Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Marija5 @ 2008 02 26, 22:43)
Aš, aš plaunu kasdien, jai net nežinau kiek metų  g.gif
Mano plaukai gražus, ilgi (pasigiriau čia blush2.gif ), kartais galiukai pasišakoja.  ax.gif
Kartą į savaitę tepu plaukus nakčiau aliejukais.
Labai patiko jojoba, vinuogių kauliukų, varnalešių.


Man va kyla klausimelis blush2.gif kai istepi plaukus aliejuku nakciai, juos surisi? ka nors uzdedi ant plauku? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2008 02 26, 22:43)
Aš, aš plaunu kasdien, jai net nežinau kiek metų  g.gif
Mano plaukai gražus, ilgi (pasigiriau čia blush2.gif ), kartais galiukai pasišakoja.  ax.gif
Kartą į savaitę tepu plaukus nakčiau aliejukais.
Labai patiko jojoba, vinuogių kauliukų, varnalešių.

Nuraminai console.gif , as taip pat pasiteplioju aliejais(kokosu, alyvuogiu, varnalesu), ir plaunu kasdien drinks_cheers.gif. Zadu veliau isbandyti simodsiju.
Papildyta:
QUOTE(graShkyte @ 2008 02 26, 23:16)
Man va kyla klausimelis  blush2.gif  kai istepi plaukus aliejuku nakciai, juos surisi? ka nors uzdedi ant plauku?  mirksiukas.gif

As tai supinu i kasyte(minkstai) ir susukusi i kuodeli, uzdedu placia minksta gumele(medziagine), man taip visai patogu, o ant pagalves pasidedu "etatini" ranksluosti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 27 vasario 2008 - 10:53
QUOTE(graShkyte @ 2008 02 26, 23:16)
Man va kyla klausimelis  blush2.gif  kai istepi plaukus aliejuku nakciai, juos surisi? ka nors uzdedi ant plauku?  mirksiukas.gif

Nieko neuždedu.
Turiu šiam atvejui atskirą pagalvę biggrin.gif

QUOTE(Adera777 @ 2008 02 27, 11:52)
Nuraminai  console.gif , as taip pat pasiteplioju aliejais(kokosu, alyvuogiu, varnalesu), ir plaunu kasdien drinks_cheers.gif. Zadu veliau isbandyti simodsiju.
As tai supinu i kasyte(minkstai) ir susukusi i kuodeli, uzdedu placia minksta gumele(medziagine), man taip visai patogu, o ant pagalves pasidedu "etatini" ranksluosti.

Anksčiau ir aš turėjau rankšluostuką, bet jis pas mani vis nužiuožia tongue.gif . Tai šiam reikalui naudoju atskirą pagalvę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 26, 20:01)
betkoki- alyvuogiu,midgolu pvz:)rasti gali VCUP jo

o is Droge esanciu aliejuku esat ka nors naudoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(m.e.s @ 2008 02 27, 12:35)
o is Droge esanciu aliejuku esat ka nors naudoje?  ax.gif

Taip, babuškos Agafjos labai faini. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2008 02 27, 13:07)
Taip, babuškos Agafjos labai faini. thumbup.gif

Ir Dzintars pries plovima labai geras 4u.gif
Atsakyti
O kur perkat tuos aliejukus?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 02 28, 11:16)
O kur perkat tuos aliejukus?


VCUP'e pirmam aukste yra toks mazas skyrelis kur visokius aliejukus pardavineja 4u.gif

Tik man asmeniskai tokie naturalus aliejukai plaukams nieko nepadeda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 28 vasario 2008 - 10:50
QUOTE(Latelle @ 2008 02 28, 11:16)
O kur perkat tuos aliejukus?

Dzintars ir Babuskos Agafios tai Droge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(m.e.s @ 2008 02 27, 12:35)
o is Droge esanciu aliejuku esat ka nors naudoje?  ax.gif




turejau nivejos varnalesu aliejuka,bet baigiau ir antro nepirksiu nes viena chemija:) daugiau lyg ir ne. kad tam droge aliejuku ne super didelis pasirinkimas,va eurokos didesnis:)
Atsakyti
QUOTE(Versace;* @ 2008 02 24, 14:05)
Plaukučiam labai tinka Parisienne plaukų losjonas "Evelon"  wub.gif jo yra pirkti Eurokos'e  mažuose ampulytėse  smile.gif tikrai saugo nuo skilinėjimo,šakojimosi ir pan.


o kiek eurokose kainuoja tos kapsules? rolleyes.gif nes as perku uz 3lt uz vnt. unsure.gif
Atsakyti
man plaukai laaaaaaaabai blizga nuo Tigi Brunette Goddess šampūno ir kondicionieriaus wub.gif
Atsakyti