Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(Nawal @ 2008 02 16, 20:00)
Nu, maserati, tavo plaukai tai tikrai kaip is reklamos!! Butum super modelis siam tikslui bigsmile.gif
Del sampuno sudeties, ir man atrodo, kad nebloga. Parasyk atsiliepimus, kai ilgiau panaudosi. Koki pirkai, beje? Drekinanti?



sampuna emiau drekinanti,o balzama- dazytiems plaukams.
aciu uz komplimenta biggrin.gif 4u.gif
fainas labai man ir sampunas ir balzamas,tikrai esu labai patenkinta!rekomenduoju:) tik nemaciau va balzama drekinancio,tai emiau sita:)bet nesigailiu visai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati: 24 vasario 2008 - 21:26
QUOTE(Lexy @ 2007 03 28, 09:12)
pasakoju placiai biggrin.gif
naudoju avokadu ir linu aliejus, darau kauke 2 kart per savaite, pakaitom, tai su vienu tai su kitu aliejum.
istorija prasidejo taip - mazdaug pries metus dariau toki chemini  (jis kazkaip kitaip vadinasi, naujoviskas toks, kur maziau plaukus gadina ir issitiesina su laiku).
tai man plaukai issitiesino, bet galiukai vistiek like siek tiek kitokie, labiau siausiasi, velasi ir pan. o kirptis nelabai noriu, nes neuzilgo tekesiu, ir noriu kuo ilgesniu plaukuciu. ax.gif  tai reikejo imts kazkokiu priemoniu jiems gydyti.
darau taip - tepu nakciai aliejumi, ant saknu stengiuosi netepti, susipinu kasyte ir miegoti, is ryto issilplaunu. i sampuna esu sulasinusi rozmarino eterinio aliejaus, sako, kad irgi labai gerai plaukams. rolleyes.gif
nu zinokit, po 2 savaiciu pradejo matytis realus rezultatai, nors plaukai nekirpti 3 men, galiukai atrodo super, plaukai glotnus, zvilga, sveikai atrodo tiesiog thumbup.gif


As tai dazniausiai dena patepiu plaukus aliejum porai valandu, bet va noreciau isbandyt nakciai g.gif o kaip kai istepat plaukus supinat kasyte, o pagalve nuo alejaus ne rebaluojasi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo graShkyte: 24 vasario 2008 - 22:22
QUOTE(Maserati @ 2008 02 24, 21:26)
sampuna emiau drekinanti,o balzama- dazytiems plaukams.
aciu uz komplimenta biggrin.gif  4u.gif
fainas labai man ir sampunas ir balzamas,tikrai esu labai patenkinta!rekomenduoju:) tik nemaciau va balzama drekinancio,tai emiau sita:)bet nesigailiu visai!


Prisidesiu prie tavo pagyru rolleyes.gif Man taip pat patiko tiek sis sampunas ,tiek balzamas(tik mano balzamas drekinamasis). Plaukai tokie paklusnus pasidare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 15, 15:47)
isigijau siandien tresseme ir sampuna ir balzama:) nu idomu idomu,sudetis visai gera,manau turetu buti geri!
O kaip reklamose tai tokiu plauku nebuna,nes reklamose modeliai buna ne su savo naturaliais plaukais,o su pridetiniais arba ant ju naturaliu deda spec.medziagas,kurios labai pazeidzia plaukus.ir visa tai vien del to,kad parodyti moterims,jog ju plaukai gali buti tokie pat schmoll.gif

Gal ne i tema, bet kas kiek dienu plauni galva?
Papildyta:
QUOTE(just_angel @ 2008 02 25, 19:30)
Prisidesiu prie tavo pagyru rolleyes.gif  Man taip pat patiko tiek sis sampunas ,tiek balzamas(tik mano balzamas drekinamasis). Plaukai tokie paklusnus pasidare thumbup.gif

Lauksim atsiliepimu ir po ilgesnio laiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lexy @ 2007 03 28, 09:12)
darau taip - tepu nakciai aliejumi, ant saknu stengiuosi netepti, susipinu kasyte ir miegoti, is ryto issilplaunu. i sampuna esu sulasinusi rozmarino eterinio aliejaus, sako, kad irgi labai gerai plaukams. rolleyes.gif
nu zinokit, po 2 savaiciu pradejo matytis realus rezultatai, nors plaukai nekirpti 3 men, galiukai atrodo super, plaukai glotnus, zvilga, sveikai atrodo tiesiog thumbup.gif

