Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo ...

QUOTE(jovitn @ 2007 12 02, 13:22)
vat ta pati pagalvojau...bandziau ieskoti bet neradau....suintrigavot  rolleyes.gif


As gyvenu UK, tai jsias priemones galima isigyti bet kuriame prekybos centre ar vaistineje. Siaip jie skirti profesionalams, bet kainuoja tikrai nebrangiai, be to dar daznai akcijos, 2 uz 1 kaina buna. Nusipirkau karta sampuna, balzama ir tiesinamasias priemones. Tai man sampunas ir balzamas visai netiko, o tiesinamasis skystis labai patiko. Tai atidaviau sesei, o jos plaukams labai tiko, dabar visada praso, kad parvesciau ir tik juos naudoja ir labai dziaugiasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malina: 02 gruodžio 2007 - 23:11
mes cia apie Tresemme priemones plaukams mirksiukas.gif ju LT Norfoj atsirado, o UK aktyviai reklamuojamos, daug akciju ir placiai plinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 12 03, 01:28)
mes cia apie Tresemme priemones plaukams  mirksiukas.gif  ju LT Norfoj atsirado, o UK aktyviai reklamuojamos, daug akciju ir placiai plinta  4u.gif


Norfoje nelabai lankausi, reikės atkreipti dėmesį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 11 29, 23:51)
viena diena maciau tos firmos sampuna ir kondicionieriu Norfoje,tai nustebau kazkaip ir dabar galvoju ar profesionalios jos g.gif kaina apie 16 lt

kurioj Norfoj ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 12 03, 01:28)
mes cia apie Tresemme priemones plaukams  mirksiukas.gif  ju LT Norfoj atsirado, o UK aktyviai reklamuojamos, daug akciju ir placiai plinta  4u.gif

aisku aciu turesiu uomenyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 03, 16:35)
kurioj Norfoj ?  ax.gif

PC''Grandus'' mirksiukas.gif va ten maciau,gal ir kitose didesnese norfose yra
Atsakyti
mano rekomendacija - Matrix Shine Spray. Man jis nerealus, padaro plaukus blizgancius ir nesuriebaluoja. Cia ypac tinka sviesintiems plaukams, kurie buna sausi ir luzineja. Apie tai daugiau diskutavom "Plauku aliejukai" temoje. Jis yra purskiamas, tamsiai roziniam butely. Nezinau kur jo Lietuvoj nusipirkt, bet JAV jo yra visuose grozio salonuose, kaina $12. 4u.gif
Atsakyti
jo tikrai nera pirkti Lietuvoje? o gal kur nos kuri uzmatet? 4u.gif
Atsakyti
varysiu i norfa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vapsa @ 2007 12 03, 22:40)
mano rekomendacija - Matrix Shine Spray. Man jis nerealus, padaro plaukus blizgancius ir nesuriebaluoja. Cia ypac tinka sviesintiems plaukams, kurie buna sausi ir luzineja. Apie tai daugiau diskutavom "Plauku aliejukai" temoje. Jis yra purskiamas, tamsiai roziniam butely. Nezinau kur jo Lietuvoj nusipirkt, bet JAV jo yra visuose grozio salonuose, kaina $12.  4u.gif

Pabandysiu surasti Lietuvoje, nes labai susidomejau juo, tiek daug geru atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
majonezo kaukės- geriausias būdas plaukams gaivinti thumbup.gif
Atsakyti
Labai reikia plauku blizgiklio.gal kas zinot kur galima butu jo nusipirkti? Bet,kad neriebaluotu plauku
Atsakyti