Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(miss_ @ 2008 03 05, 16:47)
o kiek eurokose kainuoja tos kapsules? rolleyes.gif nes as perku uz 3lt uz vnt. unsure.gif


2litukai tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Versace;* @ 2008 03 05, 20:11)
2litukai tik  thumbup.gif

man tai tos kapsules nieko gero, jau geresnes sarmoj ORISING 10 lt viena ampulyte, bet efektas is karto jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2008 03 06, 12:19)
man tai tos kapsules nieko gero, jau geresnes sarmoj ORISING 10 lt viena ampulyte, bet efektas is karto jauciasi  thumbup.gif



aha, o'rising ir man patiko thumbup.gif bet ir sitos man tinka ir patinka, ir pigiau rolleyes.gif tik kad, pasirodo permokedavau as uz jas... doh.gif na, nieko, zinosiu dabar biggrin.gif
Atsakyti
Turbut ne visos sutiks, BET mano patirtis tokia: kol kankinau plaukus t.y. daziau, lyginau, siausiau, naudojau laka, dziovinau fenu, visa tai dariau ne is kart ir ne viska is kart, BET DARIAU. Paskui daug brangiu priemoniu ir daug atstatymo proceduru salone, o rezultatas TIK MINIMUM. O db dazau tik 2 kart i metus, feno nenaudoju, laka l.retai. Tai plauku prieziuros priemoniu efektyvumas MAXIMUM biggrin.gif
Dabar as savo plaukus myliu, o jie atsidekoja zvilgesiu. Ir tikrai dabar jau ketvirta men. nedaziau, o drauges sako ,kad blizga kaip neseniai dazyti.
be abejo buvo sunku nusprest "nekelt rankos pries savo plaukus", bet neturejau iseities, jie buvo nutriuse ir nepatrauklus ir t.t.
Jau trys metai kai ju nekankinu.
Papildyta:
Ir dar labai svarbus dalykas valgau daug darzoviu, vaisiu, stengiuosi kuo sveikiau, o seniau pyragai ir saldainiai, jokiu darzoviu ir mazai normalaus maisto , praktiskai saldumynai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija_martynova: 08 kovo 2008 - 17:26
QUOTE(Victoria Beckham @ 2008 03 08, 18:31)
Turbut ne visos sutiks, BET mano patirtis tokia: kol kankinau plaukus t.y. daziau, lyginau, siausiau, naudojau laka, dziovinau fenu, visa tai dariau ne is kart ir ne viska is kart, BET DARIAU. Paskui daug brangiu priemoniu ir daug atstatymo proceduru salone, o rezultatas TIK MINIMUM. O db dazau tik 2 kart i metus, feno nenaudoju, laka l.retai. Tai plauku prieziuros priemoniu efektyvumas MAXIMUM biggrin.gif
Dabar as savo plaukus myliu, o jie atsidekoja zvilgesiu. Ir tikrai dabar jau ketvirta men. nedaziau, o drauges sako ,kad blizga kaip neseniai dazyti.
be abejo buvo sunku nusprest "nekelt rankos pries savo plaukus", bet neturejau iseities, jie buvo nutriuse ir nepatrauklus ir t.t.
Jau trys metai kai ju nekankinu.
Papildyta:
Ir dar labai svarbus dalykas valgau daug darzoviu, vaisiu, stengiuosi kuo sveikiau, o seniau pyragai ir saldainiai, jokiu darzoviu ir mazai normalaus maisto , praktiskai saldumynai

Pritariu visu 100 procentu!!! drinks_cheers.gif Mityba yra labai labai svarbus dalykas!! pati pastebiu, kad kai daugiau geriu vandens, darzoviu, vaisiu valgau, tai ne tik plaukai atsigauna, bet ir oda. Bet jeigu tik griztu prie sausainiu, saldainiu ir t.t, tai rezultatas jau vos ne kita ryta.
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 03 09, 01:00)
Pritariu visu 100 procentu!!!  drinks_cheers.gif  Mityba yra labai labai svarbus dalykas!! pati pastebiu, kad kai daugiau geriu vandens, darzoviu, vaisiu valgau, tai ne tik plaukai atsigauna, bet ir oda. Bet jeigu tik griztu prie sausainiu, saldainiu ir t.t, tai rezultatas jau vos ne kita ryta.

As vandens nedaug geriu, bet zalios arbatos 2litrus tai tikrai kasdien, negaliu prisiverst vandens daug gert. Vat nezinau ar atstoja ta arbata, vandeni. Turbut ji juk vandeniu uzpilta g.gif
Atsakyti
papasakokit plyz apie tas kapsulytes eurokos? Jos tokios rudos ane? O kas jose yra? ir kaip išsirinkti tinkamą? Kaip naudoti?
Ir kaip sudaužyti tą kapsulytę, nudaužt kuo ta prasme? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Victoria Beckham @ 2008 03 09, 11:34)
As vandens nedaug geriu, bet zalios arbatos 2litrus tai tikrai kasdien, negaliu prisiverst vandens daug gert. Vat nezinau ar atstoja ta arbata, vandeni. Turbut ji juk vandeniu uzpilta g.gif

reikia 2 litrus skysčių, nebūtinai vandens mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Baltija,2008 03 09, 16:39]
reikia 2 litrus skysčių, nebūtinai vandens mirksiukas.gif
[/quot
Aciu
Atsakyti
Nejaugi nei viena nebenori žvilgančių plaukų, kad cia taip tylu g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju jau kurį laiką Alfa parf deimantinę liniją,šampūną,balzamą bei aliejuką ax.gif
Tai poveikis po visų kitų šampūnų kad ir nedidelis,bet jaučiasi bigsmile.gif Plaukai mažiau veliasi,įgavo blizgezį,bet tokio vaizdelio kaip per tv reklamas rodo dar nesulaukiau biggrin.gif bet yra kantrybės dar laukti bigsmile.gif
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad saldumynai (cukrus) slopina plaukų žvilgesį g.gif . O reklamos ir lieka reklamomis. Man viena meistrė pasakojo kokiom priemonėm išgaunamas tas reklamų efektas, bet tai profesionalių meistrų darbo rezultatas, namų sąlygomis kasdien tokio efekto neįmanoma išgauti, gal su visokiom lyginimo, žvilginimo priemonėm priartėti ir galima, bet vėlgi kenčia pats plaukas, tada reikia jį gaivinti ir taip pasaka be galo irnesakyk.gif Manau sveiki prižiūrėti plaukai ir šiaip natūraliai žvilga. Vienžo nevarykim Dievo į medį, bo paskui jokiais šokoladais iš ten jo neiškrapštysim ax.gif
Atsakyti