Kur yra pirkti rozmarino eterinio aliejaus ir kiek lasini i sampuna, kokiomis dalimis?
4u.gif
Atsakyti
[quote=Adera777,2008 02 25, 21:42]
[size=1][/size]
Gal ne i tema, bet kas kiek dienu plauni galva?


mm beveik kas antra.anksciau uztekdavo ir kas 3 mazdaug,o dabar kai dazniau vienu metu paploviau ,tai ir priprato
Atsakyti
[quote=Maserati,2008 02 26, 14:34]
[quote=Adera777,2008 02 25, 21:42]
[size=1][/size]
Gal ne i tema, bet kas kiek dienu plauni galva?
mm beveik kas antra.anksciau uztekdavo ir kas 3 mazdaug,o dabar kai dazniau vienu metu paploviau ,tai ir priprato
[/quote]
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 02 26, 16:50)



o kodel klausi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 26, 16:52)
o kodel klausi?smile.gif

Pradejau plauti kasdien, ir sakau ar nenusausinsiu ju dar labiau, bet antra diena jausdavau diskomforta. Be to pakeiciau priemones vietoj sampunu riebiems plaukams i skirtus sausiems, nes kaip minejau vistiek tenka plauti kasdien. Negailiu ir alieju pries plovima. Sakau gal rasiu bendraminciu, kurios nuramins, kad plaudamos ilgus plaukus kasdien ju nesugadino dar labiau. Tai tiek... mirksiukas.gif
O tavo plaukai is tiesu ispudingi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 26 vasario 2008 - 17:08
QUOTE(Adera777 @ 2008 02 26, 18:07)
Pradejau plauti kasdien, ir sakau ar nenusausinsiu ju dar labiau, bet antra diena jausdavau diskomforta. Be to pakeiciau priemones vietoj sampunu riebiems plaukams i skirtus sausiems, nes kaip minejau vistiek tenka plauti kasdien. Negailiu ir alieju pries plovima. Sakau gal rasiu bendraminciu, kurios nuramins, kad plaudamos ilgus plaukus kasdien ju nesugadino dar labiau. Tai tiek...  mirksiukas.gif
O tavo plaukai is tiesu ispudingi  wub.gif




labai aciu. na svarbiausia pries plovima pamaitinti aliejuku ir nemanau,kad blogai labai bus ,kad dazniau plausi.as bandysiu kazkaip atprasti,kad dar diena ilgiau eitu istempti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 26, 18:52)
labai aciu. na svarbiausia pries plovima pamaitinti aliejuku ir nemanau,kad blogai labai bus ,kad dazniau plausi.as bandysiu kazkaip atprasti,kad dar diena ilgiau eitu istempti biggrin.gif


o koki aliejuka patartumet? kur jo butu galima rasti? as irgi plaunu kiekviena diena. bet ir be to, plaukai ypac linke issauseti ir veltis (ypac ziema).
atsiprasau, jei kartojuos, bet visos temos tikrai nesiryzau perskaityt... schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(m.e.s @ 2008 02 26, 19:05)
o koki aliejuka patartumet? kur jo butu galima rasti? as irgi plaunu kiekviena diena. bet ir be to, plaukai ypac linke issauseti ir veltis (ypac ziema).
atsiprasau, jei kartojuos, bet visos temos tikrai nesiryzau perskaityt...  schmoll.gif  lotuliukas.gif



betkoki- alyvuogiu,midgolu pvz:)rasti gali VCUP jo
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 02 26, 18:07)
...Sakau gal rasiu bendraminciu, kurios nuramins, kad plaudamos ilgus plaukus kasdien ju nesugadino dar labiau. Tai tiek...  mirksiukas.gif

Aš, aš plaunu kasdien, jai net nežinau kiek metų g.gif
Mano plaukai gražus, ilgi (pasigiriau čia blush2.gif ), kartais galiukai pasišakoja. ax.gif
Kartą į savaitę tepu plaukus nakčiau aliejukais.
Labai patiko jojoba, vinuogių kauliukų, varnalešių.
Atsakyti