumbup.gif
Nes purkšti blizgučių nenoriu - dar ne Naujųjų karnavalas lotuliukas.gif  Manau, kalbame apie sveikų plaukų blizgesį, o ne blizgučius g.gif

Man stebuklo nebuvo,aš jau seniai naudoju Alfa parf,o deimantinę liniją pirmą kart bandau,tai tikėjausi kažko tokio,labai pastebimo rezultato biggrin.gif bet bent jau man g.gif kvapas geras,bet už kvapą mokėti nesinori,ir bent aliejukas,kad ir kaip saikingai stengiuosi tepti,bet riebina plaukus unsure.gif
Atsakyti
šeip mano nuomone kad plaukus reikia stiprint iš vidaus blizgesis lb priklauso nuo bendros sveikatos nuo pačio plauko prigimties yra tokių plaukų kad daryk ką nori vistiek nieko nepakeisi sad.gif o visos priemones labiau reklaminis išukis deja..
Atsakyti
ka reklamose rodo,tai ri yra reklama,prideta daugybe priemoniu,blizgikliu,o kitose isvis perukai uzdeti.
Atsakyti