Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 02 16, 14:31)
drinks_cheers.gif 
viena drauge plauna su jonsons vaikisku sampunu, jokiu kaukiu nieko, o  be to dazo ir kasdien beveik juos tiesina, ir taip nzn kiek metu, o plaukai kokie  wub.gif  genai  rolleyes.gif


em..teks man uzsukti i laboratorja susiinstaliuoti "geru plauku gena" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 16, 15:38)
em..teks man uzsukti i laboratorja susiinstaliuoti "geru plauku gena" lotuliukas.gif

Tai kad Tavo ir taip geri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 16, 15:07)
Tai kad Tavo ir taip geri  biggrin.gif


Visada norisi geresniu biggrin.gif Beto as juos skrupulingai puoseleju,o gerai butu turet tokius,kur tik sampunu isplauni i vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 16, 16:10)
Visada norisi geresniu biggrin.gif Beto as juos skrupulingai puoseleju,o gerai butu turet tokius,kur tik sampunu isplauni i vsio biggrin.gif

As i saviskius tik po sampuno suku neikisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 16, 15:12)
As i saviskius tik po sampuno suku neikisciau  biggrin.gif


Linke i velimasi?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 16, 16:15)
Linke i velimasi?

Nes ju daug biggrin.gif Ok, baigiam offtopint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 16 vasario 2008 - 14:19
QUOTE(Viktuteee @ 2008 02 16, 15:19)
Nes ju daug  biggrin.gif Ok, baigiam offtopint  biggrin.gif


Velimasi skatina ne ju kiekis..plonumas labiau itakoja.. ax.gif Mane viena stiliste pamoke kaip galva plaut neveliant plauku,nes asnkciau kitoki galvos masaza dariaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 15, 11:47)
isigijau siandien tresseme ir sampuna ir balzama:) nu idomu idomu,sudetis visai gera,manau turetu buti geri!
O kaip reklamose tai tokiu plauku nebuna,nes reklamose modeliai buna ne su savo naturaliais plaukais,o su pridetiniais arba ant ju naturaliu deda spec.medziagas,kurios labai pazeidzia plaukus.ir visa tai vien del to,kad parodyti moterims,jog ju plaukai gali buti tokie pat schmoll.gif


Nu, maserati, tavo plaukai tai tikrai kaip is reklamos!! Butum super modelis siam tikslui bigsmile.gif
Del sampuno sudeties, ir man atrodo, kad nebloga. Parasyk atsiliepimus, kai ilgiau panaudosi. Koki pirkai, beje? Drekinanti?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 16, 17:43)
Velimasi skatina ne ju kiekis..plonumas labiau itakoja.. ax.gif Mane viena stiliste pamoke kaip galva plaut neveliant plauku,nes asnkciau kitoki galvos masaza dariaus blush2.gif

Tai kad stori plaukai biggrin.gif Nu tai papasakok apie ta stebuklinga buda plaut plaukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 02 12, 16:21)
man labai tinka Vichy. Siandien pabaigiau trecia buteliuka, raudona, nes labai slinko. Slinkti nustojo, pasidare veshlus, stori (prie saknu, nes ilgis ishkarpytas)... o del blizgesio naudoju Tigi blizgikli. Ruzavas buteliukas su zaliu kamshteliu, purshkiamas. Labai graziai blizga. Dabar noriu nusipirkti tigi kristalus, ar briljantus blizginimui. Bet esu garbanuota, tai man, itariu, apart purshkiamo niekas netiks.. nesimato per tas spirales...

O kas cia per kristalai ir brilijantai plauku blizgejimui? g.gif
Papildyta:
QUOTE(vapsa @ 2007 12 03, 23:40)
mano rekomendacija - Matrix Shine Spray. Man jis nerealus, padaro plaukus blizgancius ir nesuriebaluoja. Cia ypac tinka sviesintiems plaukams, kurie buna sausi ir luzineja. Apie tai daugiau diskutavom "Plauku aliejukai" temoje. Jis yra purskiamas, tamsiai roziniam butely. Nezinau kur jo Lietuvoj nusipirkt, bet JAV jo yra visuose grozio salonuose, kaina $12.  4u.gif

Kur rasti sita geri? Gal kas siunciates? ax.gif
Atsakyti
Ką manote apie vitaminus Perfectil? Gal kuri naudojote ir galite pasidalinti patyrimais? 4u.gif
Gal išbandžiusios AlfaParf Nutriseduction Precious oil (aliejus plaukams ampulėse)?
Atsakyti
Plaukučiam labai tinka Parisienne plaukų losjonas "Evelon" wub.gif jo yra pirkti Eurokos'e mažuose ampulytėse smile.gif tikrai saugo nuo skilinėjimo,šakojimosi ir pan.
Atsakyti