Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

ten daugiau photoshopo darbas nei kirpeju reklamose,,, tongue.gif

o as labai pritariu anksciau issakytoms mintim,,,

dziovink plaukus naturaliai + vitaminai organizme + is isores palepint plaukus karts nuo karto + labai svarbu pasirinkti tinkamas sau priemones = nuostabus plaukai,,,
Atsakyti
Zvilgejimo labai priduoda Loccitane plauku kauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 04 10, 10:19)
Vienžo nevarykim Dievo į medį, bo paskui jokiais šokoladais iš ten jo neiškrapštysim  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal esat naudojusios plaukų blizgesį purškiamą? Kažin duoda efektą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Godute: 13 balandžio 2008 - 08:04
QUOTE(Godute @ 2008 04 13, 09:04)
O gal esat naudojusios plaukų blizgesį purškiamą? Kažin duoda efektą? smile.gif



Tikrai duoda blizgesio tik reikia nepadaugint, nes poto kaip rebaluoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 03 05, 15:08)
man plaukai laaaaaaaabai blizga nuo Tigi Brunette Goddess  šampūno ir kondicionieriaus  wub.gif


aga, bet tas Tigi ir kainuoja nemažai...
Atsakyti
Merginos, kurios darote majonezo plaukų kaukes, tai turbūt jas dedat prieš galvos plovimą? Ar yra skirtumas kokį tą mojonezą teplioti? o išplovus ar nebesijaučia majonezo kvapo plaukuose? blush2.gif kiek laiko jį reikia laikyti ant plaukų? gal geriau ant sudrėkintų užteplioti? sugalvojau, kad norėčiau pabandyti naminių priemonių plaukams, gal jiems patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2008 04 13, 17:55)
Merginos, kurios darote majonezo plaukų kaukes, tai turbūt jas dedat prieš galvos plovimą? Ar yra skirtumas kokį tą mojonezą teplioti? o išplovus ar nebesijaučia majonezo kvapo plaukuose?  blush2.gif  kiek laiko jį reikia laikyti ant plaukų? gal geriau ant sudrėkintų užteplioti? sugalvojau, kad norėčiau pabandyti naminių priemonių plaukams, gal jiems patiks  smile.gif

Taip, majonezas tepamas pries galvos plovima. Siulyciau rinktis kuo riebesni, turetu geriau pamaitini plaukus. Ne, majonezo kvapo man nesijaute isplovus galva. Laikyti siulyciau tiek laiko, kiek jo turit. Na, bent pusvalandi. Pastebejau, kad kuo ilgiau laikau namines kaukes, tuo efektas geresnis smile.gif
Apie majonezo kauke placiau diskutuojama naminiu kaukiu temoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 15 balandžio 2008 - 00:52
Man tikriausiai daugiausia žvilgesio plaukams suteikia prieš plovimą daromos pašildyto aliejaus kaukes thumbup.gif Turiu ir po plovimo naudojamų, žvilgesio suteikiančių priemonių, bet retai jas išsitraukiu, nes greičiau susiriebina plaukai ax.gif
Atsakyti
Merginos, sorry uz off topic bigsmile.gif gal galite parekomenduoti nebrangu plauku aliejuka, maniskiai labai issauseje( esu blondine). Bijau ka ir pirkti be rekomendaciju g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2008 05 08, 08:51)
Merginos, sorry uz off topic bigsmile.gif gal galite parekomenduoti nebrangu plauku aliejuka, maniskiai labai issauseje( esu blondine). Bijau ka ir pirkti be rekomendaciju g.gif

Tai kad visi kurie normalesni be 50Lt nė iš vietos schmoll.gif Man nieko Alfa Parf,Kerastasea ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2008 05 08, 11:18)
Tai kad visi kurie normalesni be 50Lt nė iš vietos schmoll.gif Man nieko Alfa Parf,Kerastasea ax.gif

Dar forumo topas "Paul Mitchell" aliejukas bigsmile.gif
Papildyta:
Kokias būtent žvilgesio, spindesio, glotnumo suteikiančias plaukų priežiūros linijas esate bandę? bigsmile.gif Žinau, kad tokios yra "L'occitaine", "Nivea" briliantinė linija, "TBS" alyvuogių priemonės, priminkit, kas dar? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 08 gegužės 2008 - 09:48